CHRYSLER VARIKLIO REMONTAS IR DIAGNOSTIKA VARIKLISTAI.LT

Chrysler automobilio variklio remontas - kapitalinis Chrysler variklio remontas, Chrysler variklio grandinių keitimas, Chrysler variklio diagnostika ir visi kiti darbai, kai reikalingas variklio remontas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžyje. Konsultacijos iki 22.00 kasdien. Skambink - klausk - kiek įmanoma padėsime ir telefonu. Tel: +37068058880

PASKAITYKITE APIE TAI
KAIP TURI BŪTI ATLIEKAMAS
CHRYSLER VARIKLIO REMONTAS

varikliu remontas automobiliu variklisai


GERIAUSIAS CHRYSLER DYZELINIŲ IR BENZININIŲ VARIKLIŲ SERVISAS


Jeigu atsitiko jau taip, kad reikalingas geras CHRYSLER automobilių dyzelinių ir benzininių variklių remontas Vilniuje Kaune ar Klaipėdoje – greičiausiai buvo atlikta variklio diagnostika paprastame servise ir pasiūlyta susirasti tuos,,,

,,,kas remontuoja variklius ir juose specializuojasi. Taigi, dabar naršote ir bandote surasti tuos, kas suras jūsų automobilio variklio gedimą ir jį pašalins.

Pasakysime tik tiek, kad esate ten – kur ir reikia. Mes galime įveikti pratiškai visus dyzelinių bei benzininių variklių gedimus ir pasiūlyti įvairiausius sprendimo metodus. Viskas priklauso nuo to, kokie jūsų norai, na ir be abejonės galimybės.

Kitaip sakant, visada galima surasti patį pigiausią variklio remonto sprendimą ir patį geriausią. Reikia tik Jūsų leidimo veikti…

1.

CHRYSLER BENZININIŲ IR DYZELINIŲ VARIKLIŲ DIAGNOSTIKA VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

chrysler variklis remontas diagnostika kapitalinis grandines keitimas dirzo pakeitimas 19 1

CHRYSLER DPF FAP FILTRŲ REMONTAS
CHRYSLER Dpf filtrų valymas, keitimas

CHRYSLER DPF FILTRŲ IŠPROGRAMAVIMAS
Profesionalūs dpf filtrų išjungimo sprendimai

CHRYSLER EGR VOŽTUVAI
CHRYSLER Egr vožtuvų remontas

CHRYSLER DYZELINIŲ PURKŠTUKŲ PATIKRA
CHRYSLER Dyzelinių purkštukų diagnostika ir remontas

CHRYSLER TURBINŲ REMONTAS
CHRYSLER Turbinų diagnostika, remontas, restauravimas

CHRYSLER KAPITALINIS VARIKLIO REMONTAS
Kapitalinis dyzelinių ir benzininių variklių remontas CHRYSLER automobiliams

CHRYSLER CHIP TUNING VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS
Chip tiuningas – CHRYSLER variklio galios didinimas


Pas mus gausite ne tik išsamią dyzelinio CHRYSLER variklio diagnostiką. Ji gali būti atlikta su papildomais ir labai dažnai būtinais testais.

Tai ypač svarbu, kai perkamas automobilis ir reikia atlikti kompiuterinę CHRYSLER diagnostiką pirmiausia, o paskui pratestuoti ir kitais metodais.

Daugelis autoservisų net nesiūlo tai padaryti, nes šie darbai laiko atžvilgiu užtrunka daug ilgiau nei paprasta kompiuterinė dyzelio diagnostika.

2.

CHRYSLER PURKŠTUKŲ REMONTAS

purkstuku remontas kaunas


Jeigu reikia serviso, kuris remontuoja CHRYSLER dyzelinius purkštukus ir duoda šiam remontui garantijas – tuomet drąsiai skambinkite, kad ir dabar.

Sugebame ne tik atlikti jų remontą, tačiau ir atidžiai peržiūrėti visą dyzelio magistralę, kurioje dažniausiai ir prasideda visos purkštukų gedimų priežąstys.

Taip pat atliekame dyzelinių purkštukų išėmimą / demontavimą sudėtingiausiems automobilių modeliams – net naujausiems CHRYSLER varikliams

3.

KAPITALINIS CHRYSLER DYZELINIŲ / BENZININIŲ VARIKLIŲ

kapitalinis variklio remontas


Šioje vietoje reiktų pabrėžti, jog turime visas galimybes atlikti CHRYSLER variklio kapitalinį remontą tiek lengviesiems automobiliams tiek komerciniam transportui, ko neturi galimybės daryti visi garažuose dirbantys ir variklius remontuojantys meistriukai.

Tai labai aktualu įmonėms ir organizacijoms, kurios savo automobilio remonto išlaidas gali traukti į veiklos sąnaudas.

