KAPITALINIS VARIKLIO REMONTAS - AR VERTA?

Kyla klausimas ar apsimoka daryti variklio kapitalinį remontą? Nežinote kaip geriau? Norite garantijos, bet nežinote kaip ją gauti? Reikalinga variklio kapitalinio remonto kaina? Skambinkite, klauskite - pasistengsime padėti viskuo kuo tik galime. Mes Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Kokia variklio kapitalinio remonto kaina ir ką reiktų žinoti kiekvienam?

variklio kapitalinis ar naudoto pirkimas

Svarbiausia garantijos – tai ko nori kiekvienas klientas

Jeigu jau atsitiko taip, kad prireikė atlikti didelį variklio remontą, kiekvienam kyla klausimas: „Ar verta remontuoti seną variklį ar geriau pirkti naudotą?

Kalbant apie naudotus variklius – jie būna restauruoti su garantija ir be garantijos. Kainos dažniausiai skiriasi ženkliai. Kartais dvigubai.

Bet apie šitą klausimą – atskiras pokalbis. Taupydami laiką, pabandysime atsakyti į svarbiausius klausimus, kuriuos mums užduoda klientai kiekvieną dieną.

Jų nebus daug, tačiau supratimą po jų turėsite tikrai – ką daryti – daryti kapitalinį variklio remontą savo senam varikliui ar geriau pirkti naudotą / restauruotą.

Tel: +370 680 58880

1.

Ar yra garantija naudotam varikliui?

kokia garantija naudotam varikliui

Dvi galimybės: naudotas arba naudotas restauruotas?

Jeigu kažkas patarė ne remontuoti, o keisti variklį kitu – naudotu, turite žinoti, kad galite šioje vietoje rinktis – pirkti naudotą variklį su garantija, kad jį pastačius jis užsives ir…

Pirkti naudotą jau atrestauruotą su didesne garantija.

Tiek vienu tiek kitu atveju – reikalas gaunasi labai „slidus“, nes perkate naudotą daiktą, o naudotam daiktui garantijos labai įdomios…

Dažniausiai viskas priklauso iš ko ir kur pirkote variklį. Nuo to priklausys, kaip bus jeigu kažkas bus ne taip su pastatytu varikliu

Geriausiu atveju rizikuojate susimokėti 2x du kartus už variklio išėmimą / pastatymą.

Blogiausiu atveju galite susimokėti du kartus už montavimo darbus ir neatgauti jokių pinigų iš naudoto variklio pardavėjo.

Kitaip sakant, mes skaitome, kad perkant tiek naudotą variklį, kuris tik užsiveda ir naudotą restauruotą variklį – reali garantija lygi nuliui…

2.

Variklio keitimas naudotu – kokia garantija jam?

naudotas variklis su garantija

Garantija naudotam varikliui – tai tas pats kaip loterija…

Supraskim, kas yra loterija… Tai žaidimas, kuris Jūs garantuotai galite kažką laimėti. Tačiau kiek tai kainuos – niekas negali pasakyti. Bet vistiek daug žmonių žaidžia ir nemažai yra laimėjusių.

Tačiau koks procentas laimi, geriau nesigilinti. Su naudoto variklio garantija ta pati situacija. Na gal truputį geresnė nei su loterijos žaidimu.

Garantija tokia: užsives ir važiuos

Na… Gal jeigu esate koks automobilių pardavėjas – gal tokia garantija statant automobilį iš karto į turgų ir visai nieko. Gaunasi pakankamai pigiai ir greitai. Permetei variklį per keletą dienų ir mašina iš karto turguje.

Kaip Jums tokia garantija? Tinka? Perkate variklį už 1000,- (sakykim taip pigiai) – už išėmimą/pastatymą/ aprengimą sumokate dar sakykim 1000,- Eur. Rezultatas: užsivedė. Ok. Dirba gražiai. Nekala. Bet…

Po 2000 km prasideda įdomūs dalykai

Tarkim gali atsitikti taip: Nuvažiavote 2000 kilometrų ir užsidega aušinimo skysčio lygio lemputė. Kaip manote, kokios išlaidos laukia ir ar Jums pardavėjas, iš kurio pirkote variklį ką nors kompensuos?

Dingsta antifrizas? Kiek kainuos?

Pirmas atsakymas – skaičiuojame taip: bet kokio paprasčiausio variklio galvos nukėlimas, peršvietimas, pastatymas Jums pririnks 500-600 Eur mažiausiai. Su sąlyga, kad tai variklio galvutės tarpinės defektas.

O jeigu reikės pirkti kitą galvą… Gali bendroje sumoje gautis dvigubai daugiau. Priklausomai nuo kokį modelį vairuojate. Kuo retesnis ir kuo brangesnis – tuo remonto kaina didesnė.

O kalbant apie pardavėją – jis juk ardydamas automobilius nedaro testinio važiavimo 2000 km. Vedėsi variklis… Nekalė… Nedūmino… Galima parduoti!

Dingsta tepalas? Kiek kainuos?

