CHEVROLET VARIKLIO REMONTAS IR DIAGNOSTIKA VARIKLISTAI.LT

Chevrolet automobilio variklio remontas - kapitalinis Chevrolet variklio remontas, Chevrolet variklio grandinių keitimas, Chevrolet variklio diagnostika ir visi kiti darbai, kai reikalingas variklio remontas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžyje. Konsultacijos iki 22.00 kasdien. Skambink - klausk - kiek įmanoma padėsime ir telefonu. Tel: +37068058880

PASKAITYKITE APIE TAI
KAIP TURI BŪTI ATLIEKAMAS
CHEVROLET VARIKLIO REMONTAS

varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje siauliuose panevezyje


GERIAUSIAS CHEVROLET DYZELINIŲ IR BENZININIŲ VARIKLIŲ SERVISAS


Jeigu atsitiko jau taip, kad reikalingas geras CHEVROLET automobilių dyzelinių ir benzininių variklių remontas Vilniuje Kaune ar Klaipėdoje – greičiausiai buvo atlikta variklio diagnostika paprastame servise ir pasiūlyta susirasti tuos,,,

,,,kas remontuoja variklius ir juose specializuojasi. Taigi, dabar naršote ir bandote surasti tuos, kas suras jūsų automobilio variklio gedimą ir jį pašalins.

Pasakysime tik tiek, kad esate ten – kur ir reikia. Mes galime įveikti pratiškai visus dyzelinių bei benzininių variklių gedimus ir pasiūlyti įvairiausius sprendimo metodus. Viskas priklauso nuo to, kokie jūsų norai, na ir be abejonės galimybės.

Kitaip sakant, visada galima surasti patį pigiausią variklio remonto sprendimą ir patį geriausią. Reikia tik Jūsų leidimo veikti…

Tel: +370 680 58880

1.

CHEVROLET BENZININIŲ IR DYZELINIŲ VARIKLIŲ DIAGNOSTIKA VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

chevrolet variklis remontas diagnostika kapitalinis grandines keitimas dirzo pakeitimas 19 1

CHEVROLET DPF FAP FILTRŲ REMONTAS
CHEVROLET Dpf filtrų valymas, keitimas

CHEVROLET DPF FILTRŲ IŠPROGRAMAVIMAS
Profesionalūs dpf filtrų išjungimo sprendimai

CHEVROLET EGR VOŽTUVAI
CHEVROLET Egr vožtuvų remontas

CHEVROLET DYZELINIŲ PURKŠTUKŲ PATIKRA
CHEVROLET Dyzelinių purkštukų diagnostika ir remontas

CHEVROLET TURBINŲ REMONTAS
CHEVROLET Turbinų diagnostika, remontas, restauravimas

CHEVROLET KAPITALINIS VARIKLIO REMONTAS
Kapitalinis dyzelinių ir benzininių variklių remontas CHEVROLET automobiliams

CHEVROLET CHIP TUNING VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS
Chip tiuningas – CHEVROLET variklio galios didinimas


Pas mus gausite ne tik išsamią dyzelinio CHEVROLET variklio diagnostiką. Ji gali būti atlikta su papildomais ir labai dažnai būtinais testais.

Tai ypač svarbu, kai perkamas automobilis ir reikia atlikti kompiuterinę CHEVROLET diagnostiką pirmiausia, o paskui pratestuoti ir kitais metodais.

Daugelis autoservisų net nesiūlo tai padaryti, nes šie darbai laiko atžvilgiu užtrunka daug ilgiau nei paprasta kompiuterinė dyzelio diagnostika.

2.

CHEVROLET PURKŠTUKŲ REMONTAS


Jeigu reikia serviso, kuris remontuoja CHEVROLET dyzelinius purkštukus ir duoda šiam remontui garantijas – tuomet drąsiai skambinkite, kad ir dabar.

Sugebame ne tik atlikti jų remontą, tačiau ir atidžiai peržiūrėti visą dyzelio magistralę, kurioje dažniausiai ir prasideda visos purkštukų gedimų priežąstys.

