AUDI GRANDINĖS KEITIMAS SU GARANTIJA +

Reikalingas Audi grandinės keitimas? Nutrūko Audi grandinė ir reikalingas Audi variklio remontas? Audi variklio remontas per brangus? Tada atliekamas Audi variklio keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Geriausias Audi variklio meistrų klubas Lietuvoje - Variklistai.LT Skambink registruokis dabar. Turite klausimų - skambink ir klausk dabar!

NUTRŪKO AUDI GRANDINĖ? KOKIOS IŠLAIDOS LAUKIA?

variklio grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje

BUS REIKALINGAS AUDI VARIKLIO REMONTAS ARBA KEITIMAS+

Mūsų labai dažnai klausia – „Audi automobilis nuvažiavęs 200.000 km. Ar apsimoka keisti variklio grandinę?“

Mūsų atsakymas gana paprastas: tai yra Jūsų valia ir Jūsų supratimas – jei manote, kad pas stomatologą reikia eiti tada, kai dantį pradeda skaudėti… Tai reiktų sužinoti, kiek kainuoja implantas…

Na, o jeigu nenukrypstant nuo temos – skaičiuoklė paprasta:

Variklio remontas nuo 1000,- Eur 4 cilindrų variklių

Jeigu pažeidimai yra tik viršutinėje variklio dalyje – galima tilpti su darbu, detalėmis ir grandinės komplektu iki 1500,- Eur.

Su sąlyga, kad nėra linkęs nei vienas švaistiklis. Tada reikės dar daugiau pinigų.

Variklio keitimas nuo 2500,- Eur 4 cilindrų varikliui

Čia skaičiuojasi panašiai, tik kad papildomai dar reikia variklį nusipirkti, jį patikrinti, paruošti ir tik tada pastatyti. Bet kurio pigiausio naudoto variklio kaina bus nuo 1000,- ir į viršų.

Kalbant apie naujausių modelių variklius – jų kaina prasideda nuo 3000,- Eur su maža Rida.

Taigi… Audi variklio remontas ne pigus malonumas…

bmw audi mercedes opel variklio grndines keitimas

AUDI GRANDINIŲ KEITIMAS – KAUNAS VILNIUS KLAIPĖDA

Variklistai.lt – specializuoti Audi variklių remonto meistrai, kurie padės ne tik išspręsti grandinės problemą, bet ir padarys viską taip, kaip privalo tikrai kompetetingas ir kvalifikuotas meistras ar Audi servisas Kaune, Audi servisas Vilniuje, Audi servisas Klaipėdoje

Ieškote pigiausios Audi grandinės keitimo kainos? Pažiūrėkime… Gal surasime aukso vidurį tarp pigiausios Audi grandinės kainos ir tikrai profesionalaus darbo – grandinės keitimo.

Na, o jeigu Jums nesvarbu kaip darbas daromas, ir domina tik kaina – ją visada surasite.

Yra labai daug žmonių dirbančių namuose ar garaže, kurie Jums keis Audi grandinę visą savaitę už nedidelę kainą… Tačiau apie tokius dalykus kaip garantiją – reikės jau negalvoti.

Dabar labai populiaru, norint prisidurti prie atlyginimo – karts nuo karto kažkam pakeisti Audi grandinę.

frame 232

Nuo ko priklauso Audi variklio grandinės keitimo kaina?

Visų pirma, turite žinoti, kad norint pakeisti Audi variklio grandinę – vieniems modeliams reikalingas variklio išėmimas, kitiems to daryti nereikia. Todėl didžiąją Audi grandinės keitimo kainos dalį sudaro pats darbas, na ir… priklauso kas tą darbą darys.

variklio grandines keitimas kaina kaune

Svarbu: Audi variklis – tai ne važiuoklė!

Mielieji, galbūt mūsų būsimi Audi klientai, mes puikiai suprantame, kad Audi variklio grandinės keitimo kaina yra viena iš brangiausių ne tik naujesnių automobilių remonto procedūrų. Ir mes puikiai suprantame, kad pagunda pasinaudoti pačiu pigiausiu autoserviso ar meistro pasiūlymu – yra be galo didelė.

variklio grandines diagnostika kaune vilniuje klaipedoje

Audi variklio grandinės diagnostika patikra – ar padės?

Jeigu turite gana įdomius Audi variklio darbo simptomus ir apsilankėte pas 3 skirtingus meistrus,

kurių vienas sako, kad tai variklio grandinės problema, kitas sako, kad reikės ardyti variklį,

trečias sako – kad problema gali būti ir ten ir ten – nepatingėkite apsilankyti dar ir pas mus.

