CITROEN VARIKLIO REMONTAS IR DIAGNOSTIKA VARIKLISTAI.LT

Citroen automobilio variklio remontas - kapitalinis Citroen variklio remontas, Citroen variklio grandinių keitimas, Citroen variklio diagnostika ir visi kiti darbai, kai reikalingas variklio remontas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžyje. Konsultacijos iki 22.00 kasdien. Skambink - klausk - kiek įmanoma padėsime ir telefonu. Tel: +37068058880

PASKAITYKITE APIE TAI
KAIP TURI BŪTI ATLIEKAMAS
CITROEN VARIKLIO REMONTAS

varikliu remontas diagnostika patikra taisymas kaune vilniuje klaipedoje siauliuose panevezyje alytuje


GERIAUSIAS CITROEN DYZELINIŲ IR BENZININIŲ VARIKLIŲ SERVISAS


Jeigu atsitiko jau taip, kad reikalingas geras CITROEN automobilių dyzelinių ir benzininių variklių remontas Vilniuje Kaune ar Klaipėdoje – greičiausiai buvo atlikta variklio diagnostika paprastame servise ir pasiūlyta susirasti tuos,,,

,,,kas remontuoja variklius ir juose specializuojasi. Taigi, dabar naršote ir bandote surasti tuos, kas suras jūsų automobilio variklio gedimą ir jį pašalins.

Pasakysime tik tiek, kad esate ten – kur ir reikia. Mes galime įveikti pratiškai visus dyzelinių bei benzininių variklių gedimus ir pasiūlyti įvairiausius sprendimo metodus. Viskas priklauso nuo to, kokie jūsų norai, na ir be abejonės galimybės.

Kitaip sakant, visada galima surasti patį pigiausią variklio remonto sprendimą ir patį geriausią. Reikia tik Jūsų leidimo veikti…

Tel: +370 680 58880

1.

CITROEN BENZININIŲ IR DYZELINIŲ VARIKLIŲ DIAGNOSTIKA VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

gera tiksli automobilio variklio diagnostika kaune vilniuje klaipedoje panevezyje

CITROEN DPF FAP FILTRŲ REMONTAS
CITROEN Dpf filtrų valymas, keitimas

CITROEN DPF FILTRŲ IŠPROGRAMAVIMAS
Profesionalūs dpf filtrų išjungimo sprendimai

CITROEN EGR VOŽTUVAI
CITROEN Egr vožtuvų remontas

CITROEN DYZELINIŲ PURKŠTUKŲ PATIKRA
CITROEN Dyzelinių purkštukų diagnostika ir remontas

CITROEN TURBINŲ REMONTAS
CITROEN Turbinų diagnostika, remontas, restauravimas

CITROEN KAPITALINIS VARIKLIO REMONTAS
Kapitalinis dyzelinių ir benzininių variklių remontas CITROEN automobiliams

CITROEN CHIP TUNING VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS
Chip tiuningas – CITROEN variklio galios didinimas


Pas mus gausite ne tik išsamią dyzelinio CITROEN variklio diagnostiką. Ji gali būti atlikta su papildomais ir labai dažnai būtinais testais.

Tai ypač svarbu, kai perkamas automobilis ir reikia atlikti kompiuterinę CITROEN diagnostiką pirmiausia, o paskui pratestuoti ir kitais metodais.

Daugelis autoservisų net nesiūlo tai padaryti, nes šie darbai laiko atžvilgiu užtrunka daug ilgiau nei paprasta kompiuterinė dyzelio diagnostika.

2.

CITROEN PURKŠTUKŲ REMONTAS


Jeigu reikia serviso, kuris remontuoja CITROEN dyzelinius purkštukus ir duoda šiam remontui garantijas – tuomet drąsiai skambinkite, kad ir dabar.

Sugebame ne tik atlikti jų remontą, tačiau ir atidžiai peržiūrėti visą dyzelio magistralę, kurioje dažniausiai ir prasideda visos purkštukų gedimų priežąstys.

Taip pat atliekame dyzelinių purkštukų išėmimą / demontavimą sudėtingiausiems automobilių modeliams – net naujausiems CITROEN varikliams

frame 526 1

3.

KAPITALINIS CITROEN DYZELINIŲ / BENZININIŲ VARIKLIŲ

variklio kapitalinis remontas kaunas vilnius klaipeda siauliai panevezys 1


Šioje vietoje reiktų pabrėžti, jog turime visas galimybes atlikti CITROEN variklio kapitalinį remontą tiek lengviesiems automobiliams tiek komerciniam transportui, ko neturi galimybės daryti visi garažuose dirbantys ir variklius remontuojantys meistriukai.

