HYUNDAI VARIKLIO REMONTAS IR DIAGNOSTIKA VARIKLISTAI.LT

Hyundai automobilio variklio remontas - kapitalinis Hyundai variklio remontas, Hyundaivariklio grandinių keitimas, Hyundai variklio diagnostika ir visi kiti darbai, kai reikalingas variklio remontas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžyje. Konsultacijos iki 22.00 kasdien. Skambink - klausk - kiek įmanoma padėsime ir telefonu. Tel: +37068058880

PASKAITYKITE APIE TAI
KAIP TURI BŪTI ATLIEKAMAS
HYUNDAI VARIKLIO REMONTAS

varikliu remontas automobiliu variklisai


GERIAUSIAS HYUNDAI DYZELINIŲ IR BENZININIŲ VARIKLIŲ SERVISAS


Jeigu atsitiko jau taip, kad reikalingas geras HYUNDAI automobilių dyzelinių ir benzininių variklių remontas Vilniuje Kaune ar Klaipėdoje – greičiausiai buvo atlikta variklio diagnostika paprastame servise ir pasiūlyta susirasti tuos,,,

,,,kas remontuoja variklius ir juose specializuojasi. Taigi, dabar naršote ir bandote surasti tuos, kas suras jūsų automobilio variklio gedimą ir jį pašalins.

Pasakysime tik tiek, kad esate ten – kur ir reikia. Mes galime įveikti pratiškai visus dyzelinių bei benzininių variklių gedimus ir pasiūlyti įvairiausius sprendimo metodus. Viskas priklauso nuo to, kokie jūsų norai, na ir be abejonės galimybės.

Kitaip sakant, visada galima surasti patį pigiausią variklio remonto sprendimą ir patį geriausią. Reikia tik Jūsų leidimo veikti…

1.

HYUNDAI BENZININIŲ IR DYZELINIŲ VARIKLIŲ DIAGNOSTIKA VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

hyundai variklis remontas diagnostika kapitalinis grandines keitimas dirzo pakeitimas 19 1

HYUNDAI DPF FAP FILTRŲ REMONTAS
HYUNDAI Dpf filtrų valymas, keitimas

HYUNDAI DPF FILTRŲ IŠPROGRAMAVIMAS
Profesionalūs dpf filtrų išjungimo sprendimai

HYUNDAI EGR VOŽTUVAI
HYUNDAI Egr vožtuvų remontas

HYUNDAI DYZELINIŲ PURKŠTUKŲ PATIKRA
HYUNDAI Dyzelinių purkštukų diagnostika ir remontas

HYUNDAI TURBINŲ REMONTAS
HYUNDAI Turbinų diagnostika, remontas, restauravimas

HYUNDAI KAPITALINIS VARIKLIO REMONTAS
Kapitalinis dyzelinių ir benzininių variklių remontas HYUNDAI automobiliams

HYUNDAI CHIP TUNING VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS
Chip tiuningas – HYUNDAI variklio galios didinimas


Pas mus gausite ne tik išsamią dyzelinio HYUNDAI variklio diagnostiką. Ji gali būti atlikta su papildomais ir labai dažnai būtinais testais.

Tai ypač svarbu, kai perkamas automobilis ir reikia atlikti kompiuterinę HYUNDAI diagnostiką pirmiausia, o paskui pratestuoti ir kitais metodais.

Daugelis autoservisų net nesiūlo tai padaryti, nes šie darbai laiko atžvilgiu užtrunka daug ilgiau nei paprasta kompiuterinė dyzelio diagnostika.

2.

HYUNDAI PURKŠTUKŲ REMONTAS

purkstuku remontas kaunas


Jeigu reikia serviso, kuris remontuoja HYUNDAI dyzelinius purkštukus ir duoda šiam remontui garantijas – tuomet drąsiai skambinkite, kad ir dabar.

Sugebame ne tik atlikti jų remontą, tačiau ir atidžiai peržiūrėti visą dyzelio magistralę, kurioje dažniausiai ir prasideda visos purkštukų gedimų priežąstys.

Taip pat atliekame dyzelinių purkštukų išėmimą / demontavimą sudėtingiausiems automobilių modeliams – net naujausiems HYUNDAI varikliams

3.