Turime ne tik visą reikalingą įrangą atlikti tikrai profesionalią Audi variklio diagnostiką, bet yra ir tokios patirties, kad kartais net jokia geriausia įranga jos negali atstoti. Daugiau informacijos čia : Audi Diagnstika

Skambink dabar – prarasti daug neprarasite, tačiau jausitės tikrai daug ramiau. Jeigu reikės – mūsų Audi autoelektrikas – padės.

Stebuklas Nr. 1

Trąsos režimas – amžinybės eliksyras

Mūsų vienas geras draugas prieš 5 metus Vokietijoje nusipirko naują automobilį, dyzeliniu varikliu. Kadangi žino mūsų aistrą motorams ir eksperimantams su jais, buvo nutarta šiek tiek pakeisti gamintojo nurodytus techninio aptarnavimo reikalavimus ar rekomendacijas ( kaip vadinsi – taip nepagadinsi) ir kažkada patikrinti rezultatus.

Kadangi, mūsų draugas dirba kelių priežiūros ir statybos srityje, jau iš anksto žinojome, kad šis naujas automobilis važiuos beveik visada užmiesčio keliais, autostradomis daugiausia. To mums labai reikėjo – nes atlikti tokį bandymą, net pats Automobilio gamintojas niekada nėra atilkęs.

Mes visada buvome nuomonės, kad miestas šiuolaikiniams automobilių varikliams – tai tikrų tikriausia Katorga, jeigu taip galima sužadinti Jūsų vaizduotę, kad geriau suprastumėte. O užmiesčio režimo variklio apkrovos – tai lyg poilsinė kelionė kur nors į Karibų salas.

Dabar jau turime tiesioginių įrodymų, kad Audi automobilio variklio grandinės tarnavimo laikas ir resursas tiesiogiai priklauso nuo to, kur jis daugiausia laiko praleis – t.y. mieste ar trasoje…

Kadangi tiek naujos kartos automobilio varikliai, tiek visi kiti, turi tos pačios sudėties lydinius – tai reiškia, kad ir bet kokie bandymų rezultatai turi būti visur panašūs.

Audi automobilio Tepalų keitimas – arba kraujo perpylimas

Tai turbūt pats geriausias palyginimas, kokį galima sugalvoti. Mūsų atveju buvo nutarta keisti tepalus ne daugiau kaip kas 10.000 km nors gamintojo rekomendacija yra kas 25.000. Čia panašu kaip tau gydytojas pasakytų apsilankyk pas mane, kai jau nebepaeisi…

Viso to tikslas maitinti variklio sistemos komponentus tepalu, kurio savybės būtų būtų nepakitusios. Arba kitaip – kad variklio tepalo savybės visada būtų tokios, lyg ką tik po tepalų keitimo.

Taigi ką turim – 500.000 km ir variklį kuriame buvo pakeisti 50 kartu tepalai. Jeigu vadovautis gamintojo patarimais – turėtume variklį, kuriame pakeisti tepalai tik 20 kartų.

Arba kitaip – turime žmogų 60 metų amžiaus, kuris atodo kai 20-metis.

Stebuklas Nr. 2

AUDI GRANDINĖS KOMPLEKTAS – TAS PATS GAMINTOJAS – SKIRTINGA KOKYBĖ

Ši situacija – tai tikrų tikriausias stebuklas. Su Audi varikliais dirbame turbūt jau daugiau nei virš 20 metų. Praktiškai visas dalis vežamės patys iš Vokietijos tiesiai. Niekada nebuvo tokių dalykų, kad pasitaikytų broko. Bent jau mums nepasitaikė.

Prieš keletą metų, tam tikrais atvejais pradėjome leisti patiems klientams atsivežti Audi grandinių komplektus. Pas mus reikdavo susimokėti tik už darbą.

Tačiau po tokių „geros širdies darbų“ ir kelių klientui sutaupytų eurų – pradėjo dėtis labai įdomūs dalyka. Iš 30 klientams pakeistų Audi variklio grandinių su klientų atvežtomis dalimis – vienam nutrūko grandinė po 15.000 km. Kitam po 70.000. Trečiam po 110.000 km Audi grandinė atrodė kaip senų kelnių guma.

Klausimas kodėl taip gaunasi? Kodėl iš pakeistų su mūsų atsivežtomis iš Vokietijos Audi grandinėmis visi važiuoja ramiai 300.000 km, o čia prasideda jau anomalijos… ?