Taip pat atliekame dyzelinių purkštukų išėmimą / demontavimą sudėtingiausiems automobilių modeliams – net naujausiems CHEVROLET varikliams

purkstuku remontas kaunas

3.

KAPITALINIS CHEVROLET DYZELINIŲ / BENZININIŲ VARIKLIŲ

kapitalinis variklio remontas


Šioje vietoje reiktų pabrėžti, jog turime visas galimybes atlikti CHEVROLET variklio kapitalinį remontą tiek lengviesiems automobiliams tiek komerciniam transportui, ko neturi galimybės daryti visi garažuose dirbantys ir variklius remontuojantys meistriukai.

Tai labai aktualu įmonėms ir organizacijoms, kurios savo automobilio remonto išlaidas gali traukti į veiklos sąnaudas.

Savo komandoje turime turbūt beveik visus geriausius Vilniaus Kauno Klaipėdos dyzelistus, daugelis jų dirba daugiau nei po 20 metų ir patirties tiek, kad galime pasiruošti sau mokinius ir jais didžiuotis.

Bandymų ir klaidų metodai – -tikrai ne mūsų darbo stilius… Visi mūsų kolegos, kuriems remontuojame variklius – tokie kaip CHEVROLET servisas Kaune, CHEVROLET servisas Vilniuje ir CHEVROLET servisas Klaipėdoje žino, kad geriau rimtesnį darbą patikėti mums, nei patiems gaišti laiką su dideliais kapitaliniais variklių projektais.

4.

CHEVROLET VARIKLIŲ ECU PROGRAVIMAS, KODAVIMAS, KEITIMAS, ATNAUJINIMAS


Šiandien rimtai su CHEVROLET dyzeliniais varikliais darbuotis tikrai nepavyksta kiekvienam eiliniam autoservisui. Nors tiesa sakant paprasti servisai gerai uždirba ir atlikdami paprastą eilinį techninį aptarnavimą bei važiuoklės remonto darbus.

Rizikos mažai – pelnas geras. Todėl akivaizdu, kad profesionalaus variklisto tikrai laikyti jiems neapsimoka.

Mes galime programuoti purkštukus. Galime pririšinėti dyzelinius siurblius. Kas dažniausiai po sudėtingesnio variklio remonto – būtina procedūra. Reiškia apsilankę pas mus – gausite visas aukščiausio lygio ir profesionalumo paslaugas vienoje vietoje.

variklio valdymo bloko remontas vilniuje kaune klaipedoje

5.

CHEVROLET VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS – CHIP TIUNINGAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

variklio galios didinimas kaune vilnius klaipeda


Su mumis dirba vienas iš trijų geriausių ne tik Lietuvoje, o Pabaltijo šalyse – variklio valdymo blokų korekcijos specialistų, galintis atlikti ne tik ECU čipavimo procedūrą, bet ir pašalinti visus ypač dyzeliams nereikalingus komponentus –

tokius kaip Dpf fap duodžių filtras, Egr vožtuvas, antrinės oro sklendės ir kitus tam tikrų modelių „gamyklinius patobulinimus“.

Kurie ir yra pagrindiniai šiuolaikinių dyzelinių variklių priešai, sugebantys savo nekaltu gedimu pridaryti tiek žalos, kad duagelis vairuotojų net patikėti negali. Ypač tie, kurie buvo pripratę prie senų gerų ir pigių dyzelių. Sudomino CHEVROLET variklio čipavimas? Skaitykite apie tai, kas yra profesionalus CHEVROLET Chip tiuningas čia >

6.

CHEVROLET KATALIZATORIŲ REMONTAS IR RESTAURAVIMAS


Labai dažna dyzelinio ir benzininio CHEVROLET variklio gedimo priežąstis – užsikimšęs katalizatorius. Apie grandininių gedimų grandinę, sugedus ir užsikimšus katalizatoriui galėsite paskaityti mūsų atskirame skyriuje – katalizatoriai ir jų gedimai.

Arba kitaip sakant „Koks katalizatorius geriau? Naujas ar naudotas?“ >>> Daugiau informacijos apie tai čia CHEVROLET katalizatoriai >>>

Turite žinoti, kad benzininiam CHEVROLET automobiliui, ypatingai TFSI ir FSI varikliams katalizatorius būtinas ir ne tik dėl to, kad saugo aplinką.

katalizatoriu remontas kaunas vilnius

7.

