VARIKLSTAI KAUNE - VARIKLIŲ REMONTAS KAUNO MIESTE

Reikalingas geras variklių meistras Kaune? Kala variklis - ir nori sužinoti, kiek gali kainuoti variklio remontas? Dingo variklio trauka - ir reikalinga gera variklio diagnostika. Padarė kažkas kompiuterinę variklio diagnostiką bet nerado gedimo? Surasime mes. Atliekame visus įmanomus variklio testavimus. Atliekame variklio remonto ekspertizę, jeigu variklis užkalė tuoj pat po atlikto kapitalinio remonto. Turime teisininkus, kurie sprendžia blogo variklio remonto kompensacinius klausimus. Skambink - važiuok - priimsim skubiai.

dyzeliniu benzininiu varikliu remontas kaune

VARIKLIO REMONTAS + DEFEKTACIJA KAUNE

Daugelis meistrų taupo savo laiką, pamiršdami kliento norus ir lūkesčius. Šioje vietoje rizikuojama savo reputacija. Kalba eina apie variklio diagnostiką ir jo sudedamųjų dalių defektaciją. Įsidėmėkite – automobilio variklis, tai ne tik jūsų variklio sistemos veidrodis.

Išardžius variklį galima beveik visada įvardinti jo gedimo priežąstis. Visi žinome – jų nepašalinus, greitu laiku bus reikalingas pakartotinis remontas.

Neskubinkite savo meistro

Brangieji vairuotojai – neskubinkite savo meistrų, jeigu atliekamas variklio kapitalinis remontas. O mūsų mielieji meistrai – ir patys pasistenkite neskubėti.

Tai reiškia pasistenkite nesinaudoti tokia praktika, kaip „klientui reikia automobilio kuo greičiau“ Tokia strategija niekada neduoda laukiamo rezultato. O juk jo visi nori…

Variklių remontas Kaune – nuo patarimo iki sprendimo

Atvežkite variklį ir sulaukite variklio apžiūros ir patikros atsakymo. Žinodami realią situaciją – tiek Jūs, tiek mes – galėsime suteikti Jums tai, ko norite labiausiai – tai tikrą garantiją. O ne popieriaus lapą – kada ta garantija galioja., o kada ne

dyzeliniu varikliu remontas diagnostika
kapitalinis variklio remontas keitimas
variklio remontas su garantija

SUGEDO VARIKLIS? KITOKS VARIKLIO REMONTAS KAUNO MIESTE

+370 680 58880

Variklių restauravimas + Variklių remontas + Variklių pardavimas Kaune. Vairuotojai remontuodami variklius daro 5 klaidas? Žiūrėkite apačioje >>Kala variklis? Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras? Visi variklio ir išmetimo sistemos darbai po vienu stogu Kaune – Variklistai.lt – specializuotas variklių autoservisas Kaune.

VARIKLIO REMONTO KAINA KAUNE -SUDERINTA NUO A IKI Z

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tuos paslaugų teikėjus, kurių pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo maksimalios variklio remonto sąmatos.

Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius“ kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų Kauno klientai visada žino kainų ribas – „Nuo – Iki“ Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų variklio remonto kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad žmonės žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Kai svarbiausia, surasti patį pigiausią variklio restauravimo pasiūlymą, greičiausiai mes negalėsime padėti.

Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu kitur, variklį reikės remontuoti po 3000-5000 km.

Rytoj pas mus, nors šiandien kitur

5 DIDŽIAUSI VARIKLIŲ REMONTO MITAI – ŽEMIAU

Dabar jas visas perskaitykite… Ir jeigu bus įdomu skaitykite plačiau pagrindiniame mūsų puslapyje www.variklioremontas.lt + www.variklistai.lt Manau, kad visa tai bus aukso vertės informacija visiems, kuriems reikalingas mašinos variklio remontas Kaune. Taigi, pradedam:

IR SKUBI KONSULTACIJA:

geras varikliu meistras kaune vilniuje klaipedoje

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis Variklių remonto servisas Kaune – nuo klausimo iki sprendimo

variklio patikra defektracija

Variklio diagnostika Kaune + visos variklio sistemos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

kiek kainuoja suremontuoti varikli

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų. Variklistai Kaune – dirbame daugiau – stengiamės labiau

SKAMBINTI

variklsitai lt varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje

Tel: +370 680 58880

MITAS NR.1

VARIKLIO GEDIMAS – NEIŠVENGIAMAS PROCESAS?

9  iš 10 vairuotojų mano, kad varikliai genda lygiai tokiu pačiu principu, kaip ir kitos automobilio dalys. Tai reiškia, kad visi mano, kad varikliui atėjo „galas“ nes automobilio rida didelė ir tai yra neišvengiama. Nieko panašaus… Rida – ne rodiklis.

Variklio konstrukcija tokia, kad idealiomis sąlygomis dirbantis variklis, gali prasukti ir 500.000 km ribą be jokio vargo. Tačiau idealių sąlygų priešas numeris vienas yra automobilio šeimininkas. Pradedant nuo vairavimo stiliaus, baigiant netinkama variklio priežiūra.

MITAS NR.2

PIGIAU GALI BŪTI GERAI?

Tai pats įdomiausias momentas. Yra du pagrindiniai klausimai, kuriuos visada užduoda visi vairuotojai, kai prireikia remontuoti variklį. Tai kainos klausimai ir jie atrodo taip:

  • Kiek pas jus kainuoja variklio remontas Kaune?
  • Kiek pas jus kainuoja variklio kapitalinis
  • Kiek kainuoja variklio diagnostika ir gedimo nustatymas?

