CITROEN GRANDINĖS KEITIMAS SU GARANTIJA +

Reikalingas Citroen grandinės keitimas? Nutrūko Citroen grandinė ir reikalingas Citroen variklio remontas? Citroen variklio remontas per brangus? Tada atliekamas Citroen variklio keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Geriausias variklio meistrų klubas Lietuvoje - Variklistai.LT Skambink registruokis dabar. Turite klausimų - skambink ir klausk dabar!

NUTRŪKO CITROEN GRANDINĖ? KOKIOS IŠLAIDOS LAUKIA?

variklio grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje

BUS REIKALINGAS CITROEN VARIKLIO REMONTAS ARBA KEITIMAS+

Mūsų labai dažnai klausia – „CITROEN automobilis nuvažiavęs 200.000 km. Ar apsimoka keisti variklio grandinę?“

Mūsų atsakymas gana paprastas: tai yra Jūsų valia ir Jūsų supratimas – jei manote, kad pas stomatologą reikia eiti tada, kai dantį pradeda skaudėti… Tai reiktų sužinoti, kiek kainuoja implantas…

Na, o jeigu nenukrypstant nuo temos – skaičiuoklė paprasta:

Variklio remontas nuo 1000,- Eur 4 cilindrų variklių

Jeigu pažeidimai yra tik viršutinėje variklio dalyje – galima tilpti su darbu, detalėmis ir grandinės komplektu iki 1500,- Eur.

Su sąlyga, kad nėra linkęs nei vienas švaistiklis. Tada reikės dar daugiau pinigų.

Variklio keitimas nuo 2500,- Eur 4 cilindrų varikliui

Čia skaičiuojasi panašiai, tik kad papildomai dar reikia variklį nusipirkti, jį patikrinti, paruošti ir tik tada pastatyti. Bet kurio pigiausio naudoto variklio kaina bus nuo 1000,- ir į viršų.

Kalbant apie naujausių modelių variklius – jų kaina prasideda nuo 3000,- Eur su maža Rida.

Taigi… CITROEN variklio remontas ne pigus malonumas…

bmw audi mercedes opel variklio grndines keitimas

CITROEN GRANDINIŲ KEITIMAS – KAUNAS VILNIUS KLAIPĖDA

Variklistai.lt – specializuoti CITROEN variklių remonto meistrai, kurie padės ne tik išspręsti grandinės problemą, bet ir padarys viską taip, kaip privalo tikrai kompetetingas ir kvalifikuotas meistras ar CITROEN servisas Kaune, CITROEN servisas Vilniuje, CITROEN servisas Klaipėdoje

Ieškote pigiausios CITROEN grandinės keitimo kainos? Pažiūrėkime… Gal surasime aukso vidurį tarp pigiausios CITROEN grandinės kainos ir tikrai profesionalaus darbo – grandinės keitimo.

Na, o jeigu Jums nesvarbu kaip darbas daromas, ir domina tik kaina – ją visada surasite.

Yra labai daug žmonių dirbančių namuose ar garaže, kurie Jums keis CITROEN grandinę visą savaitę už nedidelę kainą… Tačiau apie tokius dalykus kaip garantiją – reikės jau negalvoti.

Dabar labai populiaru, norint prisidurti prie atlyginimo – karts nuo karto kažkam pakeisti CITROEN grandinę.

frame 232

Nuo ko priklauso CITROEN variklio grandinės keitimo kaina?

Visų pirma, turite žinoti, kad norint pakeisti CITROEN variklio grandinę – vieniems modeliams reikalingas variklio išėmimas, kitiems to daryti nereikia. Todėl didžiąją CITROEN grandinės keitimo kainos dalį sudaro pats darbas, na ir… priklauso kas tą darbą darys.

variklio grandines keitimas kaina kaune

Svarbu: CITROEN variklis – tai ne važiuoklė!