KAPITALINIS HYUNDAI DYZELINIŲ / BENZININIŲ VARIKLIŲ

kapitalinis variklio remontas


Šioje vietoje reiktų pabrėžti, jog turime visas galimybes atlikti HYUNDAI variklio kapitalinį remontą tiek lengviesiems automobiliams tiek komerciniam transportui, ko neturi galimybės daryti visi garažuose dirbantys ir variklius remontuojantys meistriukai.

Tai labai aktualu įmonėms ir organizacijoms, kurios savo automobilio remonto išlaidas gali traukti į veiklos sąnaudas.

Savo komandoje turime turbūt beveik visus geriausius Vilniaus Kauno Klaipėdos dyzelistus, daugelis jų dirba daugiau nei po 20 metų ir patirties tiek, kad galime pasiruošti sau mokinius ir jais didžiuotis.

Bandymų ir klaidų metodai – -tikrai ne mūsų darbo stilius… Visi mūsų kolegos, kuriems remontuojame variklius – tokie kaip HYUNDAI servisas Kaune, HYUNDAI servisas Vilniuje ir HYUNDAI servisas Klaipėdoje žino, kad geriau rimtesnį darbą patikėti mums, nei patiems gaišti laiką su dideliais kapitaliniais variklių projektais.

4.

HYUNDAI VARIKLIŲ ECU PROGRAVIMAS, KODAVIMAS, KEITIMAS, ATNAUJINIMAS

variklio valdymo bloko remontas vilniuje kaune klaipedoje


Šiandien rimtai su HYUNDAI dyzeliniais varikliais darbuotis tikrai nepavyksta kiekvienam eiliniam autoservisui. Nors tiesa sakant paprasti servisai gerai uždirba ir atlikdami paprastą eilinį techninį aptarnavimą bei važiuoklės remonto darbus.

Rizikos mažai – pelnas geras. Todėl akivaizdu, kad profesionalaus variklisto tikrai laikyti jiems neapsimoka.

Mes galime programuoti purkštukus. Galime pririšinėti dyzelinius siurblius. Kas dažniausiai po sudėtingesnio variklio remonto – būtina procedūra. Reiškia apsilankę pas mus – gausite visas aukščiausio lygio ir profesionalumo paslaugas vienoje vietoje.

5.

HYUNDAI VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS – CHIP TIUNINGAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

variklio galios didinimas kaune vilnius klaipeda


Su mumis dirba vienas iš trijų geriausių ne tik Lietuvoje, o Pabaltijo šalyse – variklio valdymo blokų korekcijos specialistų, galintis atlikti ne tik ECU čipavimo procedūrą, bet ir pašalinti visus ypač dyzeliams nereikalingus komponentus –

tokius kaip Dpf fap duodžių filtras, Egr vožtuvas, antrinės oro sklendės ir kitus tam tikrų modelių „gamyklinius patobulinimus“.

Kurie ir yra pagrindiniai šiuolaikinių dyzelinių variklių priešai, sugebantys savo nekaltu gedimu pridaryti tiek žalos, kad duagelis vairuotojų net patikėti negali. Ypač tie, kurie buvo pripratę prie senų gerų ir pigių dyzelių. Sudomino HYUNDAI variklio čipavimas? Skaitykite apie tai, kas yra profesionalus HYUNDAI Chip tiuningas čia >

6.

HYUNDAI KATALIZATORIŲ REMONTAS IR RESTAURAVIMAS

katalizatoriu remontas kaunas vilnius


Labai dažna dyzelinio ir benzininio HYUNDAI variklio gedimo priežąstis – užsikimšęs katalizatorius. Apie grandininių gedimų grandinę, sugedus ir užsikimšus katalizatoriui galėsite paskaityti mūsų atskirame skyriuje – katalizatoriai ir jų gedimai.

Arba kitaip sakant „Koks katalizatorius geriau? Naujas ar naudotas?“ >>> Daugiau informacijos apie tai čia HYUNDAI katalizatoriai >>>

Turite žinoti, kad benzininiam HYUNDAI automobiliui, ypatingai TFSI ir FSI varikliams katalizatorius būtinas ir ne tik dėl to, kad saugo aplinką.