Tačiau, niekam neįdomus klausimas, kuris turėtų skambėti štai kaip:

  • „Ar galėsite suremontuoti variklį taip, kad jis daugiau nesubyrėtų?“
  • „Dedate kinietiškas dalis ar originalias?“
  • „Ar šalinate variklio gedimo priežąstis?“

Praktika rodo, kad tokia remonto strategija, kai yra remontuojamas automobilis su variklio defektu ir atliekamas tik gedimo pašalinimas vienoje vietoje plius nuėmimas-pastatymas…pasiteisina tik 1 atveju iš 10. Toks variklio remontas pasiteisna tik ruošiant automobilį paradavimui, o ne sau… ramiai ir saugiai važiuoti.

MITAS NR.3

PAS VISUS VARIKLIO REMONTO KOKYBĖ VIENODA?

Netgi robotai, kurie kažką gamina gali padaryti kažką ne taip… Kalbant apie variklio remonto kokybę – viskas tampa daug sudėtingiau.

Čia egzistuoja tokie faktoriai, kaip ilgametė praktika, patirtis ir svarbiausia – sukaupta variklio sugadinimo priežąsčių duomenų bazė.

Be jos – net pati brangiausia įranga ir auksinės meistrų rankos – visiškai nieko vertos.

Todėl tie meistrai, kurie žino kaip atlikti teisingai viską nuo A iki Z, kad nereiktų antrą ar trečią kartą imti remontuoti variklį – visada bus brangesni, nei ką tik pradėję veiklą.

MITAS NR.4

VARIKLIS NEGALI SUGESTI – JEIGU SUDĖTOS ORIGINIALIOS DALYS?

Turite žinoti vieną aksiomą, kuri yra neginčijama. „Gerai suremontuotas variklis nesuges tik tuo atveju, jeigu bus pašalintos visos priežąstys lėmusios jo išėjimą iš rikiuotės…“

Priešingu atveju, netgi nupirkus naują variklį iš gamyklos, kuris kainuoja 2 ar 3 kartus brangiau nei po kaopitalinio senas, ir nesuradus senosios variklio gedimo priežąsties – su nauju nutiks tas pats, kas ir senam…

MITAS NR.5

GERAS VARIKLIŲ MEISTRAS – LYGU PIGUS VARIKLIŲ MEISTRAS?

Jeigu jūs tikite, kad jums kažkas gali pasiūlyti variklio kapitalinį remontą už 1000,- eurų, –

tuomet galite iš karto užsirašyti mūsų telefono numerį ant balto lapo ir didelėmis raidėmis arba jį išsisaugoti savo telefone, nes…

tokia remonto strategija garantuoja pakankamai didelius nuostolius ir tai dažniausiai nutinka labai greitai…

Mes esame įsitikinę 99 %, kad jūs mums paskambinsite 1 mėnesio arba 3 mėnesių laikotarpyje… 

REZIUME:

Todėl, jeigu jums nepatinka azartiniai žaidimai ir loterijos, kuriose visada laimėtojas yra tik vienas – tai loterijos organizatorius,tuomet mūsų variklių remonto klubas – Variklistai.Lt – centrinis Kaune – vieta, kurioje nežaidžiama, o dirbama taip, kaip reikalauja visa geriausia automobilių variklių remonto praktika.

KOMANDOS BRANDUOLYS

KOMANDA

Variklių remontas Vilniuje

23 metai automobilių variklių remonte

Variklių remontas Kaune

12 metai su didelio litražo varikliais Bmw Jaguar Landrover Infinity Audi RS ir kiti varikliai

Variklių diagnostika ir remontas Klaipėda

Variklistai Klaipėdos mieste – 27 metai su automobilių varikliais

VARIKLIO REMONTAS KAUNE PER 1 SAVAITĘ

Turime galimybę variklį suremontuoti Kaune per savaitę, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h.

Kas liečia variklio remontą Kaune su montavimo darbais, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat visas galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau tai darome su savo geriausiais draugais kolegomis Kaune – variklistais kolegomis. Visi dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant variklio remontas Kaune gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

KONSULTACIJOS KAUNE

Daugeliui Jūsų dingus variklio traukai, pradėjus varikliui kalti ar dingus antifrizui / tepalui galvojate ką daryti : „Reikės variklį remontuoti ar ne“.

Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę automobilio varikllio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako-neparodo.

Tokiu atveju galima eiti dviem keliais. Atvežti automobilį į mūsų autoservisą Kaune arba ieškoti gedimo ne variklyje. Įsidėmėkite, visi priimami sprendimai turi būti logiški – kas reta šių dienų pasaulyje …

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį variklio remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z.

Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiuo klausimu.

VARIKLIO EKSPERTIZĖ KAUNE

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybišku variklio remontu Kauno mieste ir aplink jį. O kartais net ne remontu, o variklio išvaizdos atnaujinimu.

Tai reiškia, kad vis labiau pasitaiko, kad variklis ne remontuojamas, o paprasčiausiai nusmėliuojamas, kad įgautų remontuoto variklio vaizdą.

Kitaip sakant, ne tik nekeičiamos jokios dalys naujomis, kad ir pačiomis pigiausiomis, bet pinigai imami, kaip už pilną kaipitalinį remontą

Arba kitas variantas – sudedamos naudotos dalys, kurias mes dažnai vadiname „šiukšlėmis“ To pasekoje variklis „sukasi“ , tačiau labai jau trumpai.

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite variklį mums į tikrą variklių servisą Kaune ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

VARIKLISTAI.LT PARTNERIAI KAUNE

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Klaipėdoje + automeistrais visoje Lietuvos teritorijoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų markių modelių variklių gedimų priežąsčių vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų.

Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau, nei kad paprastas variklių meistras remontuojantis variklius laisvalaikiu arba kartais „padarantis“ vieną – kitą varikliuką.

Tel: +370 680 58880