Mielieji, galbūt mūsų būsimi CITROEN klientai, mes puikiai suprantame, kad CITROEN variklio grandinės keitimo kaina yra viena iš brangiausių ne tik naujesnių automobilių remonto procedūrų. Ir mes puikiai suprantame, kad pagunda pasinaudoti pačiu pigiausiu autoserviso ar meistro pasiūlymu – yra be galo didelė.

variklio grandines diagnostika kaune vilniuje klaipedoje

CITROEN variklio grandinės diagnostika patikra – ar padės?

Jeigu turite gana įdomius CITROEN variklio darbo simptomus ir apsilankėte pas 3 skirtingus meistrus,

kurių vienas sako, kad tai variklio grandinės problema, kitas sako, kad reikės ardyti variklį,

trečias sako – kad problema gali būti ir ten ir ten – nepatingėkite apsilankyti dar ir pas mus.

Turime ne tik visą reikalingą įrangą atlikti tikrai profesionalią CITROEN variklio diagnostiką, bet yra ir tokios patirties, kad kartais net jokia geriausia įranga jos negali atstoti. Daugiau informacijos čia : CITROEN Diagnstika

Skambink dabar – prarasti daug neprarasite, tačiau jausitės tikrai daug ramiau.

Stebuklas Nr. 1

Trąsos režimas – amžinybės eliksyras

Mūsų vienas geras draugas prieš 5 metus Vokietijoje nusipirko naują automobilį, dyzeliniu varikliu. Kadangi žino mūsų aistrą motorams ir eksperimantams su jais, buvo nutarta šiek tiek pakeisti gamintojo nurodytus techninio aptarnavimo reikalavimus ar rekomendacijas ( kaip vadinsi – taip nepagadinsi) ir kažkada patikrinti rezultatus.

Kadangi, mūsų draugas dirba kelių priežiūros ir statybos srityje, jau iš anksto žinojome, kad šis naujas automobilis važiuos beveik visada užmiesčio keliais, autostradomis daugiausia. To mums labai reikėjo – nes atlikti tokį bandymą, net pats Automobilio gamintojas niekada nėra atilkęs.

Mes visada buvome nuomonės, kad miestas šiuolaikiniams automobilių varikliams – tai tikrų tikriausia Katorga, jeigu taip galima sužadinti Jūsų vaizduotę, kad geriau suprastumėte. O užmiesčio režimo variklio apkrovos – tai lyg poilsinė kelionė kur nors į Karibų salas.

Dabar jau turime tiesioginių įrodymų, kad CITROEN automobilio variklio grandinės tarnavimo laikas ir resursas tiesiogiai priklauso nuo to, kur jis daugiausia laiko praleis – t.y. mieste ar trasoje…

Kadangi tiek naujos kartos Automobilio varikliai, tiek visi kiti, turi tos pačios sudėties lydinius – tai reiškia, kad ir bet kokie bandymų rezultatai turi būti visur panašūs.

CITROEN automobilio Tepalų keitimas – arba kraujo perpylimas

Tai turbūt pats geriausias palyginimas, kokį galima sugalvoti. Mūsų atveju buvo nutarta keisti tepalus ne daugiau kaip kas 10.000 km nors gamintojo rekomendacija yra kas 25.000. Čia panašu kaip tau gydytojas pasakytų apsilankyk pas mane, kai jau nebepaeisi…

Viso to tikslas maitinti variklio sistemos komponentus tepalu, kurio savybės būtų būtų nepakitusios. Arba kitaip – kad variklio tepalo savybės visada būtų tokios, lyg ką tik po tepalų keitimo.

Taigi ką turim – 500.000 km ir variklį kuriame buvo pakeisti 50 kartu tepalai. Jeigu vadovautis gamintojo patarimais – turėtume variklį, kuriame pakeisti tepalai tik 20 kartų.

Arba kitaip – turime žmogų 60 metų amžiaus, kuris atodo kai 20-metis.