7.

HYUNDAI EGR VOŽTUVŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

egr voztuvu remontas isprogramavimas


Atskirame skyriuje aptarsime apie tai, ką daryti su sugedusiu HYUNDAI Egr vožtuvu. Kas geriau išprogramuoti Egr vožtuvą ar nusipirkti naują? Visada turime galimybę atlikti Egr vožtuvo išjungimą pačioje variklio valdymo bloko programinėje versijoje.

O kas svarbiausia – tai galime daryti nesvarbu, koks pas jus originalus failas.

Kitaip sakant, pas jus gali būti alikta korekcija – tarkim HYUNDAI Chip tiuningas. Mums tai netrukdo. Kažkieno darbas liks nepakeistas – važiuosite ir toliau – smagiai kaip iki šiol. Daugiau informacijos rasite čia http://www.egrvoztuvas.lt

8.

HYUNDAI DPF FAP SUODŽIŲ FILTRŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

dpf fap filtrai keitimas kaina variklistai lt


Labai dažnai bet kuris variklius remontuojantis servisas susiduria su dpf fap filtrais ir jų gedimais. Įprasti dyzelių servisai šios problemos nesprendžia, arba jei tai daro – atlieka tik dpf filtrų keitimą nauju.

Mes turime galimybę pasiūlyti alternatyvius sprendimus, kurie gali sutaupyti labai dažnai net ne vieną tūkstantį eurų.

Ir tai darome geriausiai Lietuvoje. Apie tai daugiau informacijos rasite čia http://www.katalizatorius.lt/dpf-filtru-katalizatoriu-valymas/

9.

PROTINGAS HYUNDAI TURBINŲ REMONTAS

turbinu remontas variklistai lt


Su turbinų remontu – tema taip pat neišsenkanti. Pavyzdžiui mes atskirai mūsų atrestauruotų turbokompresorių niekam, jokiam kitam autoservisui nepardavėme ir neparduosime. Priežąstis paprasta – daugelis deda turbokompresorių net nepasidomėję kokia turbinos gedimo priežąstis.

Taip HYUNDAI turbina važiuoja maksimum keletą mėnesių, o kartais ir „nulekia“ per pirmus 50 kilometrų. Viskas dėl to, kad niekas nesirūpina, kaip turbina dirbs po jos pastatymo.

Vienas darbas yra turbiną suremontuoti – visai kitas, padaryti viską, kad ji suktųsi daug daug kilometrų. Todėl, kokį remonto kelią pasirinksite, tokia bus ir kaina. Vienu atveju – pinigai gali būti išmesti, kitu – galima bus pasidžiaugti rezultatu…

MŪSŲ DARBO PRINCIPAI

varikliu remontas atsiliepimai variklistai


Nesvarbu kaip dirba mūsų kolegos ar konkurentai, mes žinome, kad turime būti bent vienu žingsniu priekyje, todėl… visada stengiamės visus darbus padaryti idealiai ir ne kitaip

MŪSŲ HYUNDAI DIAGNOSTIKA

variklio patikra vilnius kaune klaipeda


Dyzelinių ir benzininių variklių diagnostika – tai nėra vien tik kompiuterinės įrangos pajungimas už 20,- eurų. Turite žinoti, kad yra žymiai daugiau būdų patikrinti jūsų variklį, turbiną, dpf filtrą, egr vožtuvą, purkštukus, siurblį ir ECU.

HYUNDAI VARIKLIŲ REMONTO KAINA

variklio remonto kaina 1

Beveik visi iki vieno klausia „Kiek kainuoja pas jus HYUNDAI variklių remontas?“ Atsakyti į šį klausimą galima dviem būdais: pasakant mažiausią remonto kainą arba nepasakant nieko, kol HYUNDAI automobiliui neatlikta variklio diagnostika.

KO SIEKIAME?

Pirmas metodas garantuoja klientą, tačiau taip pat ir ginčus, nesusipratimus ir t.t. Antras metodas garantuoja, mažiau klientų – tačiau visada parodomas meistro profesionalus požiūris į savo darbą.
Bet koks darbas turi pradžią ir pabaigą.