Tai labai aktualu įmonėms ir organizacijoms, kurios savo automobilio remonto išlaidas gali traukti į veiklos sąnaudas.

Savo komandoje turime turbūt beveik visus geriausius Vilniaus Kauno Klaipėdos dyzelistus, daugelis jų dirba daugiau nei po 20 metų ir patirties tiek, kad galime pasiruošti sau mokinius ir jais didžiuotis.

Bandymų ir klaidų metodai – -tikrai ne mūsų darbo stilius… Visi mūsų kolegos, kuriems remontuojame variklius – tokie kaip CITROEN servisas Kaune, CITROEN servisas Vilniuje ir CITROEN servisas Klaipėdoje žino, kad geriau rimtesnį darbą patikėti mums, nei patiems gaišti laiką su dideliais kapitaliniais variklių projektais.

4.

CITROEN VARIKLIŲ ECU PROGRAVIMAS, KODAVIMAS, KEITIMAS, ATNAUJINIMAS


Šiandien rimtai su CITROEN dyzeliniais varikliais darbuotis tikrai nepavyksta kiekvienam eiliniam autoservisui. Nors tiesa sakant paprasti servisai gerai uždirba ir atlikdami paprastą eilinį techninį aptarnavimą bei važiuoklės remonto darbus.

Rizikos mažai – pelnas geras. Todėl akivaizdu, kad profesionalaus variklisto tikrai laikyti jiems neapsimoka.

Mes galime programuoti purkštukus. Galime pririšinėti dyzelinius siurblius. Kas dažniausiai po sudėtingesnio variklio remonto – būtina procedūra. Reiškia apsilankę pas mus – gausite visas aukščiausio lygio ir profesionalumo paslaugas vienoje vietoje.

variklio valdymo bloko remontas kaune vilniuje klaipedoje siauliai panevezys

5.

CITROEN VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS – CHIP TIUNINGAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

variklio galios didinimas kaunas vilnius klaipeda


Su mumis dirba vienas iš trijų geriausių ne tik Lietuvoje, o Pabaltijo šalyse – variklio valdymo blokų korekcijos specialistų, galintis atlikti ne tik ECU čipavimo procedūrą, bet ir pašalinti visus ypač dyzeliams nereikalingus komponentus –

tokius kaip Dpf fap duodžių filtras, Egr vožtuvas, antrinės oro sklendės ir kitus tam tikrų modelių „gamyklinius patobulinimus“.

Kurie ir yra pagrindiniai šiuolaikinių dyzelinių variklių priešai, sugebantys savo nekaltu gedimu pridaryti tiek žalos, kad duagelis vairuotojų net patikėti negali. Ypač tie, kurie buvo pripratę prie senų gerų ir pigių dyzelių. Sudomino CITROEN variklio čipavimas? Skaitykite apie tai, kas yra profesionalus CITROEN Chip tiuningas čia >

6.

CITROEN KATALIZATORIŲ REMONTAS IR RESTAURAVIMAS


Labai dažna dyzelinio ir benzininio CITROEN variklio gedimo priežąstis – užsikimšęs katalizatorius.

Apie grandininių gedimų grandinę, sugedus ir užsikimšus katalizatoriui galėsite paskaityti mūsų atskirame skyriuje – katalizatoriai ir jų gedimai.

Arba kitaip sakant „Koks katalizatorius geriau? Naujas ar naudotas?“ >>> Daugiau informacijos apie tai čia CITROEN katalizatoriai >>>

Turite žinoti, kad benzininiam CITROEN automobiliui, ypatingai TFSI ir FSI varikliams katalizatorius būtinas ir ne tik dėl to, kad saugo aplinką.

kaatalizatoriai kaune vilniuje klaipedoje

7.

CITROEN EGR VOŽTUVŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

egr voztuvo valymas kaune vilniuje klaipedoje


Atskirame skyriuje aptarsime apie tai, ką daryti su sugedusiu CITROEN Egr vožtuvu. Kas geriau išprogramuoti Egr vožtuvą ar nusipirkti naują? Visada turime galimybę atlikti Egr vožtuvo išjungimą pačioje variklio valdymo bloko programinėje versijoje.

O kas svarbiausia – tai galime daryti nesvarbu, koks pas jus originalus failas.