Stebuklas Nr. 2

CITROEN GRANDINĖS KOMPLEKTAS – TAS PATS GAMINTOJAS – SKIRTINGA KOKYBĖ

Ši situacija – tai tikrų tikriausias stebuklas. Su CITROEN varikliais dirbame turbūt jau daugiau nei virš 20 metų. Praktiškai visas dalis vežamės patys iš Vokietijos tiesiai. Niekada nebuvo tokių dalykų, kad pasitaikytų broko. Bent jau mums nepasitaikė.

Prieš keletą metų, tam tikrais atvejais pradėjome leisti patiems klientams atsivežti CITROEN grandinių komplektus. Pas mus reikdavo susimokėti tik už darbą.

Tačiau po tokių „geros širdies darbų“ ir kelių klientui sutaupytų eurų – pradėjo dėtis labai įdomūs dalyka. Iš 30 klientams pakeistų CITROEN variklio grandinių su klientų atvežtomis dalimis – vienam nutrūko grandinė po 15.000 km. Kitam po 70.000. Trečiam po 110.000 km CITROEN grandinė atrodė kaip senų kelnių guma.

Klausimas kodėl taip gaunasi? Kodėl iš pakeistų su mūsų atsivežtomis iš Vokietijos CITROEN grandinėmis visi važiuoja ramiai 300.000 km, o čia prasideda jau anomalijos… ?

Ir kodėl Lietuvoje galima nusipirkti CITROEN grandinių komplektą to paties gamintojo pigiau nei Vokietijoje ant 200,- Eur ? Sakysite sąmokslo teorija? Nežinau. Mes žiūrime tik į rezultatą… O rezultatas toks, koks yra…

Stebuklas Nr. 3

TRŪKO CITROEN VARIKLIO GRANDINĖ – NORS NEBARŠKĖJO !

Labai dažna situacija, kai CITROEN vairuotojas važiuoja tvarkingai leistinu greičiu kur nors automagistrale ir… variklis užgęsta. Bando užvesti – nesiveda. Starteris nesuka. Išsikviečia tralą, nuveža į autoservisą – ir ten pasako: Pas Jus trūko CITROEN grandinė.

Žmogus netiki, pradeda visiems pažįstamiems meistrams skambinti klausinėti, ar gali taip būti? Ar gali būti, kad ne iš šio, nė iš to nutrūko CITROEN variklio grandinė ir reikės keisti variklį? Dar prie to paties pabrėžia, kad nesenai buvo atlikta CITROEN variklio diagnostika ir jokių bėdų nesimatė…

Gali! Ir labai dažnai!

CITROEN dyzelinių Automobilių variklių grandinių nusidėvėjimas apie save nepraneša. Viskas būna gerai ir… vieną dieną labai blogai. Apie tai plačiau www.dyzeliuremontas.lt pasiskaitykite…

CITROEN benzininių variklių grandinių nusidėvėjimas girdimas ir turi dar ne vieną simptomą, iš kurio galima spręsti ką daryti ir kaip, kad nereiktų paskui atlikti variklio keitimo. Atliekant paprastą CITROEN kompiuterinę automobilio diagnostiką galima tam tikrus dalykus pamatyti, jeigu žinote kaip ir kur žiūrėti…

Taigi, nusipirkote CITROEN automobilį? Kažkur girdėjote, kad gali reikėti keisti CITROEN grandinę? Skambinkite mums dabar. Galite užduoti bet kokį klausimą šia tema.

Turite abejonių, kad kažkas negerai su CITROEN grandine? Skambinkite taip pat. Galėsime patikrinti, apžiūrėti, įvertinti, reikalingas CITROEN variklio grandinės keitimas ar ne.

Stebuklas Nr. 4

SUBYRĖJO CITROEN ŠLIAUŽIKLIS? LYGU VARIKLIO KEITIMUI, JEIGU…

Žinoma taip atsitinka ne visada. Bet gana tikrai dažnai. Visų pirma reiktų suprasti, kodėl lūžta ir subyra CITROEN grandinės šliaužikliai.