Niekada nepradedame automobilio variklio remonto nuo vidurio ar nuo galo, nebent to pageidauja patys klientai. Protingas meistras niekada neužsiims eksperimentais, nes jie kainuoja laiką – o laikas pinigai!

GARANTIJA HYUNDAI VARIKLIO REMONTUI


Mes visada garantuojame Jums, kad savo darbams duodame pačią didžiausią garantiją kokia tik yra įmanoma. Tačiau daugelis vairuotojų nori absurdiškų garantijų. Mes puikiai suprantame, kad visi norime, kad mūsų vairuojami automobiliai negestų… Tačiau suremontavus vieną mazgą, niekas negali duoti garantijos, kad automobilyje daugiau niekas nesuges da 10 metų

KONSULTACIJOS VARIKLIO REMONTO KLAUSIMAIS

Savo klientams negailime gerų patarimų. Savo klientams siūlome ne vienadienius sprendimus. Ir jeigu reikalingas geras dyzelinių variklių remontas, galime pasiūlyti patį geriausią. Kosultuojame dažniausiai net iki 22.00 h vakaro 7 dienas per savaitę

REGISTRACIJA


Registruokitės telefonu iki 22.00 val. vakaro. Skambinkite ir derinkite laiką iš anksto. Taip išvengsime ilgo automobilio stovėjimo prie serviso durų ir visi bus patenkinti ir laimingi.

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

Tel: +370 680 58880

TIK ŠIŲ HYUNDAI AUTOMOBILIŲ VARIKLIŲ TAISYMAS

2011 Hyundai i402 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Accent
2021 Hyundai Accent1 servisas Vilniuje
2020 Hyundai Accent2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Accent2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Accent2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2017 Hyundai Accent5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Accent8 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Accent8 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai Accent5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai Accent4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai Accent6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011.5 Hyundai Accent1 servisas Vilniuje
2011 Hyundai Accent5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai Accent1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Accent3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2008 Hyundai Accent6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2007 Hyundai Accent6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2006 Hyundai Accent7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2005 Hyundai Accent7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2004 Hyundai Accent8 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2003 Hyundai Accent7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2000 Hyundai Accent1 servisas Vilniuje

Accent Blue
2019 Hyundai Accent Blue1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Accent Blue1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Accent Blue1 servisas Vilniuje
2014 Hyundai Accent Blue1 servisas Vilniuje

Aslan
2017 Hyundai Aslan1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Aslan3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Aslan3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Atos
2003 Hyundai Atos2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2002 Hyundai Atos1 servisas Vilniuje

Avante
2017 Hyundai Avante2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Avante1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Avante3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai Avante1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai Avante1 servisas Vilniuje
2011 Hyundai Avante1 servisas Vilniuje

Azera
2017 Hyundai Azera2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Azera5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Azera2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai Azera2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai Azera2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai Azera3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai Azera6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai Azera1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Azera3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2008 Hyundai Azera2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2007 Hyundai Azera1 servisas Vilniuje
2006 Hyundai Azera3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2005 Hyundai Azera2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Bayon
2021 Hyundai Bayon4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Blue City
2017 Hyundai Blue City1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Blue City1 servisas Vilniuje

Coupe
2008 Hyundai Coupe3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2007 Hyundai Coupe5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2006 Hyundai Coupe6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2005 Hyundai Coupe6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2004 Hyundai Coupe7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2003 Hyundai Coupe6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2002 Hyundai Coupe1 servisas Vilniuje

Creta
2021 Hyundai Creta1 servisas Vilniuje
2020 Hyundai Creta2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Creta1 servisas Vilniuje
2018 Hyundai Creta1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Creta2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Creta2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Elantra
2022 Hyundai Elantra2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Elantra6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Elantra3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Elantra5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Elantra3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2017 Hyundai Elantra8 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Elantra11 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Elantra10 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai Elantra5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai Elantra6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai Elantra7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai Elantra4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai Elantra2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2009 Hyundai Elantra3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2008 Hyundai Elantra1 servisas Vilniuje
2007 Hyundai Elantra1 servisas Vilniuje
2006 Hyundai Elantra3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2005 Hyundai Elantra4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2004 Hyundai Elantra5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2003 Hyundai Elantra4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2002 Hyundai Elantra3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Elantra Coupe
2016 Hyundai Elantra Coupe1 servisas Vilniuje
2014 Hyundai Elantra Coupe3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Elantra GT
2020 Hyundai Elantra GT2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Elantra GT2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Elantra GT3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2017 Hyundai Elantra GT2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Elantra GT3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai Elantra GT1 servisas Vilniuje