Savo komandoje turime turbūt beveik visus geriausius Vilniaus Kauno Klaipėdos dyzelistus, daugelis jų dirba daugiau nei po 20 metų ir patirties tiek, kad galime pasiruošti sau mokinius ir jais didžiuotis.

Bandymų ir klaidų metodai – -tikrai ne mūsų darbo stilius… Visi mūsų kolegos, kuriems remontuojame variklius – tokie kaip CHRYSLER servisas Kaune, CHRYSLER servisas Vilniuje ir CHRYSLER servisas Klaipėdoje žino, kad geriau rimtesnį darbą patikėti mums, nei patiems gaišti laiką su dideliais kapitaliniais variklių projektais.

4.

CHRYSLER VARIKLIŲ ECU PROGRAVIMAS, KODAVIMAS, KEITIMAS, ATNAUJINIMAS

variklio valdymo bloko remontas vilniuje kaune klaipedoje


Šiandien rimtai su CHRYSLER dyzeliniais varikliais darbuotis tikrai nepavyksta kiekvienam eiliniam autoservisui. Nors tiesa sakant paprasti servisai gerai uždirba ir atlikdami paprastą eilinį techninį aptarnavimą bei važiuoklės remonto darbus.

Rizikos mažai – pelnas geras. Todėl akivaizdu, kad profesionalaus variklisto tikrai laikyti jiems neapsimoka.

Mes galime programuoti purkštukus. Galime pririšinėti dyzelinius siurblius. Kas dažniausiai po sudėtingesnio variklio remonto – būtina procedūra. Reiškia apsilankę pas mus – gausite visas aukščiausio lygio ir profesionalumo paslaugas vienoje vietoje.

5.

CHRYSLER VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS – CHIP TIUNINGAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

variklio galios didinimas kaune vilnius klaipeda


Su mumis dirba vienas iš trijų geriausių ne tik Lietuvoje, o Pabaltijo šalyse – variklio valdymo blokų korekcijos specialistų, galintis atlikti ne tik ECU čipavimo procedūrą, bet ir pašalinti visus ypač dyzeliams nereikalingus komponentus –

tokius kaip Dpf fap duodžių filtras, Egr vožtuvas, antrinės oro sklendės ir kitus tam tikrų modelių „gamyklinius patobulinimus“.

Kurie ir yra pagrindiniai šiuolaikinių dyzelinių variklių priešai, sugebantys savo nekaltu gedimu pridaryti tiek žalos, kad duagelis vairuotojų net patikėti negali. Ypač tie, kurie buvo pripratę prie senų gerų ir pigių dyzelių. Sudomino CHRYSLER variklio čipavimas? Skaitykite apie tai, kas yra profesionalus CHRYSLER Chip tiuningas čia >

6.

CHRYSLER KATALIZATORIŲ REMONTAS IR RESTAURAVIMAS

katalizatoriu remontas kaunas vilnius


Labai dažna dyzelinio ir benzininio CHRYSLER variklio gedimo priežąstis – užsikimšęs katalizatorius. Apie grandininių gedimų grandinę, sugedus ir užsikimšus katalizatoriui galėsite paskaityti mūsų atskirame skyriuje – katalizatoriai ir jų gedimai.

Arba kitaip sakant „Koks katalizatorius geriau? Naujas ar naudotas?“ >>> Daugiau informacijos apie tai čia CHRYSLER katalizatoriai >>>

Turite žinoti, kad benzininiam CHRYSLER automobiliui, ypatingai TFSI ir FSI varikliams katalizatorius būtinas ir ne tik dėl to, kad saugo aplinką.

7.

CHRYSLER EGR VOŽTUVŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

egr voztuvu remontas isprogramavimas


Atskirame skyriuje aptarsime apie tai, ką daryti su sugedusiu CHRYSLER Egr vožtuvu. Kas geriau išprogramuoti Egr vožtuvą ar nusipirkti naują? Visada turime galimybę atlikti Egr vožtuvo išjungimą pačioje variklio valdymo bloko programinėje versijoje.

O kas svarbiausia – tai galime daryti nesvarbu, koks pas jus originalus failas.

Kitaip sakant, pas jus gali būti alikta korekcija – tarkim CHRYSLER Chip tiuningas. Mums tai netrukdo. Kažkieno darbas liks nepakeistas – važiuosite ir toliau – smagiai kaip iki šiol. Daugiau informacijos rasite čia http://www.egrvoztuvas.lt

8.

CHRYSLER DPF FAP SUODŽIŲ FILTRŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

dpf fap filtrai keitimas kaina variklistai lt


Labai dažnai bet kuris variklius remontuojantis servisas susiduria su dpf fap filtrais ir jų gedimais. Įprasti dyzelių servisai šios problemos nesprendžia, arba jei tai daro – atlieka tik dpf filtrų keitimą nauju.

