FORD VARIKLIO REMONTAS IR DIAGNOSTIKA VARIKLISTAI.LT

Ford automobilio variklio remontas - kapitalinis Ford variklio remontas, Ford variklio grandinių keitimas, Ford variklio diagnostika ir visi kiti darbai, kai reikalingas variklio remontas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžyje. Konsultacijos iki 22.00 kasdien. Skambink - klausk - kiek įmanoma padėsime ir telefonu. Tel: +37068058880

PASKAITYKITE APIE TAI
KAIP TURI BŪTI ATLIEKAMAS
FORD VARIKLIO REMONTAS

kapitalinis variklio remontas kaune vilniuje klaipedoje


GERIAUSIAS FORD DYZELINIŲ IR BENZININIŲ VARIKLIŲ SERVISAS


Jeigu atsitiko jau taip, kad reikalingas geras FORD automobilių dyzelinių ir benzininių variklių remontas Vilniuje Kaune ar Klaipėdoje – greičiausiai buvo atlikta variklio diagnostika paprastame servise ir pasiūlyta susirasti tuos,,,

,,,kas remontuoja variklius ir juose specializuojasi. Taigi, dabar naršote ir bandote surasti tuos, kas suras jūsų automobilio variklio gedimą ir jį pašalins.

Pasakysime tik tiek, kad esate ten – kur ir reikia. Mes galime įveikti pratiškai visus dyzelinių bei benzininių variklių gedimus ir pasiūlyti įvairiausius sprendimo metodus. Viskas priklauso nuo to, kokie jūsų norai, na ir be abejonės galimybės.

Kitaip sakant, visada galima surasti patį pigiausią variklio remonto sprendimą ir patį geriausią. Reikia tik Jūsų leidimo veikti…

Tel: +370 680 58880

1.

FORD BENZININIŲ IR DYZELINIŲ VARIKLIŲ DIAGNOSTIKA VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

gera tiksli automobilio variklio diagnostika kaune vilniuje klaipedoje panevezyje

FORD DPF FAP FILTRŲ REMONTAS
FORD Dpf filtrų valymas, keitimas

FORD DPF FILTRŲ IŠPROGRAMAVIMAS
Profesionalūs dpf filtrų išjungimo sprendimai

FORD EGR VOŽTUVAI
FORD Egr vožtuvų remontas

FORD DYZELINIŲ PURKŠTUKŲ PATIKRA
FORD Dyzelinių purkštukų diagnostika ir remontas

FORD TURBINŲ REMONTAS
FORD Turbinų diagnostika, remontas, restauravimas

FORD KAPITALINIS VARIKLIO REMONTAS
Kapitalinis dyzelinių ir benzininių variklių remontas FORD automobiliams

FORD CHIP TUNING VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS
Chip tiuningas – FORD variklio galios didinimas


Pas mus gausite ne tik išsamią dyzelinio FORD variklio diagnostiką. Ji gali būti atlikta su papildomais ir labai dažnai būtinais testais.

Tai ypač svarbu, kai perkamas automobilis ir reikia atlikti kompiuterinę FORD diagnostiką pirmiausia, o paskui pratestuoti ir kitais metodais.

Daugelis autoservisų net nesiūlo tai padaryti, nes šie darbai laiko atžvilgiu užtrunka daug ilgiau nei paprasta kompiuterinė dyzelio diagnostika.

2.

FORD PURKŠTUKŲ REMONTAS


Jeigu reikia serviso, kuris remontuoja FORD dyzelinius purkštukus ir duoda šiam remontui garantijas – tuomet drąsiai skambinkite, kad ir dabar.

Sugebame ne tik atlikti jų remontą, tačiau ir atidžiai peržiūrėti visą dyzelio magistralę, kurioje dažniausiai ir prasideda visos purkštukų gedimų priežąstys.

Taip pat atliekame dyzelinių purkštukų išėmimą / demontavimą sudėtingiausiems automobilių modeliams – net naujausiems FORD varikliams

frame 526 1

3.

KAPITALINIS FORD DYZELINIŲ / BENZININIŲ VARIKLIŲ

variklio kapitalinis remontas kaunas vilnius klaipeda siauliai panevezys 1


Šioje vietoje reiktų pabrėžti, jog turime visas galimybes atlikti FORD variklio kapitalinį remontą tiek lengviesiems automobiliams tiek komerciniam transportui, ko neturi galimybės daryti visi garažuose dirbantys ir variklius remontuojantys meistriukai.

Tai labai aktualu įmonėms ir organizacijoms, kurios savo automobilio remonto išlaidas gali traukti į veiklos sąnaudas.

Savo komandoje turime turbūt beveik visus geriausius Vilniaus Kauno Klaipėdos dyzelistus, daugelis jų dirba daugiau nei po 20 metų ir patirties tiek, kad galime pasiruošti sau mokinius ir jais didžiuotis.

Bandymų ir klaidų metodai – -tikrai ne mūsų darbo stilius… Visi mūsų kolegos, kuriems remontuojame variklius – tokie kaip FORD servisas Kaune, FORD servisas Vilniuje ir FORD servisas Klaipėdoje žino, kad geriau rimtesnį darbą patikėti mums, nei patiems gaišti laiką su dideliais kapitaliniais variklių projektais.