CHEVROLET EGR VOŽTUVŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

egr voztuvu remontas isprogramavimas


Atskirame skyriuje aptarsime apie tai, ką daryti su sugedusiu CHEVROLET Egr vožtuvu. Kas geriau išprogramuoti Egr vožtuvą ar nusipirkti naują? Visada turime galimybę atlikti Egr vožtuvo išjungimą pačioje variklio valdymo bloko programinėje versijoje.

O kas svarbiausia – tai galime daryti nesvarbu, koks pas jus originalus failas.

Kitaip sakant, pas jus gali būti alikta korekcija – tarkim CHEVROLET Chip tiuningas. Mums tai netrukdo. Kažkieno darbas liks nepakeistas – važiuosite ir toliau – smagiai kaip iki šiol. Daugiau informacijos rasite čia http://www.egrvoztuvas.lt

8.

CHEVROLET DPF FAP SUODŽIŲ FILTRŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE


Labai dažnai bet kuris variklius remontuojantis servisas susiduria su dpf fap filtrais ir jų gedimais. Įprasti dyzelių servisai šios problemos nesprendžia, arba jei tai daro – atlieka tik dpf filtrų keitimą nauju.

Mes turime galimybę pasiūlyti alternatyvius sprendimus, kurie gali sutaupyti labai dažnai net ne vieną tūkstantį eurų.

Ir tai darome geriausiai Lietuvoje. Apie tai daugiau informacijos rasite čia http://www.katalizatorius.lt/dpf-filtru-katalizatoriu-valymas/

dpf fap filtrai keitimas kaina variklistai lt

9.

PROTINGAS CHEVROLET TURBINŲ REMONTAS

turbinu remontas variklistai lt


Su turbinų remontu – tema taip pat neišsenkanti. Pavyzdžiui mes atskirai mūsų atrestauruotų turbokompresorių niekam, jokiam kitam autoservisui nepardavėme ir neparduosime. Priežąstis paprasta – daugelis deda turbokompresorių net nepasidomėję kokia turbinos gedimo priežąstis.

Taip CHEVROLET turbina važiuoja maksimum keletą mėnesių, o kartais ir „nulekia“ per pirmus 50 kilometrų. Viskas dėl to, kad niekas nesirūpina, kaip turbina dirbs po jos pastatymo.

Vienas darbas yra turbiną suremontuoti – visai kitas, padaryti viską, kad ji suktųsi daug daug kilometrų. Todėl, kokį remonto kelią pasirinksite, tokia bus ir kaina. Vienu atveju – pinigai gali būti išmesti, kitu – galima bus pasidžiaugti rezultatu…

variklio remonto centras kaune
variklio patikra pries pirkima kaune
varikliu remontas vilniuje

KO SIEKIAME?

Pirmas metodas garantuoja klientą, tačiau taip pat ir ginčus, nesusipratimus ir t.t. Antras metodas garantuoja, mažiau klientų – tačiau visada parodomas meistro profesionalus požiūris į savo darbą.
Bet koks darbas turi pradžią ir pabaigą.

Niekada nepradedame automobilio variklio remonto nuo vidurio ar nuo galo, nebent to pageidauja patys klientai. Protingas meistras niekada neužsiims eksperimentais, nes jie kainuoja laiką – o laikas pinigai!

GARANTIJA CHEVROLET VARIKLIO REMONTUI


Mes visada garantuojame Jums, kad savo darbams duodame pačią didžiausią garantiją kokia tik yra įmanoma. Tačiau daugelis vairuotojų nori absurdiškų garantijų. Mes puikiai suprantame, kad visi norime, kad mūsų vairuojami automobiliai negestų… Tačiau suremontavus vieną mazgą, niekas negali duoti garantijos, kad automobilyje daugiau niekas nesuges da 10 metų

KONSULTACIJOS VARIKLIO REMONTO KLAUSIMAIS

Savo klientams negailime gerų patarimų. Savo klientams siūlome ne vienadienius sprendimus. Ir jeigu reikalingas geras dyzelinių variklių remontas, galime pasiūlyti patį geriausią. Kosultuojame dažniausiai net iki 22.00 h vakaro 7 dienas per savaitę

REGISTRACIJA


Registruokitės telefonu iki 22.00 val. vakaro. Skambinkite ir derinkite laiką iš anksto. Taip išvengsime ilgo automobilio stovėjimo prie serviso durų ir visi bus patenkinti ir laimingi.