Elantra Hybrid
2022 Hyundai Elantra Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Elantra Hybrid1 servisas Vilniuje

Elantra N
2022 Hyundai Elantra N1 servisas Vilniuje

Elantra Sport
2019 Hyundai Elantra Sport2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Elantra Touring
2012 Hyundai Elantra Touring1 servisas Vilniuje
2011 Hyundai Elantra Touring1 servisas Vilniuje

Eon
2016 Hyundai Eon1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Eon1 servisas Vilniuje

Equus
2016 Hyundai Equus2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Equus3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai Equus1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai Equus2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai Equus3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai Equus3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai Equus1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Equus1 servisas Vilniuje

Genesis
2016 Hyundai Genesis11 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Genesis9 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai Genesis3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai Genesis1 servisas Vilniuje
2012 Hyundai Genesis2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai Genesis2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai Genesis2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2009 Hyundai Genesis1 servisas Vilniuje

Genesis Coupe
2016 Hyundai Genesis Coupe3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Genesis Coupe4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai Genesis Coupe4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai Genesis Coupe2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai Genesis Coupe6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai Genesis Coupe1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Genesis Coupe3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Getz
2011 Hyundai Getz1 servisas Vilniuje
2010 Hyundai Getz3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2009 Hyundai Getz5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2008 Hyundai Getz5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2007 Hyundai Getz9 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2006 Hyundai Getz8 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2005 Hyundai Getz7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2004 Hyundai Getz6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2003 Hyundai Getz8 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2002 Hyundai Getz6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Grand Santa Fe
2017 Hyundai Grand Santa Fe1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Grand Santa Fe4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Grand Santa Fe6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai Grand Santa Fe1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai Grand Santa Fe2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Grand Starex
2017 Hyundai Grand Starex1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Grand Starex1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Grand Starex3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai Grand Starex1 servisas Vilniuje
2012 Hyundai Grand Starex1 servisas Vilniuje
2011 Hyundai Grand Starex1 servisas Vilniuje
2008 Hyundai Grand Starex1 servisas Vilniuje

Grand i10
2016 Hyundai Grand i103 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Grand i102 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Grandeur
2018 Hyundai Grandeur1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Grandeur1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Grandeur6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Grandeur3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai Grandeur2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai Grandeur1 servisas Vilniuje
2011 Hyundai Grandeur2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2004 Hyundai Grandeur2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2003 Hyundai Grandeur2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2002 Hyundai Grandeur1 servisas Vilniuje

Grandeur Hybrid
2018 Hyundai Grandeur Hybrid1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Grandeur Hybrid3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Grandeur Hybrid3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Grandeur Hybrid3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai Grandeur Hybrid1 servisas Vilniuje

H-1
2008 Hyundai H-11 servisas Vilniuje

H-1 (Grand Starex)
2016 Hyundai H-1 (Grand Starex)6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai H-1 (Grand Starex)3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai H-1 (Grand Starex)1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai H-1 (Grand Starex)2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai H-1 (Grand Starex)2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai H-1 (Grand Starex)7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai H-1 (Grand Starex)5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2009 Hyundai H-1 (Grand Starex)5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2008 Hyundai H-1 (Grand Starex)4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2007 Hyundai H-1 (Grand Starex)2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2006 Hyundai H-1 (Grand Starex)3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2005 Hyundai H-1 (Grand Starex)2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2004 Hyundai H-1 (Grand Starex)2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2003 Hyundai H-1 (Grand Starex)2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