4.

FORD VARIKLIŲ ECU PROGRAVIMAS, KODAVIMAS, KEITIMAS, ATNAUJINIMAS


Šiandien rimtai su FORD dyzeliniais varikliais darbuotis tikrai nepavyksta kiekvienam eiliniam autoservisui. Nors tiesa sakant paprasti servisai gerai uždirba ir atlikdami paprastą eilinį techninį aptarnavimą bei važiuoklės remonto darbus.

Rizikos mažai – pelnas geras. Todėl akivaizdu, kad profesionalaus variklisto tikrai laikyti jiems neapsimoka.

Mes galime programuoti purkštukus. Galime pririšinėti dyzelinius siurblius. Kas dažniausiai po sudėtingesnio variklio remonto – būtina procedūra. Reiškia apsilankę pas mus – gausite visas aukščiausio lygio ir profesionalumo paslaugas vienoje vietoje.

variklio valdymo bloko remontas kaune vilniuje klaipedoje siauliai panevezys

5.

FORD VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS – CHIP TIUNINGAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

variklio galios didinimas kaunas vilnius klaipeda


Su mumis dirba vienas iš trijų geriausių ne tik Lietuvoje, o Pabaltijo šalyse – variklio valdymo blokų korekcijos specialistų, galintis atlikti ne tik ECU čipavimo procedūrą, bet ir pašalinti visus ypač dyzeliams nereikalingus komponentus –

tokius kaip Dpf fap duodžių filtras, Egr vožtuvas, antrinės oro sklendės ir kitus tam tikrų modelių „gamyklinius patobulinimus“.

Kurie ir yra pagrindiniai šiuolaikinių dyzelinių variklių priešai, sugebantys savo nekaltu gedimu pridaryti tiek žalos, kad duagelis vairuotojų net patikėti negali. Ypač tie, kurie buvo pripratę prie senų gerų ir pigių dyzelių. Sudomino FORD variklio čipavimas? Skaitykite apie tai, kas yra profesionalus FORD Chip tiuningas čia >

6.

FORD KATALIZATORIŲ REMONTAS IR RESTAURAVIMAS


Labai dažna dyzelinio ir benzininio FORD variklio gedimo priežąstis – užsikimšęs katalizatorius. Apie grandininių gedimų grandinę, sugedus ir užsikimšus katalizatoriui galėsite paskaityti mūsų atskirame skyriuje – katalizatoriai ir jų gedimai.

Arba kitaip sakant „Koks katalizatorius geriau? Naujas ar naudotas?“ >>> Daugiau informacijos apie tai čia FORD katalizatoriai >>>

Turite žinoti, kad benzininiam FORD automobiliui, ypatingai TFSI ir FSI varikliams katalizatorius būtinas ir ne tik dėl to, kad saugo aplinką.

kaatalizatoriai kaune vilniuje klaipedoje

7.

FORD EGR VOŽTUVŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

egr voztuvo valymas kaune vilniuje klaipedoje


Atskirame skyriuje aptarsime apie tai, ką daryti su sugedusiu FORD Egr vožtuvu. Kas geriau išprogramuoti Egr vožtuvą ar nusipirkti naują? Visada turime galimybę atlikti Egr vožtuvo išjungimą pačioje variklio valdymo bloko programinėje versijoje.

O kas svarbiausia – tai galime daryti nesvarbu, koks pas jus originalus failas.

Kitaip sakant, pas jus gali būti alikta korekcija – tarkim FORD Chip tiuningas. Mums tai netrukdo. Kažkieno darbas liks nepakeistas – važiuosite ir toliau – smagiai kaip iki šiol. Daugiau informacijos rasite čia http://www.egrvoztuvas.lt

8.

FORD DPF FAP SUODŽIŲ FILTRŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE


Labai dažnai bet kuris variklius remontuojantis servisas susiduria su dpf fap filtrais ir jų gedimais. Įprasti dyzelių servisai šios problemos nesprendžia, arba jei tai daro – atlieka tik dpf filtrų keitimą nauju.

Mes turime galimybę pasiūlyti alternatyvius sprendimus, kurie gali sutaupyti labai dažnai net ne vieną tūkstantį eurų.

Ir tai darome geriausiai Lietuvoje. Apie tai daugiau informacijos rasite čia http://www.katalizatorius.lt/dpf-filtru-katalizatoriu-valymas/

dpf filtrai valymas keitimas kaina kaunas vilnius klaipeda

9.

PROTINGAS FORD TURBINŲ REMONTAS

turbinos remontas kaunas kliapeda vilnius siauliai


Su turbinų remontu – tema taip pat neišsenkanti. Pavyzdžiui mes atskirai mūsų atrestauruotų turbokompresorių niekam, jokiam kitam autoservisui nepardavėme ir neparduosime. Priežąstis paprasta – daugelis deda turbokompresorių net nepasidomėję kokia turbinos gedimo priežąstis.

Taip FORD turbina važiuoja maksimum keletą mėnesių, o kartais ir „nulekia“ per pirmus 50 kilometrų. Viskas dėl to, kad niekas nesirūpina, kaip turbina dirbs po jos pastatymo.