Jeigu dingsta antifrizas – tai dar nieko… Bet jeigu nuvažiavote 2000 kilometrų ir užsidegė tepalo lemputė… Vat čia jau gali būti didelė bėda. Žinoma, jeigu tai dyzelinis automobilis – gali būti, kad bus reikalingas turbinos remontas. Tačiau tokių sutapimų būna labai retai.

Ta prasme, kad pakeitus variklį ir pravažiavus 2000 km nė iš šio, nė iš to sugestų turbina – pasitaiko, bet… Čia greičiausiai bus nupirktas „geras variklis“…

3.

Restauruoto variklio pirkimas? Ar tikrai verta tikėtis stebuklų?

restauruoto variklio kaina

Ką reiškia restauruotas variklis ant padėklo?

Pagal viską – restauruotas variklis turėtų būti tas – variklis, kurio visi komponentai pakeisti išskyrus variklio bloką ir galvutę.

Tačiau yra kompanijų, kurios ima ir pakeičia tik indėklus ir perrenka galvutę. Visa kita lieka sena.

O mes juk žinome, kad naujesniems varikliams, kažką palikti seno išardžius variklį – yra didelė rizika.

Žinoma, variklis varikliui nelygus, tačiau didžioji dauguma variklių nuo 2012-2013 metų resursą turi 150.000 – 200.000 km.

Pravažiavote 15.000 km ir pradėjo kalti restauruotas variklis?

Mus labai stebina, kaip čia gaunasi taip, kad jeigu mes darome variklio kapitalinį remontą – sakykim mums gaunasi darbas ir dalys 2000 Eur, o žmonės randa pvz. užsienyje reatauruotą tokį patį už 1000,- Eur.

Panašu labiau į tokią situaciją, kad „restauruotas“ variklis – visiškai nerestauruotas arba atlikti tik daliniai darbai…

Restauruotas variklis ar restauruota/smėliuota išorė?

Labai dažnai tie, kas užsiima variklių restauracija, išplauna variklį, nusmėliuoja išorę ir parduoda kaip restauruotą. Kaip sakant, jeigu pirkėjas užsienyje – niekas didelių pretenzijų nepareikš.

Na o dabar… Atsiranda suvokimas, kokį restauruotą variklį galite nusipirkti? Kaip manote? Kaip bus su garantija?

4.

Kiek kainuoja variklio kapitalinis?

kapitalinis variklio remontas kaune vilniuje klaipedoj

Kiek man kainuos variklio kapitalinis?

Pats pirmas klausimas, be kurio nepraeina nei vienas telefoninis pokalbis.

Čia reiktų suprasti vieną dalyką… Niekas nepasakys Jums to tiksliai, kol varikis nebus išimtas iš automobilio ir neišardytas.

Tačiau prognozuoti numatyti kainą „nuo iki“ įmanoma beveik visada.

Tačiau niekada nereikia ruoštis minimaliai kainai. Nesiplečiant per stipriai – galima pasakyti viena – norite fiksuotos kainos? Pirkite naudotą variklį.

Pirma defektacija – po to sąmata – pas mus tai taip…

Neužsiimame burtais, kuriais daugelis su mažiausios kainos pasiūlymais prisiviliojamas klientas.

Visada sakome, kad kainuos daug. Tačiau juk ne visada būna tas pats blogiausias variantas.

Paprasčiausiai sakome tiesiai šviesiai – darbas – kapitalinis variklio remontas – kainuos nuo 1000,- iki 1500,- Eur už darbą.

Į šią kainą įeina – variklio išėmimas, defektacija, surinkimas, pastatymas.

Mes galime daug…

Jei reikia atlikti variklio kapitalinį

O ne sugadinti automobilį…

Strategija:
Kokybė
Geros kainos
Patenkinti klientai
Jūsų rekomendacijos

Darbai:
Kapitalinis variklio remontas
Profesionali variklio diagnostika
Grandinės, diržai, aptarnavimas
Programavimas + ECU remontas

Variklistai.Lt -17 variklistų klubas

Viskas yra įmanoma kai dirba komanda
Nėra nesuremontuojamo variklio
Yra tik jūsų galimybių ribos

variklio remonto centras kaune
variklio patikra pries pirkima kaune
varikliu remontas vilniuje

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje siauliuose panevezyje
VARIKLIU REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

Tel: +370 680 58880

Mūsų draugai ir partneriai:

Paslaugos

variklio grandiniu keiitimas variklistai lt
variklio remontas su garantija
kapitalinis variklio remontas keitimas
kompiuterine diagn 1
variklio galios didinimas kelimas chip tuning
variklistai variklio kompiuterine diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas diagnostika

Dirbkime
kartu

Turite neeilinį projektą? Gal būt reikalingas senovinio variklio restauravimas? Ruošiatės autosporto varžyboms? Skambinkite – surasime bendrą kalbą bet kokiu klausimu, jeigu tai liečia variklį…
info@varikliuremontas.lt

Tel: +370 680 58880

Dirbame su šiais modeliais:

Tel: +370 680 58880

Konsultacija 22.00 h +37068058