Kitaip sakant, pas jus gali būti alikta korekcija – tarkim CITROEN Chip tiuningas. Mums tai netrukdo. Kažkieno darbas liks nepakeistas – važiuosite ir toliau – smagiai kaip iki šiol. Daugiau informacijos rasite čia http://www.egrvoztuvas.lt

8.

CITROEN DPF FAP SUODŽIŲ FILTRŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE


Labai dažnai bet kuris variklius remontuojantis servisas susiduria su dpf fap filtrais ir jų gedimais. Įprasti dyzelių servisai šios problemos nesprendžia, arba jei tai daro – atlieka tik dpf filtrų keitimą nauju.

Mes turime galimybę pasiūlyti alternatyvius sprendimus, kurie gali sutaupyti labai dažnai net ne vieną tūkstantį eurų.

Ir tai darome geriausiai Lietuvoje. Apie tai daugiau informacijos rasite čia http://www.katalizatorius.lt/dpf-filtru-katalizatoriu-valymas/

dpf filtrai valymas keitimas kaina kaunas vilnius klaipeda

9.

PROTINGAS CITROEN TURBINŲ REMONTAS

turbinos remontas kaunas kliapeda vilnius siauliai


Su turbinų remontu – tema taip pat neišsenkanti. Pavyzdžiui mes atskirai mūsų atrestauruotų turbokompresorių niekam, jokiam kitam autoservisui nepardavėme ir neparduosime.

Priežąstis paprasta – daugelis deda turbokompresorių net nepasidomėję kokia turbinos gedimo priežąstis.

Taip CITROEN turbina važiuoja maksimum keletą mėnesių, o kartais ir „nulekia“ per pirmus 50 kilometrų. Viskas dėl to, kad niekas nesirūpina, kaip turbina dirbs po jos pastatymo.

Vienas darbas yra turbiną suremontuoti – visai kitas, padaryti viską, kad ji suktųsi daug daug kilometrų.

Todėl, kokį remonto kelią pasirinksite, tokia bus ir kaina.

Vienu atveju – pinigai gali būti išmesti, kitu – galima bus pasidžiaugti rezultatu…

variklio remonto centras kaune
variklio patikra pries pirkima kaune
varikliu remontas vilniuje

KO SIEKIAME?

Pirmas metodas garantuoja klientą, tačiau taip pat ir ginčus, nesusipratimus ir t.t. Antras metodas garantuoja, mažiau klientų – tačiau visada parodomas meistro profesionalus požiūris į savo darbą.
Bet koks darbas turi pradžią ir pabaigą.

Niekada nepradedame automobilio variklio remonto nuo vidurio ar nuo galo, nebent to pageidauja patys klientai. Protingas meistras niekada neužsiims eksperimentais, nes jie kainuoja laiką – o laikas pinigai!

GARANTIJA CITROEN VARIKLIO REMONTUI


Mes visada garantuojame Jums, kad savo darbams duodame pačią didžiausią garantiją kokia tik yra įmanoma.

Tačiau daugelis vairuotojų nori absurdiškų garantijų. Mes puikiai suprantame, kad visi norime, kad mūsų vairuojami automobiliai negestų…

Tačiau suremontavus vieną mazgą, niekas negali duoti garantijos, kad automobilyje daugiau niekas nesuges da 10 metų

KONSULTACIJOS VARIKLIO REMONTO KLAUSIMAIS

Savo klientams negailime gerų patarimų. Savo klientams siūlome ne vienadienius sprendimus.

Ir jeigu reikalingas geras dyzelinių variklių remontas, galime pasiūlyti patį geriausią.

Konsultuojame dažniausiai net iki 22.00 h vakaro 7 dienas per savaitę

REGISTRACIJA


Registruokitės telefonu iki 22.00 val. vakaro. Skambinkite ir derinkite laiką iš anksto.

Taip išvengsime ilgo automobilio stovėjimo prie serviso durų ir visi bus patenkinti ir laimingi.

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje siauliuose panevezyje

Tel: +370 680 58880

TIK ŠIŲ CITROEN AUTOMOBILIŲ VARIKLIŲ TAISYMAS

Citroen Berlingo 2.0 HDi MF Naudotas variklis

Citroen AX Fashion 1.1i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen AX Top 1.0i ZA Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen AX Top dyzeli 1.5 ZA Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?