Ir kodėl Lietuvoje galima nusipirkti Audi grandinių komplektą to paties gamintojo pigiau nei Vokietijoje ant 200,- Eur ? Sakysite sąmokslo teorija? Nežinau. Mes žiūrime tik į rezultatą… O rezultatas toks, koks yra…

Stebuklas Nr. 3

TRŪKO AUDI VARIKLIO GRANDINĖ – NORS NEBARŠKĖJO !

Labai dažna situacija, kai Audi vairuotojas važiuoja tvarkingai leistinu greičiu kur nors automagistrale ir… variklis užgęsta. Bando užvesti – nesiveda. Starteris nesuka. Išsikviečia tralą, nuveža į autoservisą – ir ten pasako: Pas Jus trūko Audi grandinė.

Žmogus netiki, pradeda visiems pažįstamiems meistrams skambinti klausinėti, ar gali taip būti? Ar gali būti, kad ne iš šio, nė iš to nutrūko Audi variklio grandinė ir reikės keisti variklį? Dar prie to paties pabrėžia, kad nesenai buvo atlikta Audi variklio diagnostika ir jokių bėdų nesimatė…

Gali! Ir labai dažnai!

Audi dyzelinių Automobilių variklių grandinių nusidėvėjimas apie save nepraneša. Viskas būna gerai ir… vieną dieną labai blogai. Apie tai plačiau www.dyzeliuremontas.lt pasiskaitykite…

Audi benzininių variklių grandinių nusidėvėjimas girdimas ir turi dar ne vieną simptomą, iš kurio galima spręsti ką daryti ir kaip, kad nereiktų paskui atlikti variklio keitimo. Atliekant paprastą Audi kompiuterinę automobilio diagnostiką galima tam tikrus dalykus pamatyti, jeigu žinote kaip ir kur žiūrėti…

Taigi, nusipirkote Audi automobilį? Kažkur girdėjote, kad gali reikėti keisti Audi grandinę? Skambinkite mums dabar. Galite užduoti bet kokį klausimą šia tema.

Turite abejonių, kad kažkas negerai su Audi grandine? Skambinkite taip pat. Galėsime patikrinti, apžiūrėti, įvertinti, reikalingas Audi variklio grandinės keitimas ar ne.

Stebuklas Nr. 4

SUBYRĖJO AUDI ŠLIAUŽIKLIS? LYGU VARIKLIO KEITIMUI, JEIGU…

Žinoma taip atsitinka ne visada. Bet gana tikrai dažnai. Visų pirma reiktų suprasti, kodėl lūžta ir subyra Audi grandinės šliaužikliai.

Audi grandinių šliaužikliai labai jautrūs susikoksavusio tepalo kietiesiems elementams, jeigu bus taip aiškiau.

Apskritai apžiūrinėjant keičiamą grandinę Audi automobiliui (ar kokiam kitam) ir pažvelgus į šliaužiklio darbinę vietą, visada galima pamatyti, kaip Audi variklio savininkas elgėsi su tepalo keitimo intervalais, arba ant kiek jam buvo svarbi pilamo tepalo kokybė.

Ką gali padaryti subyrėjusio Audi grandinės šliaužiklio skeveldros? Skeveldros keliauja į karterį – o ten siurblys, kuris maitina visą varikio sistemą. Tai – kaip bet kuri gyva širdis. Jeigu joje atsiras trombų – ji sustos.

Dabar galime pagalvoti, kas bus, kai sustos Audi variklio galvutės ir stūmoklinės grupės aprūpinimas pakankamu kiekiu tepalo. Kas bus kai metalas pradės trintis į metalą – galima ir taip pasakyti. Nieko gero nebus.

Bus reikalingas Audi variklio keitimas, nes remontas būtų visiškai neracionalus, o geras variklio remontas Kaune net neįmanomas. Reikia įsidėmėti, kad tada, kai variklio tepimo kanaluose atsiranda šiukšlių, nuolaužų, skeveldrų, drožlių ir kokso – darykite ką norite – nebus nieko gero.

Nebent labai trumpam.

Stebuklas Nr. 5

AUDI VARIKLIO GRANDINĖS KEITIMO KAINA – LIETUVIŠKI STEBUKLAI

Na ir pats įdomiausias momentas. Tai Audi variklio grandinių keitimo kaina – su Lietuviškais turginiais išradimais.

Sakykime paprastai ir labiausiai pasitaikantys darbai, kai technologiškai Audi grandinės keitimas reikalauja variklio išėmimo, kainuoja nuo 600-700 Eurų ir daugiau.

Tačiau jį galima atpiginti ir tam tikruose modeliuose jo neišiminėti. Taip atpiginti galima tam tikrų Audi modelių grandinės keitimo darbus.