CITROEN grandinių šliaužikliai labai jautrūs susikoksavusio tepalo kietiesiems elementams, jeigu bus taip aiškiau.

Apskritai apžiūrinėjant keičiamą grandinę CITROEN automobiliui (ar kokiam kitam) ir pažvelgus į šliaužiklio darbinę vietą, visada galima pamatyti, kaip CITROEN variklio savininkas elgėsi su tepalo keitimo intervalais, arba ant kiek jam buvo svarbi pilamo tepalo kokybė.

Ką gali padaryti subyrėjusio CITROEN grandinės šliaužiklio skeveldros? Skeveldros keliauja į karterį – o ten siurblys, kuris maitina visą varikio sistemą. Tai – kaip bet kuri gyva širdis. Jeigu joje atsiras trombų – ji sustos.

Dabar galime pagalvoti, kas bus, kai sustos CITROEN variklio galvutės ir stūmoklinės grupės aprūpinimas pakankamu kiekiu tepalo. Kas bus kai metalas pradės trintis į metalą – galima ir taip pasakyti. Nieko gero nebus.

Bus reikalingas CITROEN variklio keitimas, nes remontas būtų visiškai neracionalus, o geras variklio remontas Kaune net neįmanomas. Reikia įsidėmėti, kad tada, kai variklio tepimo kanaluose atsiranda šiukšlių, nuolaužų, skeveldrų, drožlių ir kokso – darykite ką norite – nebus nieko gero.

Nebent labai trumpam.

Stebuklas Nr. 5

CITROEN VARIKLIO GRANDINĖS KEITIMO KAINA – LIETUVIŠKI STEBUKLAI

Na ir pats įdomiausias momentas. Tai CITROEN variklio grandinių keitimo kaina – su Lietuviškais turginiais išradimais.

Sakykime paprastai ir labiausiai pasitaikantys darbai, kai technologiškai CITROEN grandinės keitimas reikalauja variklio išėmimo, kainuoja nuo 600-700 Eurų ir daugiau.

Tačiau jį galima atpiginti ir tam tikruose modeliuose jo neišiminėti. Taip atpiginti galima tam tikrų CITROEN modelių grandinės keitimo darbus.

Tačiau jeigu CITROEN automobilis buvo sveikas, tai po tokio pinigų taupymo galima jį iš karto varyti į turgų. Dėl to tai jau ir tapo plačiai vadinama „Turginis CITROEN grandinės keitimas“

Sutikite pardavinėjantiems automobilius sutaupyti 300,- yra vistiek šis tas.

Jeigu pamatytumėte, kaip keičiasi CITROEN variklio grandinė neišiminėjant variklio, kur išėmimas privalomas – net nieko nesuprasdamas automobilių remonte, pasakytumėte, kad tai ne tik kad automobilio laužymas, o tiesiog tiesiogine to žodžio prasme, – išdraskymas.

Reikia suprasti, kad jeigu kokio dpf filtro išėmimas ar CITROEN katalizatoriaus ketimas galimas be demontavimo, tai CITROEN grandinės keitimas turi būti atliekamas pagal gamintojo techninę instrukciją, o ne dviratį išradinėjant…

Todėl suradę pasiūlymą 300,- Eurais pigiau nei rinkos dalių ir darbo kaina – pagalvokite iš kur ir kaip taip pigiai keičia CITROEN grandines. Yra vienintelis kelias atlikti CITROEN variklio grandinės keitimą. Jis tikrai yra.

Pavyzdžiui, vienas vaikinukas pas save garaže paima keisti CITROEN variklio grandinę. Jo darbo greitis 1 grandinės keitimas per savaitę. Kaina nereali. Maža. Viskas gerai…

Blogai tik, kad tiems CITROEN modeliams, kuriems reikalingas variklio išėmimas, jis keičia grandines to nedarydamas. Viskas laužosi, laidynas pertempiamas ir … žodžiu turim pakeistą CITROEN grandinę pigiai.