Vienas darbas yra turbiną suremontuoti – visai kitas, padaryti viską, kad ji suktųsi daug daug kilometrų. Todėl, kokį remonto kelią pasirinksite, tokia bus ir kaina. Vienu atveju – pinigai gali būti išmesti, kitu – galima bus pasidžiaugti rezultatu…

variklio remonto centras kaune
variklio patikra pries pirkima kaune
varikliu remontas vilniuje

KO SIEKIAME?

Pirmas metodas garantuoja klientą, tačiau taip pat ir ginčus, nesusipratimus ir t.t. Antras metodas garantuoja, mažiau klientų – tačiau visada parodomas meistro profesionalus požiūris į savo darbą.
Bet koks darbas turi pradžią ir pabaigą.

Niekada nepradedame automobilio variklio remonto nuo vidurio ar nuo galo, nebent to pageidauja patys klientai. Protingas meistras niekada neužsiims eksperimentais, nes jie kainuoja laiką – o laikas pinigai!

GARANTIJA FORD VARIKLIO REMONTUI


Mes visada garantuojame Jums, kad savo darbams duodame pačią didžiausią garantiją kokia tik yra įmanoma.

Tačiau daugelis vairuotojų nori absurdiškų garantijų. Mes puikiai suprantame, kad visi norime, kad mūsų vairuojami automobiliai negestų…

Tačiau suremontavus vieną mazgą, niekas negali duoti garantijos, kad automobilyje daugiau niekas nesuges da 10 metų

KONSULTACIJOS VARIKLIO REMONTO KLAUSIMAIS

Savo klientams negailime gerų patarimų.

Savo klientams siūlome ne vienadienius sprendimus. Ir jeigu reikalingas geras dyzelinių variklių remontas, galime pasiūlyti patį geriausią.

Konsultuojame dažniausiai net iki 22.00 h vakaro 7 dienas per savaitę

REGISTRACIJA


Registruokitės telefonu iki 22.00 val. vakaro. Skambinkite ir derinkite laiką iš anksto.

Taip išvengsime ilgo automobilio stovėjimo prie serviso durų ir visi bus patenkinti ir laimingi.

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

frame 764

Tel: +370 680 58880

TIK ŠIŲ FORD AUTOMOBILIŲ VARIKLIŲ TAISYMAS

Ford Aerostar auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1986 – 1997
Ford Aspire auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1994 – 1998
Ford Bronco auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1992 – 1998
Ford C-Max auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2003 – 2010
Ford Contour auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1994 – 2002
Ford Cougar auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1998 – 2002
Ford Crown Victoria autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1990 – 2011
Ford Econoline auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1992 – 2002
Ford Edge auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2010 – 2015
Ford Escape auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2000 – 2012
Ford Escort servisas remontas ir diagnostika Vilniuje 1991 – 1999
Ford Excursion auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2000 – 2005
Ford Expedition autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1996 – 2009
Ford Explorer automobilių servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1995 – 2015
Ford F-150 automobilių servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1987 – 2015
Ford F-350 auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2004 – 2008
Ford Fiesta automobilio remontas ir diagnostika Vilniuje, 1983 – 2014
Ford Five Hundred auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2004 – 2007
Ford Focus automobilio remontas ir diagnostika Vilniuje, 1998 – 2014
Ford Focus RS autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2002 – 2011
Ford Focus ST servisas remontas ir diagnostika Vilniuje 2002 – 2015
Ford Freestyle auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2005 – 2009
Ford Fusion auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2002 – 2012
Ford Galaxy automobilių servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1995 – 2016
Ford Grand C-Max auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2010 – 2015
Ford GT auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2004 – 2006
Ford Ka auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1996 – 2008
Ford Kuga autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2008 – 2016
Ford Maverick autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1993 – 2005
Ford Mondeo remontas ir diagnostika Vilniuje, 1993 – 2013
Ford Mustang servisas remontas ir diagnostika Vilniuje 1993 – 2014
Ford Probe auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1992 – 1998
Ford Puma auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1997 – 2003
Ford Ranger automobilių servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2001 –
Ford S-Max servisas remontas ir diagnostika Vilniuje 2006 – 2016
Ford Scorpio auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1994 – 1998
Ford Sport KA auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2003 – 2008
Ford Street KA auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2003 – 2006
Ford Taurus autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1988 – 2007
Ford Tempo auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1987 – 1995
Ford Thunderbird autoservisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1988 – 2006
Ford Tourneo auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2006 – 2013
Ford Tourneo Connect auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2002 – 2013
Ford Transit servisas remontas ir diagnostika Vilniuje 1991 – 2015
Ford Transit Connect auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 2002 –
Ford Windstar auto servisas remontas ir diagnostika Vilniuje, 1995 – 2003

Mūsų draugai ir partneriai:

autoservisai vilniuje kaune klaipedoje
autoservisas klaipedoje sestadieni sekmadieni 1
autoservisas kaune visa para

Tel: +370 680 58880

Konsultacija 22.00 h +37068058