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

Tel: +370 680 58880

TIK ŠIŲ CHEVROLET AUTOMOBILIŲ VARIKLIŲ TAISYMAS

Chevrolet Series C Classic Six (1913 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1914)

Chevrolet Light Six (1914 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1915)

Chevrolet Series H (1914 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1916)

Chevrolet Series 490 (1915 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1922)

Chevrolet Series F (1917 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1917)

Chevrolet Series D (1917 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1918)

Chevrolet Series FA (1917 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1918)

Chevrolet Series FB (1919 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1922)

Chevrolet Superior (1923 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1926)

Chevrolet Series M Coppervariklis kaina naudotas ar kapitalinis remontasCooled (1923 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1923)

Chevrolet Series AA Capitol (1927 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1927)

Chevrolet Series AB National (1928 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1928)

Chevrolet Series AC International (1929 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1929)

Chevrolet AK (1941 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1947)

Chevrolet Advance Design (1947 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1955)

Chevrolet Bel Air (1950 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1981)

Chevrolet Townsman (1953 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1972)

Chevrolet Nomad (1955 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1972)

Chevrolet Task Force (1955 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1959)

Chevrolet Biscayne (1958 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1975)

Chevrolet Brookwood (1958 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1972)

Chevrolet El Camino (1959 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1987)

Chevrolet Kingswood (1959 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1972)

Chevrolet C/K (1960 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1987)

Chevrolet Corvair (1960 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1969)

Chevrolet Greenbrier (1961 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1972)

Chevrolet Chevy II / Nova (1962 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1988)

Chevrolet Chevelle (1964 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1977)

Chevrolet Chevy Van (1964 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1995)

Chevrolet Caprice (1965 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1996)

Chevrolet K5 Blazer (1969 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1994)

Chevrolet Kingswood Estate (1969 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1972)

Chevrolet Monte Carlo (1969 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2007)

Chevrolet Vega (1971 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1977)

Chevrolet LUV (1972 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1988)

Chevrolet Chevelle Laguna (1973 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1976)

Chevrolet Chevette (1975 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1987)

Chevrolet Monza (1975 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1980)

Chevrolet Citation (1979 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1985)

Chevrolet Kodiak (1980 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2009)

Chevrolet Celebrity (1981 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1990)

Chevrolet Cavalier (1981 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2005)

Chevrolet Svariklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas10 (1982 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2004)

Chevrolet Astro (1985 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2005)

Chevrolet Corsica (1987 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1996)

Chevrolet Beretta (1987 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1996)

Chevrolet GMT400 (1987 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2000)

Chevrolet Lumina APV (1989 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1996)

Chevrolet Tracker (1989 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2004)

Chevrolet Lumina (1990 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2001)

Chevrolet Venture (1997 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2005)

Chevrolet Impala (2000 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2020)

Chevrolet Avalanche (2001 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2013)

Chevrolet SSR (2003 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2006)

Chevrolet Uplander (2004 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2008)

Chevrolet HHR (2005 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2011)

Chevrolet Cobalt (2005 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2010)

Chevrolet Captiva Sport (2006 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2015)

Chevrolet Captiva (2006 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2018)

Chevrolet Cruze (2008 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2019)

Chevrolet Volt (2010 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2019)

Chevrolet Caprice PPV (2011 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2017)

Chevrolet SS (2014 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2017)

Chevrolet City Express (2014 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2018)

Chevrolet 150 (1953variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1957)

Chevrolet 210 (1953variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1957)

Chevrolet 400 (1962variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1974)

Chevrolet 454 SS (1990variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1993)

Chevrolet 500 (1983variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1995)

Chevrolet 1700 (1972variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1978)