H-100
2021 Hyundai H-1001 servisas Vilniuje
2020 Hyundai H-1001 servisas Vilniuje
2016 Hyundai H-1001 servisas Vilniuje
2012 Hyundai H-1001 servisas Vilniuje

H-100 Truck
2012 Hyundai H-100 Truck2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai H-100 Truck2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai H-100 Truck1 servisas Vilniuje

H1 TQ
2016 Hyundai H1 TQ1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai H1 TQ1 servisas Vilniuje

H350
2016 Hyundai H3506 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai H3504 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

HB20
2017 Hyundai HB201 servisas Vilniuje
2012 Hyundai HB201 servisas Vilniuje

Ioniq
2019 Hyundai Ioniq1 servisas Vilniuje
2018 Hyundai Ioniq1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Ioniq1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Ioniq1 servisas Vilniuje

Ioniq 5
2022 Hyundai Ioniq 56 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Ioniq 51 servisas Vilniuje

Ioniq Electric
2021 Hyundai Ioniq Electric2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Ioniq Electric4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Ioniq Electric8 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Ioniq Electric6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2017 Hyundai Ioniq Electric15 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Ioniq Electric2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Ioniq Electric Plus
2022 Hyundai Ioniq Electric Plus2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Ioniq Electric Plus2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Ioniq Electric Plus2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Ioniq Electric Plus2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Ioniq Hybrid
2022 Hyundai Ioniq Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Ioniq Hybrid3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Ioniq Hybrid5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Ioniq Hybrid4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Ioniq Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2017 Hyundai Ioniq Hybrid12 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Ioniq Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Ioniq Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Ioniq Plug-in Hybrid
2020 Hyundai Ioniq Plug-in Hybrid4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Ioniq Plug-in Hybrid7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Ioniq Plug-in Hybrid3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Kona
2022 Hyundai Kona2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Kona6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Kona4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Kona7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Kona13 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2017 Hyundai Kona1 servisas Vilniuje

Kona EV
2022 Hyundai Kona EV2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Kona EV4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Kona EV5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Kona EV9 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Kona Hybrid
2021 Hyundai Kona Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Kona Hybrid1 servisas Vilniuje

Kona N
2022 Hyundai Kona N5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Matrix
2007 Hyundai Matrix6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2006 Hyundai Matrix5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2005 Hyundai Matrix5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2004 Hyundai Matrix6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2003 Hyundai Matrix7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2002 Hyundai Matrix1 servisas Vilniuje

Maxcruz
2017 Hyundai Maxcruz1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Maxcruz1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Maxcruz2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Maxcruz1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Maxcruz1 servisas Vilniuje

Mega-Trucks
2017 Hyundai Mega-Trucks1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Mega-Trucks1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Mega-Trucks1 servisas Vilniuje
2008 Hyundai Mega-Trucks1 servisas Vilniuje

Mighty
2017 Hyundai Mighty1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Mighty1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Mighty3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

New County
2017 Hyundai New County1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai New County2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai New County1 servisas Vilniuje
2014 Hyundai New County1 servisas Vilniuje

New Power Truck
2017 Hyundai New Power Truck1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai New Power Truck1 servisas Vilniuje

Nexo
2020 Hyundai Nexo1 servisas Vilniuje
2019 Hyundai Nexo5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Palisade
2022 Hyundai Palisade2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Palisade3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Palisade3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Porter Ⅱ
2017 Hyundai Porter Ⅱ1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Porter Ⅱ1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai Porter Ⅱ1 servisas Vilniuje
2008 Hyundai Porter Ⅱ1 servisas Vilniuje
2006 Hyundai Porter Ⅱ1 servisas Vilniuje

Santa Cruz
2022 Hyundai Santa Cruz2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Santa Fe
2022 Hyundai Santa Fe2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Santa Fe7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Santa Fe4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Santa Fe8 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Santa Fe2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2017 Hyundai Santa Fe7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Santa Fe18 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Santa Fe13 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai Santa Fe5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai Santa Fe11 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai Santa Fe5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai Santa Fe9 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai Santa Fe8 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2009 Hyundai Santa Fe10 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2008 Hyundai Santa Fe6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2007 Hyundai Santa Fe8 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2006 Hyundai Santa Fe7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2005 Hyundai Santa Fe6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2004 Hyundai Santa Fe6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2003 Hyundai Santa Fe8 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Santa Fe Hybrid
2022 Hyundai Santa Fe Hybrid1 servisas Vilniuje
2021 Hyundai Santa Fe Hybrid6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Santa Fe Plug-in Hybrid
2022 Hyundai Santa Fe Plug-in Hybrid1 servisas Vilniuje
2021 Hyundai Santa Fe Plug-in Hybrid1 servisas Vilniuje