Klausimas: jeigu darote grandinės keitimą sau ir planuojate važiuoti ne 10.000 km. – norėsite tokio automobilio po tokio remonto?

REGISTRACIJA IKI 22.00h

variklsitai lt varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje
GERAS AUTOMOBILIU SERVISAS KAUNAS

Automobilių pardavėjai mums patiki savo nuosavų mašinų variklius, o pardavimui skirti

važiuoja pas tuos, kurie daro nesvarbu kaip, svarbiausia, kad pigiai…

Ir dar vienas įdomus momentas su automobilių pardavėjais. Jie mums neveža automobilių, kurie bus parduodami. Tačiau kai nusiperka kažkokį automobilį sau – atvaro numeta ir net neklausia nei kiek kainuos, nei kada bus padaryta…

Tokia tad realybė apie CITROEN variklio grandinės keitimą, kainas ir kitus užkulisius…. Galvokite!

Mes galime daug…

Jei reikia pakeisti CITROEN variklio grandinę

O ne sugadinti automobilį…

Strategija:

CITROEN grandinės kokybė
Gera CITROEN grandinės keitimo kaina
Patenkinti CITROEN klientai
Jūsų rekomendacijos

Darbai:

CITROEN grandinės keimas
CITROEN kapitalinis variklio remontas
Profesionali CITROEN variklio grandinės diagnostika
CITROEN Grandinės, diržai, aptarnavimas

CITROEN autoelektrikas
CITROEN Programavimas + ECU remontas

Variklistai.Lt -17 variklistų klubas

Viskas yra įmanoma kai dirba CITROEN komanda
Nėra nesuremontuojamo CITROEN variklio
Yra tik jūsų galimybių ribos

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

variklsitai lt varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje

Tel: +370 680 58880

Mūsų draugai ir partneriai:

autoservisas klaipedoje sestadieni sekmadieni
autoservisas kaune visa para
autoservisai katalogas vilnius kaunas klaipeda
automobilio grazinimas pardavejui 2023
autoservisas vilniuje adc
autoelektrikas kaune automobiliu elektrikas
katalizatoriai duslintuvai dpf filtrai
porsche servisas kaune vilniuje klaipedoje
landrover rangerover servisas
autoelektrikas vilniuje kaune klaipedoje audiopulsas lt
bmw servisas vokietis vilniuje kaune
automobiliu diagnostika pries pirkima kaune vilniuje klaipedoje

Paslaugos

variklio grandiniu keiitimas variklistai lt
variklio remontas su garantija
kapitalinis variklio remontas keitimas
kompiuterine diagn 1
variklio galios didinimas kelimas chip tuning
variklistai variklio kompiuterine diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas diagnostika
kompiuterine diagn

Dirbkime
kartu

Turite neeilinį projektą? Gal būt reikalingas senovinio variklio restauravimas? Ruošiatės autosporto varžyboms? Skambinkite – surasime bendrą kalbą bet kokiu klausimu, jeigu tai liečia variklį…
info@varikliuremontas.lt

Tel: +370 680 58880

Dirbame su šiais modeliais:

Citroen AX Fashion 1.1i Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen AX Top 1.0i ZA Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen AX Top dyzeli 1.5 ZA Grandinės paskirstymo diržo keitimas

CITROEN BERLINGO REMONTAS

Citroen Berlingo 1.1i MF Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.1i Fourgon M Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.4i MF Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.4i Fourgon M Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.6i 16V MF Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.8D MF Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.8D Fourgon M Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.8i MF Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.8i MF (2002) Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.8i 4WD MF Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.9D (68hp) (MF) Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.9D (71hp) (MF) Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.9D 4WD Fourgon (M) Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.9D 4WD (MF) Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.9D Fourgon (69hp) (M) Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Berlingo 1.9D Fourgon (70hp) (M)
Citroen Berlingo 2.0 HDi MF Grandinės paskirstymo diržo keitimas (2002)
Citroen Berlingo 2.0 HDi (MF)