Chevrolet 2500 (1973variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1978)

Chevrolet 3800 (1972variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1978)

Chevrolet 4100 (1972variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1978)

Chevrolet Avariklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas10 (1981variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1985)

Chevrolet Avariklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas20 (1985variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1996)

Chevrolet Advance Design (1947variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1955)

Chevrolet AK Series (1941variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1942)

Chevrolet Agile (2009 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2015)

Chevrolet Alero (1999 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2004)

Chevrolet Apache (1955variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1960)

Chevrolet Astro (1985 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2005)

Chevrolet Avalanche (2002 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2013)

Chevrolet Baby Grand/Hvariklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas4 (1914variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1922)

Chevrolet Beauville wagon (1955variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas1957)

Chevrolet Beauville (van) (1971 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1996)

Chevrolet Bvariklis kaina naudotas ar kapitalinis remontasSeries (1966variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas2003)

Chevrolet Bel Air (1950 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1981)

Chevrolet Beretta (1987 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1996)

Chevrolet Biscayne (1958 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1975)

Chevrolet Bison (1977 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1980)

Chevrolet Blazer (1995 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2012)

Chevrolet Brookwood (1958 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1972)

Chevrolet Bruin (1978 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1988)

Chevrolet C variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 10 (1964 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1985)

Chevrolet C variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 20 (1985 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1996)

Chevrolet Calibra (1989 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1997)

Chevrolet Camaro (1967 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2002)

Chevrolet Cameo (1955 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1959)

Chevrolet Caprice (2000 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2017)

Chevrolet Cassia (1998 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2002)

Chevrolet Cavalier (1982 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2005)

Chevrolet Celebrity (1982 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1990)

Chevrolet Celta (2000 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2015)

Chevrolet Chevair (1976 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1985)

Chevrolet Chevelle (1964 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1977)

Chevrolet Chevelle Laguna (1973 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1976)

Chevrolet Chevette (1976 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1998)

Chevrolet Chevy (1969 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1978)

Chevrolet Chevy (1994 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2012)

Chevrolet Chevy II (1962 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1968)

Chevrolet Chevy Malibu (1968 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1982)

Chevrolet Citation (1980 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1985)

Chevrolet C/K (1960 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2000)

Chevrolet CMP (1991 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2013)

Chevrolet CMV (1991 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2013)

Chevrolet Cobalt (2005 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2010)

Chevrolet Cobalt SS (2005 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2010)

Chevrolet Commodore (1978 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1982)

Chevrolet Confederate Series BA (1932)

Chevrolet Constantia (1969 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1978)

Chevrolet Corsa (1994 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2011)

Chevrolet Corsa Classic (2000 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2010)

Chevrolet Corsa Plus (2005 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2010)

Chevrolet Corsica (1987 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1996)

Chevrolet Corvair (1960 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1969)

Chevrolet Corvan (1960 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1969)

Chevrolet Cruze (2001 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2008)

Chevrolet D variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 10 (1980 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1985)

Chevrolet D variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 20 (1985 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1996)

Chevrolet Delray (1958)

Chevrolet Deluxe (1941 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1952)

Chevrolet D variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas Max (2002 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2008)

Chevrolet Eagle (1933)

Chevrolet El Camino (1959 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1987)

Chevrolet Epica (2004 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2006)

Chevrolet Epica (2006 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2011)

Chevrolet Evanda (2005 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2006)

Chevrolet FA Series (1918)

Chevrolet FB Series (1919 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1922)

Chevrolet Fleetline (1941 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1952)

Chevrolet Fleetmaster (1946 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1948)

Chevrolet Forester (2002 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2005)

Chevrolet Frontera (1989 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2004)

Chevrolet G506 (1941 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1945)

Chevrolet Gemini (1985 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1990)

Chevrolet Greenbrier (1961 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1972)

Chevrolet Greenbrier (1961 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1972)

Chevrolet G variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas series (1964 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1996)

Chevrolet HHR (2006 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2011)

Chevrolet Independence Series AE (1931)

Chevrolet International Series AC (1929)

Chevrolet Joy (2005 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2009)