Mes turime galimybę pasiūlyti alternatyvius sprendimus, kurie gali sutaupyti labai dažnai net ne vieną tūkstantį eurų.

Ir tai darome geriausiai Lietuvoje. Apie tai daugiau informacijos rasite čia http://www.katalizatorius.lt/dpf-filtru-katalizatoriu-valymas/

9.

PROTINGAS CHRYSLER TURBINŲ REMONTAS

turbinu remontas variklistai lt


Su turbinų remontu – tema taip pat neišsenkanti. Pavyzdžiui mes atskirai mūsų atrestauruotų turbokompresorių niekam, jokiam kitam autoservisui nepardavėme ir neparduosime. Priežąstis paprasta – daugelis deda turbokompresorių net nepasidomėję kokia turbinos gedimo priežąstis.

Taip CHRYSLER turbina važiuoja maksimum keletą mėnesių, o kartais ir „nulekia“ per pirmus 50 kilometrų. Viskas dėl to, kad niekas nesirūpina, kaip turbina dirbs po jos pastatymo.

Vienas darbas yra turbiną suremontuoti – visai kitas, padaryti viską, kad ji suktųsi daug daug kilometrų. Todėl, kokį remonto kelią pasirinksite, tokia bus ir kaina. Vienu atveju – pinigai gali būti išmesti, kitu – galima bus pasidžiaugti rezultatu…

MŪSŲ DARBO PRINCIPAI

varikliu remontas atsiliepimai variklistai


Nesvarbu kaip dirba mūsų kolegos ar konkurentai, mes žinome, kad turime būti bent vienu žingsniu priekyje, todėl… visada stengiamės visus darbus padaryti idealiai ir ne kitaip

MŪSŲ CHRYSLER DIAGNOSTIKA

variklio patikra vilnius kaune klaipeda


Dyzelinių ir benzininių variklių diagnostika – tai nėra vien tik kompiuterinės įrangos pajungimas už 20,- eurų. Turite žinoti, kad yra žymiai daugiau būdų patikrinti jūsų variklį, turbiną, dpf filtrą, egr vožtuvą, purkštukus, siurblį ir ECU.

CHRYSLER VARIKLIŲ REMONTO KAINA

variklio remonto kaina 1

Beveik visi iki vieno klausia „Kiek kainuoja pas jus CHRYSLER variklių remontas?“ Atsakyti į šį klausimą galima dviem būdais: pasakant mažiausią remonto kainą arba nepasakant nieko, kol CHRYSLER automobiliui neatlikta variklio diagnostika.

KO SIEKIAME?

Pirmas metodas garantuoja klientą, tačiau taip pat ir ginčus, nesusipratimus ir t.t. Antras metodas garantuoja, mažiau klientų – tačiau visada parodomas meistro profesionalus požiūris į savo darbą.
Bet koks darbas turi pradžią ir pabaigą.

Niekada nepradedame automobilio variklio remonto nuo vidurio ar nuo galo, nebent to pageidauja patys klientai. Protingas meistras niekada neužsiims eksperimentais, nes jie kainuoja laiką – o laikas pinigai!

GARANTIJA CHRYSLER VARIKLIO REMONTUI


Mes visada garantuojame Jums, kad savo darbams duodame pačią didžiausią garantiją kokia tik yra įmanoma. Tačiau daugelis vairuotojų nori absurdiškų garantijų. Mes puikiai suprantame, kad visi norime, kad mūsų vairuojami automobiliai negestų… Tačiau suremontavus vieną mazgą, niekas negali duoti garantijos, kad automobilyje daugiau niekas nesuges da 10 metų

KONSULTACIJOS VARIKLIO REMONTO KLAUSIMAIS

Savo klientams negailime gerų patarimų. Savo klientams siūlome ne vienadienius sprendimus. Ir jeigu reikalingas geras dyzelinių variklių remontas, galime pasiūlyti patį geriausią. Kosultuojame dažniausiai net iki 22.00 h vakaro 7 dienas per savaitę

REGISTRACIJA


Registruokitės telefonu iki 22.00 val. vakaro. Skambinkite ir derinkite laiką iš anksto. Taip išvengsime ilgo automobilio stovėjimo prie serviso durų ir visi bus patenkinti ir laimingi.

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

Tel: +370 680 58880

TIK ŠIŲ CHRYSLER AUTOMOBILIŲ VARIKLIŲ TAISYMAS

200 Convertible
2013 Chrysler 200 Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius
2012 Chrysler 200 Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius
2011 Chrysler 200 Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius

200 Sedan
2011 Chrysler 200 Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius

300 SRT
2014 Chrysler 300 SRT1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler 300 SRT1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler 300 SRT1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler 300 SRT1 remontas ir diagnostika Vilnius

300C
2013 Chrysler 300C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2011 Chrysler 300C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2010 Chrysler 300C2 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2009 Chrysler 300C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler 300C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler 300C1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler 300C1 remontas ir diagnostika Vilnius

300M
2004 Chrysler 300M2 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?