CITROEN C1 C2 C3 C4 C5 C6 C8 REMONTAS

Citroen C1 Grandinės paskirstymo diržo keitimas 1.0
Citroen C2 Grandinės paskirstymo diržo keitimas 1.4
Citroen C2 1.6i Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen C3 1.1i Grandinės paskirstymo diržo keitimas (FC)
Citroen C3 1.4 16V HDi Grandinės paskirstymo diržo keitimas (FC)
Citroen C3 1.4 HDi Grandinės paskirstymo diržo keitimas (FC)
Citroen C3 1.4i (FC) Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen C3 1.6i 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen C3 Pluriel 1.4 HDI Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen C4 Coupe 1.6 Grandinės paskirstymo diržo keitimas Auto
Citroen C4 Coupe 2.0 i 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas (180 Hp)
Citroen C4 Picasso 1.8 Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen C4 Picasso 1.8i Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen C4 Picasso 2.0 Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen C4 Picasso 2.0i Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen C4 Saloon 1.4 i 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas (90 Hp)
Citroen C4 Saloon 1.6 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas (110 Hp)
Citroen C5 1.8 16V Break Grandinės paskirstymo diržo keitimas (X40)
Citroen C5 1.8 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas (X40)
Citroen C5 2.0 HDi Grandinės paskirstymo diržo keitimas Break (X40)
Citroen C5 2.0 HDi Grandinės paskirstymo diržo keitimas (X40)
Citroen C5 2.0 HPi Grandinės paskirstymo diržo keitimas Break (X40)
Citroen C5 2.0 HPi Grandinės paskirstymo diržo keitimas (X40)
Citroen C5 2.0i 16V Break (X40)
Citroen C5 2.0i 16V (X40)
Citroen C5 2.2 HDi Break (X40)
Citroen C5 2.2 HDi (X40)
Citroen C5 3.0i V6 Break (X40)
Citroen C5 3.0i V6 (X40)
Citroen C6 3.0i V6
Citroen C6 V6 HDi
Citroen C8 2.0 HDI (E_)
Citroen C8 2.0 (E_)
Citroen C8 2.2 HDI (E_)
Citroen C8 2.2 (E_)
Citroen C8 3.0 V6 (E_)

CITROEN EVASION REMONTAS

Citroen Evasion 1.8 (U6U)
Citroen Evasion 1.9 Grandinės paskirstymo diržo keitimasTD (22)
Citroen Evasion 1.9 TD (U6U)
Citroen Evasion 2.0 HDi (U6U)
Citroen Evasion 2.0 Turbo Grandinės paskirstymo diržo keitimas CT (22)
Citroen Evasion 2.0 Turbo CT (U6U)
Citroen Evasion 2.0i Grandinės paskirstymo diržo keitimas 16V (132hp) (U6U)
Citroen Evasion 2.0i 16V (136hp) (U6U)
Citroen Evasion 2.0i Grandinės paskirstymo diržo keitimas (22)
Citroen Evasion 2.0i (U6U)
Citroen Evasion 2.1 TD (22)
Citroen Evasion 2.1 TD (U6U)

CITROEN JUMPER JUMPY REMONTAS

Citroen Jumper 2.0i Grandinės paskirstymo diržo keitimas (230L)
Citroen Jumper 2.5 D Grandinės paskirstymo diržo keitimas (230L)
Citroen Jumper 2.8 HDI Grandinės paskirstymo diržo keitimas (230P)
Citroen Jumpy 1.9 TD Grandinės paskirstymo diržo keitimas (U6U)
Citroen Saxo 1.0 X (3durų) Grandinės paskirstymo diržo keitimas (S)
Citroen Saxo 1.0 X (5durų) Grandinės paskirstymo diržo keitimas (S)
Citroen Saxo 1.1 SX (5durų) Grandinės paskirstymo diržo keitimas (S)
Citroen Saxo 1.1 X (3durų) Grandinės paskirstymo diržo keitimas (S)
Citroen Saxo 1.4 VTS Grandinės paskirstymo diržo keitimas (3durų) (S)
Citroen Saxo 1.4 VTS (5durų) (S)
Citroen Saxo 1.5D Grandinės paskirstymo diržo keitimas (3durų) (S)
Citroen Saxo 1.5D Grandinės paskirstymo diržo keitimas (5durų) (S)
Citroen Saxo 1.6 VTS Grandinės paskirstymo diržo keitimas (118hp) (S)
Citroen Saxo 1.6 VTS Grandinės paskirstymo diržo keitimas (88hp) (S)