Chevrolet K5 Blazer (1969 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2001)

Chevrolet Kadett (1979 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1991)

Chevrolet Kalos (2005 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2008)

Chevrolet Kingswood (1959 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1960)

Chevrolet Kingswood Estate (1969 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1972)

Chevrolet Kodiak (1980 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2009)

Chevrolet Kommando (1968 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1980)

Chevrolet Lakewood (1961 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1962)

Chevrolet Lanos (1997 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2019)

Chevrolet Light Six (1914 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1915)

Chevrolet Lova (2006 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2010)

Chevrolet Lova RV (2016 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2019)

Chevrolet Lumina (1990 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2017)

Chevrolet Lumina APV (1990 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1996)

Chevrolet LUV (1972 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2005)

Chevrolet Marajó (1980 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1989)

Chevrolet Master (1933 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1942)

Chevrolet Meriva (2002 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2011)

Chevrolet Matiz (2005 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2010)

Chevrolet Mercury (1933)

Chevrolet Metro (1998 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2001)

Chevrolet Monte Carlo (1970 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2007)

Chevrolet Monza (1975 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1980)

Chevrolet National Series AB (1928)

Chevrolet Nomad (wagon) (1955 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1972)

Chevrolet Nomad (SUV) (1973 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1982)

Chevrolet Nova (1969 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1988)

Chevrolet Nubira (2004)

Chevrolet Opala (1969 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1992)

Chevrolet Optra Wagon (Japan)

Chevrolet Omega (1992 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2011)

Chevrolet Optra (2004 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2013)

Chevrolet Orlando (2010 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2014)

Chevrolet Parkwood (1959 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1961)

Chevrolet Prizm (1998 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2002)

Chevrolet Rezzo (2002 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2008)

Chevrolet Rodeo (1989 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2004)

Chevrolet S variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 10 Blazer (1983 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1994)

Chevrolet S variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 10 EV (1997 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1998)

Chevrolet Senator (1978 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1982)

Chevrolet Series 490 (1915 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1922)

Chevrolet Series AA Capitol (1927)

Chevrolet Series C Classic Six (1911 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1913)

Chevrolet Series D (1917 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1918)

Chevrolet Series F (1917)

Chevrolet Series H (1914 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1916)

Chevrolet Series M Copper variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas Cooled (1923)

Chevrolet Special (1949 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1957)

Chevrolet Spectrum (1985 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1988)

Chevrolet Sprint (1985 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2004)

Chevrolet SSR (2003 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2006)

Chevrolet Chevrolet SS (2013 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2017)

Chevrolet Standard (1933 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1936)

Chevrolet Styleline (1941 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1942)

Chevrolet Stylemaster (1945 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1948)

Chevrolet Superior Series B (1923)

Chevrolet Superior Series F (1924)

Chevrolet Superior Series K (1925)

Chevrolet Superior Series V (1926)

Chevrolet Swift (1991 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2004)

Chevrolet Tacuma (2002 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2008)

Chevrolet Task Force Series (1955 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1959)

Chevrolet Tigra (1994 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2000)

Chevrolet Titan (1969 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1980)

Chevrolet Tosca (2006 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2011)

Chevrolet Townsman (1953 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1972)

Chevrolet Trafic (1997 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2000)

Chevrolet Trans Sport (1997 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2005)

Chevrolet Universal Series AD (1930)

Chevrolet Uplander (2005 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2008)

Chevrolet Van (1964 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1996)

Chevrolet Vectra (1993 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2008)

Chevrolet Vega (1971 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1977)

Chevrolet Veraneio (1964 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1993)

Chevrolet Vitara (1988 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 1998)

Chevrolet Viva (2004 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2008)

Chevrolet Vivant (2002 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2008)

Chevrolet Venture (1997 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2005)

Chevrolet Yeoman (1958)

Chevrolet Zafira (2001 variklis kaina naudotas ar kapitalinis remontas 2011)

Mūsų draugai ir partneriai:

autoservisai vilniuje kaune klaipedoje
autoservisas klaipedoje sestadieni sekmadieni 1
autoservisas kaune visa para

Tel: +370 680 58880

Konsultacija 22.00 h +37068058