Santa Fe Sport
2018 Hyundai Santa Fe Sport3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2017 Hyundai Santa Fe Sport3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Santa Fe Sport5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Santa Fe Sport3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Santa Fe XL
2019 Hyundai Santa Fe XL2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Small Commercial Features
2015 Hyundai Small Commercial Features1 servisas Vilniuje

Solaris
2021 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje
2020 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje
2012 Hyundai Solaris1 servisas Vilniuje

Solati
2016 Hyundai Solati1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Solati3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Sonata
2022 Hyundai Sonata2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Sonata3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Sonata4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Sonata3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Sonata4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2017 Hyundai Sonata6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Sonata10 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Sonata9 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai Sonata3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai Sonata2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai Sonata7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai Sonata6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai Sonata1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Sonata3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2008 Hyundai Sonata5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2007 Hyundai Sonata5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2006 Hyundai Sonata6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2005 Hyundai Sonata4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2004 Hyundai Sonata3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2003 Hyundai Sonata4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Sonata Hybrid
2022 Hyundai Sonata Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Sonata Hybrid3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Sonata Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Sonata Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Sonata Hybrid1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Sonata Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Sonata Hybrid5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Sonata Hybrid5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai Sonata Hybrid1 servisas Vilniuje
2012 Hyundai Sonata Hybrid1 servisas Vilniuje
2011 Hyundai Sonata Hybrid1 servisas Vilniuje

Sonata N
2021 Hyundai Sonata N2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Sonata N-Line
2021 Hyundai Sonata N-Line1 servisas Vilniuje

Sonata Plug-in Hybrid
2019 Hyundai Sonata Plug-in Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Sonata Plug-in Hybrid1 servisas Vilniuje
2017 Hyundai Sonata Plug-in Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Sonata Plug-in Hybrid1 servisas Vilniuje

Sonata Turbo
2011 Hyundai Sonata Turbo1 servisas Vilniuje

Super Aero City
2017 Hyundai Super Aero City1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Super Aero City1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Super Aero City1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Super Aero City1 servisas Vilniuje
2004 Hyundai Super Aero City1 servisas Vilniuje

Terracan
2007 Hyundai Terracan1 servisas Vilniuje
2006 Hyundai Terracan5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2005 Hyundai Terracan6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2004 Hyundai Terracan5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2003 Hyundai Terracan3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2002 Hyundai Terracan4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Tiburon
2008 Hyundai Tiburon1 servisas Vilniuje
2007 Hyundai Tiburon1 servisas Vilniuje
2006 Hyundai Tiburon1 servisas Vilniuje
2005 Hyundai Tiburon1 servisas Vilniuje
2004 Hyundai Tiburon1 servisas Vilniuje
2003 Hyundai Tiburon1 servisas Vilniuje

Tucson
2022 Hyundai Tucson3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Tucson11 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Tucson5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Tucson9 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Tucson3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2017 Hyundai Tucson6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai Tucson23 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Tucson10 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai Tucson2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai Tucson2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai Tucson2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai Tucson5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai Tucson3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2009 Hyundai Tucson9 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2008 Hyundai Tucson6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2007 Hyundai Tucson6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2006 Hyundai Tucson6 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2005 Hyundai Tucson7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2004 Hyundai Tucson5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Tucson Fuel Cell
2016 Hyundai Tucson Fuel Cell1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Tucson Fuel Cell2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Tucson Hybrid
2022 Hyundai Tucson Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Tucson Hybrid4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Tucson Plug-in Hybrid
2022 Hyundai Tucson Plug-in Hybrid2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Tucson Plug-in Hybrid1 servisas Vilniuje