CITROEN XANTIA REMONTAS

Citroen Xantia 1.6i Grandinės paskirstymo diržo keitimas (X1)
Citroen Xantia 1.8i (101hp) Grandinės paskirstymo diržo keitimas (X1)
Citroen Xantia 1.8i Grandinės paskirstymo diržo keitimas (90hp) (X2)
Citroen Xantia 1.8i Grandinės paskirstymo diržo keitimas16V Break (X1)
Citroen Xantia 1.8i 16V Break (X2)
Citroen Xantia 1.8i 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas (X1)
Citroen Xantia 1.8i 16V (X2)
Citroen Xantia 1.8i Break (101hp) (X1)
Citroen Xantia 1.8i Break (90hp) (X1)
Citroen Xantia 1.8i Break (X2)
Citroen Xantia 1.8i (X1)
Citroen Xantia 1.9 D Grandinės paskirstymo diržo keitimas (68hp) (X1)
Citroen Xantia 1.9 D Grandinės paskirstymo diržo keitimas (69hp) (X1)
Citroen Xantia 1.9 D (75hp) (X2)
Citroen Xantia 1.9 D Break (X1)
Citroen Xantia 1.9 D Break (X2)
Citroen Xantia 1.9 D (X1)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D Grandinės paskirstymo diržo keitimas Break (X1)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D Grandinės paskirstymo diržo keitimas Break (X2)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D Grandinės paskirstymo diržo keitimas (X1)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D Grandinės paskirstymo diržo keitimas (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi Grandinės paskirstymo diržo keitimas (109hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi Grandinės paskirstymo diržo keitimas (90hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi Grandinės paskirstymo diržo keitimas Break (109hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi Break (90hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 Turbo Grandinės paskirstymo diržo keitimas Break (X1)
Citroen Xantia 2.0 Turbo Grandinės paskirstymo diržo keitimas Break (X2)
Citroen Xantia 2.0 Turbo Grandinės paskirstymo diržo keitimas (X1)
Citroen Xantia 2.0 Turbo (X2)
Citroen Xantia 2.0i 16V Break (X1)
Citroen Xantia 2.0i 16V Break (X2)
Citroen Xantia 2.0i 16V (X1)
Citroen Xantia 2.0i 16V (X2)
Citroen Xantia 2.0i Break (X1)
Citroen Xantia 2.0i Break (X2)
Citroen Xantia 2.0i (X1)
Citroen Xantia 2.0i (X2)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D Grandinės paskirstymo diržo keitimas 12 V Break (X1)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D 12 V Break (X2)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D 12 V (X1)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D 12 V (X2)
Citroen Xantia 2.9i 24V (X1)
Citroen Xantia 3.0 V6 Break (X2)
Citroen Xantia 3.0 V6 (X2)

CITROEN XM REMONTAS

Citroen XM 2.0 Turbo Break Grandinės paskirstymo diržo keitimas (Y4)
Citroen XM 2.0 Turbo Grandinės paskirstymo diržo keitimas (Y4)
Citroen XM 2.0i 16V Break (Y4)
Citroen XM 2.0i 16V (Y4)
Citroen XM 2.1 TD 12V Break (Y4)
Citroen XM 2.1 TD 12V (Y4)
Citroen XM 2.5 TD Grandinės paskirstymo diržo keitimas Break (Y4)
Citroen XM 2.5 TD (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 (167hp) (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 (190hp) (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 24V (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 Break (167hp) (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 Break (190hp) (Y4)
CITROEN XSARA Grandinės paskirstymo diržo keitimas