Aspen
2009 Chrysler Aspen1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler Aspen1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler Aspen1 remontas ir diagnostika Vilnius

Aspen Hybrid
2009 Chrysler Aspen Hybrid1 remontas ir diagnostika Vilnius

Cabriolet Sebring
2010 Chrysler Cabriolet Sebring1 remontas ir diagnostika Vilnius

Concorde
2004 Chrysler Concorde1 remontas ir diagnostika Vilnius

Crossfire
2008 Chrysler Crossfire1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler Crossfire1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler Crossfire1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler Crossfire1 remontas ir diagnostika Vilnius
2004 Chrysler Crossfire1 remontas ir diagnostika Vilnius

Grand Caravan
2021 Chrysler Grand Caravan1 remontas ir diagnostika Vilnius

PT Cruiser
2010 Chrysler PT Cruiser3 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2009 Chrysler PT Cruiser1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler PT Cruiser1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler PT Cruiser1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler PT Cruiser1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler PT Cruiser1 remontas ir diagnostika Vilnius
2004 Chrysler PT Cruiser1 remontas ir diagnostika Vilnius

PT Cruiser Convertible
2005 Chrysler PT Cruiser Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius

Pacifica
2022 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Chrysler Pacifica4 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2017 Chrysler Pacifica2 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2008 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius
2004 Chrysler Pacifica1 remontas ir diagnostika Vilnius

Pacifica Hybrid
2022 Chrysler Pacifica Hybrid1 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Chrysler Pacifica Hybrid1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Chrysler Pacifica Hybrid1 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Chrysler Pacifica Hybrid1 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Chrysler Pacifica Hybrid4 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2017 Chrysler Pacifica Hybrid2 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?

Pacifica Touring
2005 Chrysler Pacifica Touring1 remontas ir diagnostika Vilnius

Sebring
2010 Chrysler Sebring2 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2004 Chrysler Sebring1 remontas ir diagnostika Vilnius

Sebring Convertible
2010 Chrysler Sebring Convertible2 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2009 Chrysler Sebring Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler Sebring Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler Sebring Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler Sebring Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius
2004 Chrysler Sebring Convertible1 remontas ir diagnostika Vilnius

Sebring Coupe
2004 Chrysler Sebring Coupe1 remontas ir diagnostika Vilnius

Sebring Sedan
2009 Chrysler Sebring Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler Sebring Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler Sebring Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler Sebring Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler Sebring Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius
2004 Chrysler Sebring Sedan1 remontas ir diagnostika Vilnius

Town & Country
2016 Chrysler Town & Country2 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2015 Chrysler Town & Country3 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2014 Chrysler Town & Country3 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2013 Chrysler Town & Country2 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2012 Chrysler Town & Country3 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2011 Chrysler Town & Country3 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2010 Chrysler Town & Country4 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2009 Chrysler Town & Country1 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler Town & Country1 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler Town & Country1 remontas ir diagnostika Vilnius
2006 Chrysler Town & Country1 remontas ir diagnostika Vilnius
2005 Chrysler Town & Country1 remontas ir diagnostika Vilnius
2004 Chrysler Town & Country1 remontas ir diagnostika Vilnius

Voyager
2022 Chrysler Voyager1 remontas ir diagnostika Vilnius
2021 Chrysler Voyager1 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Chrysler Voyager1 remontas ir diagnostika Vilnius

200
2017 Chrysler 2002 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2016 Chrysler 2002 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2015 Chrysler 2003 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2015 Chrysler 2001 remontas ir diagnostika Vilnius
2014 Chrysler 2002 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2013 Chrysler 2003 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2012 Chrysler 2002 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2011 Chrysler 2003 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?

300
2021 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2020 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2019 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2018 Chrysler 3004 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2017 Chrysler 3002 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2016 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2015 Chrysler 3002 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2014 Chrysler 3002 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2013 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2012 Chrysler 3003 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2011 Chrysler 3002 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2010 Chrysler 3002 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2009 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2008 Chrysler 3001 remontas ir diagnostika Vilnius
2007 Chrysler 3002 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2006 Chrysler 3002 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?
2005 Chrysler 3002 variklis kaina – naudotas ar variklio kapitalinis remontas?

Mūsų draugai ir partneriai:

autoservisai vilniuje kaune klaipedoje
autoservisas klaipedoje sestadieni sekmadieni 1
autoservisas kaune visa para
Konsultacija 22.00 h +37068058