Unicity
2017 Hyundai Unicity1 servisas Vilniuje

Universe
2017 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2014 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2012 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2011.5 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2010 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje
2009 Hyundai Universe1 servisas Vilniuje

Veloster
2021 Hyundai Veloster1 servisas Vilniuje
2020 Hyundai Veloster2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Veloster3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai Veloster1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Veloster7 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai Veloster10 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai Veloster1 servisas Vilniuje
2013 Hyundai Veloster4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai Veloster5 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai Veloster1 servisas Vilniuje

Veloster N
2022 Hyundai Veloster N2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Veloster N2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Veloster N2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai Veloster N2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Venue
2022 Hyundai Venue2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2021 Hyundai Venue2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai Venue3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

Veracruz
2016 Hyundai Veracruz1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Veracruz2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai Veracruz2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai Veracruz3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai Veracruz3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2009 Hyundai Veracruz2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2008 Hyundai Veracruz2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2007 Hyundai Veracruz2 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2006 Hyundai Veracruz1 servisas Vilniuje

Xcient
2017 Hyundai Xcient1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai Xcient1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai Xcient1 servisas Vilniuje

e-Aero Town
2017 Hyundai e-Aero Town1 servisas Vilniuje
2016 Hyundai e-Aero Town1 servisas Vilniuje
2015 Hyundai e-Aero Town1 servisas Vilniuje

i10
2021 Hyundai i101 servisas Vilniuje
2020 Hyundai i1010 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai i101 servisas Vilniuje
2018 Hyundai i101 servisas Vilniuje
2017 Hyundai i102 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai i107 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai i108 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai i109 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai i101 servisas Vilniuje
2012 Hyundai i101 servisas Vilniuje
2011 Hyundai i101 servisas Vilniuje
2010 Hyundai i103 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2007 Hyundai i102 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

i20
2021 Hyundai i207 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai i203 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai i202 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai i201 servisas Vilniuje
2017 Hyundai i202 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai i2011 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai i208 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai i202 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai i202 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai i206 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai i201 servisas Vilniuje
2010 Hyundai i202 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2008 Hyundai i205 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

i20 N
2021 Hyundai i20 N4 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

i30
2021 Hyundai i302 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2020 Hyundai i303 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2019 Hyundai i306 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai i3011 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2017 Hyundai i308 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai i3014 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai i308 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014.5 Hyundai i301 servisas Vilniuje
2014 Hyundai i303 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai i307 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai i309 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai i3011 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai i303 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2009 Hyundai i309 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2008 Hyundai i307 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2007 Hyundai i301 servisas Vilniuje

i30 N
2021 Hyundai i30 N1 servisas Vilniuje
2020 Hyundai i30 N1 servisas Vilniuje
2019 Hyundai i30 N3 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai i30 N12 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

i40
2019 Hyundai i406 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2018 Hyundai i401 servisas Vilniuje
2017 Hyundai i403 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai i4011 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai i4010 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai i402 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012.5 Hyundai i401 servisas Vilniuje
2012 Hyundai i4015 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai i402 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

i800
2016 Hyundai i8001 servisas Vilniuje
2015 Hyundai i8001 servisas Vilniuje

ix20
2017 Hyundai ix2010 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2016 Hyundai ix205 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai ix206 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai ix201 servisas Vilniuje
2013 Hyundai ix205 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai ix2011 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai ix201 servisas Vilniuje

ix35
2016 Hyundai ix354 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2015 Hyundai ix359 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2014 Hyundai ix3513 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2013 Hyundai ix352 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2012 Hyundai ix353 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2011 Hyundai ix3510 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas
2010 Hyundai ix358 Variklis kaina – naudotas ar kapitalinis remontas

ix55
2014 Hyundai ix551 servisas Vilniuje

​Genesis
2015 Hyundai ​Genesis1 servisas Vilniuje

Mūsų draugai ir partneriai:

autoservisai vilniuje kaune klaipedoje
autoservisas klaipedoje sestadieni sekmadieni 1
autoservisas kaune visa para
Dabar +37068058880