CITROEN BERLINGO REMONTAS

Citroen Berlingo 1.1i MF Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.1i Fourgon M Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.4i MF Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.4i Fourgon M Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.6i 16V MF Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.8D MF Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.8D Fourgon M Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.8i MF Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.8i MF (2002) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.8i 4WD MF Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.9D (68hp) (MF) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.9D (71hp) (MF) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.9D 4WD Fourgon (M) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.9D 4WD (MF) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.9D Fourgon (69hp) (M) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Berlingo 1.9D Fourgon (70hp) (M)
Citroen Berlingo 2.0 HDi MF Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (2002)
Citroen Berlingo 2.0 HDi (MF)

CITROEN C1 C2 C3 C4 C5 C6 C8 REMONTAS

Citroen C1 Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? 1.0
Citroen C2 Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? 1.4
Citroen C2 1.6i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen C3 1.1i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (FC)
Citroen C3 1.4 16V HDi Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (FC)
Citroen C3 1.4 HDi Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (FC)
Citroen C3 1.4i (FC) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen C3 1.6i 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen C3 Pluriel 1.4 HDI Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen C4 Coupe 1.6 Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Auto
Citroen C4 Coupe 2.0 i 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (180 Hp)
Citroen C4 Picasso 1.8 Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen C4 Picasso 1.8i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen C4 Picasso 2.0 Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen C4 Picasso 2.0i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen C4 Saloon 1.4 i 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (90 Hp)
Citroen C4 Saloon 1.6 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (110 Hp)
Citroen C5 1.8 16V Break Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (X40)
Citroen C5 1.8 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (X40)
Citroen C5 2.0 HDi Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Break (X40)
Citroen C5 2.0 HDi Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (X40)
Citroen C5 2.0 HPi Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Break (X40)
Citroen C5 2.0 HPi Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (X40)
Citroen C5 2.0i 16V Break (X40)
Citroen C5 2.0i 16V (X40)
Citroen C5 2.2 HDi Break (X40)
Citroen C5 2.2 HDi (X40)
Citroen C5 3.0i V6 Break (X40)
Citroen C5 3.0i V6 (X40)
Citroen C6 3.0i V6
Citroen C6 V6 HDi
Citroen C8 2.0 HDI (E_)
Citroen C8 2.0 (E_)
Citroen C8 2.2 HDI (E_)
Citroen C8 2.2 (E_)
Citroen C8 3.0 V6 (E_)

CITROEN EVASION REMONTAS

Citroen Evasion 1.8 (U6U)
Citroen Evasion 1.9 Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?TD (22)
Citroen Evasion 1.9 TD (U6U)
Citroen Evasion 2.0 HDi (U6U)
Citroen Evasion 2.0 Turbo Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? CT (22)
Citroen Evasion 2.0 Turbo CT (U6U)
Citroen Evasion 2.0i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? 16V (132hp) (U6U)
Citroen Evasion 2.0i 16V (136hp) (U6U)
Citroen Evasion 2.0i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (22)
Citroen Evasion 2.0i (U6U)
Citroen Evasion 2.1 TD (22)
Citroen Evasion 2.1 TD (U6U)

CITROEN JUMPER JUMPY REMONTAS

Citroen Jumper 2.0i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (230L)
Citroen Jumper 2.5 D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (230L)
Citroen Jumper 2.8 HDI Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (230P)
Citroen Jumpy 1.9 TD Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (U6U)
Citroen Saxo 1.0 X (3durų) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (S)
Citroen Saxo 1.0 X (5durų) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (S)
Citroen Saxo 1.1 SX (5durų) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (S)
Citroen Saxo 1.1 X (3durų) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (S)
Citroen Saxo 1.4 VTS Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (3durų) (S)
Citroen Saxo 1.4 VTS (5durų) (S)
Citroen Saxo 1.5D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (3durų) (S)
Citroen Saxo 1.5D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (5durų) (S)
Citroen Saxo 1.6 VTS Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (118hp) (S)
Citroen Saxo 1.6 VTS Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (88hp) (S)