CITROEN XSARA 1.4i REMONTAS

Citroen Xsara 1.4i Break (N2)
Citroen Xsara 1.4i Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.4i (N1)
Citroen Xsara 1.6i (110hp)
Citroen Xsara 1.6i (88hp) (N1)
Citroen Xsara 1.6i 16V Break
Citroen Xsara 1.6i 16V Break (N2)
Citroen Xsara 1.6i Coupe VTR
Citroen Xsara 1.8 Grandinės paskirstymo diržo keitimas (N2)
Citroen Xsara 1.8 Grandinės paskirstymo diržo keitimas 16V Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.8 Grandinės paskirstymo diržo keitimas 16V (N1)
Citroen Xsara 1.8i Grandinės paskirstymo diržo keitimas (101hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.8i Grandinės paskirstymo diržo keitimas (90hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.8i Grandinės paskirstymo diržo keitimas (90hp) (N1)
Citroen Xsara 1.8i Coupe Grandinės paskirstymo diržo keitimas (N0)
Citroen Xsara 1.8i (N1) Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Xsara 1.9 TD Break Grandinės paskirstymo diržo keitimas (N2)
Citroen Xsara 1.9 TD Coupe Grandinės paskirstymo diržo keitimas (N0)
Citroen Xsara 1.9 TD Grandinės paskirstymo diržo keitimas (N1)
Citroen Xsara 1.9D Grandinės paskirstymo diržo keitimas(68hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.9D Grandinės paskirstymo diržo keitimas (68hp) Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.9D Grandinės paskirstymo diržo keitimas (68hp) (N1)
Citroen Xsara 1.9D Grandinės paskirstymo diržo keitimas (70hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.9D Grandinės paskirstymo diržo keitimas (70hp) Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.9D Grandinės paskirstymo diržo keitimas (70hp) (N1)
Citroen Xsara 2.0 HDi Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Xsara 2.0 HDi Grandinės paskirstymo diržo keitimas Break
Citroen Xsara 2.0i 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas (132hp) (N1)
Citroen Xsara 2.0i 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas (136hp) Coupe
Citroen Xsara 2.0i 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas (137hp)
Citroen Xsara 2.0i 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas (163hp) (N1)
Citroen Xsara 2.0i 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas Break (N2)
Citroen Xsara 2.0i 16V Coupe Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen Xsara 2.0i Coupe Grandinės paskirstymo diržo keitimas VTS
Citroen Xsara Picasso 1.6i Grandinės paskirstymo diržo keitimas (N68)
Citroen Xsara Picasso 1.8i 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas (N68)
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI Grandinės paskirstymo diržo keitimas (N68)
Citroen ZX 1.4i Advantage BreakGrandinės paskirstymo diržo keitimas (N2)
Citroen ZX 1.4i Reflex (N2) Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen ZX 1.6i Advantage Grandinės paskirstymo diržo keitimas Break (N2)
Citroen ZX 1.6i Advantage Grandinės paskirstymo diržo keitimas (N2)
Citroen ZX 1.8i Aura Break Grandinės paskirstymo diržo keitimas (N2)
Citroen ZX 1.8i Aura (N2) Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen ZX 1.9 D Advantage Break Grandinės paskirstymo diržo keitimas (N2)
Citroen ZX 1.9 D Reflex (N2) Grandinės paskirstymo diržo keitimas
Citroen ZX 1.9 TD Grandinės paskirstymo diržo keitimas Advantage Break (N2)
Citroen ZX 1.9 TD Grandinės paskirstymo diržo keitimas Advantage (N2)
Citroen ZX 2.0i 16V Grandinės paskirstymo diržo keitimas (N2)

Dabar +37068058880