CITROEN XANTIA REMONTAS

Citroen Xantia 1.6i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (X1)
Citroen Xantia 1.8i (101hp) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (X1)
Citroen Xantia 1.8i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (90hp) (X2)
Citroen Xantia 1.8i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?16V Break (X1)
Citroen Xantia 1.8i 16V Break (X2)
Citroen Xantia 1.8i 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (X1)
Citroen Xantia 1.8i 16V (X2)
Citroen Xantia 1.8i Break (101hp) (X1)
Citroen Xantia 1.8i Break (90hp) (X1)
Citroen Xantia 1.8i Break (X2)
Citroen Xantia 1.8i (X1)
Citroen Xantia 1.9 D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (68hp) (X1)
Citroen Xantia 1.9 D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (69hp) (X1)
Citroen Xantia 1.9 D (75hp) (X2)
Citroen Xantia 1.9 D Break (X1)
Citroen Xantia 1.9 D Break (X2)
Citroen Xantia 1.9 D (X1)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Break (X1)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Break (X2)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (X1)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (109hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (90hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Break (109hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi Break (90hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 Turbo Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Break (X1)
Citroen Xantia 2.0 Turbo Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Break (X2)
Citroen Xantia 2.0 Turbo Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (X1)
Citroen Xantia 2.0 Turbo (X2)
Citroen Xantia 2.0i 16V Break (X1)
Citroen Xantia 2.0i 16V Break (X2)
Citroen Xantia 2.0i 16V (X1)
Citroen Xantia 2.0i 16V (X2)
Citroen Xantia 2.0i Break (X1)
Citroen Xantia 2.0i Break (X2)
Citroen Xantia 2.0i (X1)
Citroen Xantia 2.0i (X2)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? 12 V Break (X1)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D 12 V Break (X2)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D 12 V (X1)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D 12 V (X2)
Citroen Xantia 2.9i 24V (X1)
Citroen Xantia 3.0 V6 Break (X2)
Citroen Xantia 3.0 V6 (X2)

CITROEN XM REMONTAS

Citroen XM 2.0 Turbo Break Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (Y4)
Citroen XM 2.0 Turbo Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (Y4)
Citroen XM 2.0i 16V Break (Y4)
Citroen XM 2.0i 16V (Y4)
Citroen XM 2.1 TD 12V Break (Y4)
Citroen XM 2.1 TD 12V (Y4)
Citroen XM 2.5 TD Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Break (Y4)
Citroen XM 2.5 TD (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 (167hp) (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 (190hp) (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 24V (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 Break (167hp) (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 Break (190hp) (Y4)

CITROEN XSARA

CITROEN XSARA 1.4i REMONTAS

Citroen Xsara 1.4i Break (N2)
Citroen Xsara 1.4i Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.4i (N1)
Citroen Xsara 1.6i (110hp)
Citroen Xsara 1.6i (88hp) (N1)
Citroen Xsara 1.6i 16V Break
Citroen Xsara 1.6i 16V Break (N2)
Citroen Xsara 1.6i Coupe VTR
Citroen Xsara 1.8 Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? 16V Break (N2)
Citroen Xsara 1.8 Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? 16V Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.8 Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? 16V (N1)
Citroen Xsara 1.8i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (101hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.8i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (90hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.8i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (90hp) (N1)
Citroen Xsara 1.8i Coupe Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (N0)
Citroen Xsara 1.8i (N1) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Xsara 1.9 TD Break Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (N2)
Citroen Xsara 1.9 TD Coupe Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (N0)
Citroen Xsara 1.9 TD Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (N1)
Citroen Xsara 1.9D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?(68hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.9D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (68hp) Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.9D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (68hp) (N1)
Citroen Xsara 1.9D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (70hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.9D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (70hp) Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.9D Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (70hp) (N1)
Citroen Xsara 2.0 HDi Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Xsara 2.0 HDi Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Break
Citroen Xsara 2.0i 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (132hp) (N1)
Citroen Xsara 2.0i 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (136hp) Coupe
Citroen Xsara 2.0i 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (137hp)
Citroen Xsara 2.0i 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (163hp) (N1)
Citroen Xsara 2.0i 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Break (N2)
Citroen Xsara 2.0i 16V Coupe Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen Xsara 2.0i Coupe Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? VTS
Citroen Xsara Picasso 1.6i Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (N68)
Citroen Xsara Picasso 1.8i 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (N68)
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (N68)
Citroen ZX 1.4i Advantage BreakNaudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (N2)
Citroen ZX 1.4i Reflex (N2) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen ZX 1.6i Advantage Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Break (N2)
Citroen ZX 1.6i Advantage Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (N2)
Citroen ZX 1.8i Aura Break Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (N2)
Citroen ZX 1.8i Aura (N2) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen ZX 1.9 D Advantage Break Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (N2)
Citroen ZX 1.9 D Reflex (N2) Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas?
Citroen ZX 1.9 TD Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Advantage Break (N2)
Citroen ZX 1.9 TD Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? Advantage (N2)
Citroen ZX 2.0i 16V Naudotas variklis ar variklio kapitalinis remontas? (N2)

Mūsų draugai ir partneriai:

autoservisai vilniuje kaune klaipedoje
autoservisas klaipedoje sestadieni sekmadieni 1
autoservisas kaune visa para

Tel: +370 680 58880

Konsultacija 22.00 h +37068058