Tačiau jeigu Audi automobilis buvo sveikas, tai po tokio pinigų taupymo galima jį iš karto varyti į turgų. Dėl to tai jau ir tapo plačiai vadinama „Turginis Audi grandinės keitimas“

Sutikite pardavinėjantiems automobilius sutaupyti 300,- yra vistiek šis tas.

Jeigu pamatytumėte, kaip keičiasi Audi variklio grandinė neišiminėjant variklio, kur išėmimas privalomas – net nieko nesuprasdamas automobilių remonte, pasakytumėte, kad tai ne tik kad automobilio laužymas, o tiesiog tiesiogine to žodžio prasme, – išdraskymas.

Reikia suprasti, kad jeigu kokio dpf filtro išėmimas ar Audi katalizatoriaus ketimas galimas be demontavimo, tai Audi grandinės keitimas turi būti atliekamas pagal gamintojo techninę instrukciją, o ne dviratį išradinėjant…

Todėl suradę pasiūlymą 300,- Eurais pigiau nei rinkos dalių ir darbo kaina – pagalvokite iš kur ir kaip taip pigiai keičia Audi grandines. Yra vienintelis kelias atlikti Audi variklio grandinės keitimą. Jis tikrai yra.

Pavyzdžiui, vienas vaikinukas pas save garaže paima keisti Audi variklio grandinę. Jo darbo greitis 1 grandinės keitimas per savaitę. Kaina nereali. Maža. Viskas gerai…

Blogai tik, kad tiems Audi modeliams, kuriems reikalingas variklio išėmimas, jis keičia grandines to nedarydamas. Viskas laužosi, laidynas pertempiamas ir … žodžiu turim pakeistą Audi grandinę pigiai.

Klausimas: jeigu darote grandinės keitimą sau ir planuojate važiuoti ne 10.000 km. – norėsite tokio automobilio po tokio remonto?

REGISTRACIJA IKI 22.00h

variklsitai lt varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje
GERAS AUTOMOBILIU SERVISAS KAUNAS

Automobilių pardavėjai mums patiki savo nuosavų mašinų variklius, o pardavimui skirti

važiuoja pas tuos, kurie daro nesvarbu kaip, svarbiausia, kad pigiai…

Ir dar vienas įdomus momentas su automobilių pardavėjais. Jie mums neveža automobilių, kurie bus parduodami. Tačiau kai nusiperka kažkokį automobilį sau – atvaro numeta ir net neklausia nei kiek kainuos, nei kada bus padaryta…

Tokia tad realybė apie Audi variklio grandinės keitimą, kainas ir kitus užkulisius…. Galvokite!

Mes galime daug…

Jei reikia pakeisti Audi variklio grandinę

O ne sugadinti automobilį…

Strategija:

Audi grandinės kokybė
Gera Audi grandinės keitimo kaina
Patenkinti Audi klientai
Jūsų rekomendacijos

Darbai:

Audi grandinės keimas
Audi kapitalinis variklio remontas
Profesionali Audi variklio grandinės diagnostika
Audi Grandinės, diržai, aptarnavimas
Audi Programavimas + ECU remontas

Variklistai.Lt -17 variklistų klubas

Viskas yra įmanoma kai dirba Audi komanda
Nėra nesuremontuojamo Audi variklio
Yra tik jūsų galimybių ribos

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

variklsitai lt varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje

Tel: +370 680 58880

Mūsų draugai ir partneriai:

autoservisas klaipedoje sestadieni sekmadieni
autoservisas kaune visa para
autoservisai katalogas vilnius kaunas klaipeda
automobilio grazinimas pardavejui 2023
autoservisas vilniuje adc
autoelektrikas kaune automobiliu elektrikas
katalizatoriai duslintuvai dpf filtrai
porsche servisas kaune vilniuje klaipedoje
landrover rangerover servisas
autoelektrikas vilniuje kaune klaipedoje audiopulsas lt
bmw servisas vokietis vilniuje kaune
automobiliu diagnostika pries pirkima kaune vilniuje klaipedoje

Paslaugos

variklio grandiniu keiitimas variklistai lt
variklio remontas su garantija
kapitalinis variklio remontas keitimas
kompiuterine diagn 1
variklio galios didinimas kelimas chip tuning
variklistai variklio kompiuterine diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas diagnostika

Dirbkime
kartu

Turite neeilinį projektą? Gal būt reikalingas senovinio variklio restauravimas? Ruošiatės autosporto varžyboms? Skambinkite – surasime bendrą kalbą bet kokiu klausimu, jeigu tai liečia variklį…
info@varikliuremontas.lt

Tel: +370 680 58880

Dirbame su šiais modeliais:

AUDI GRANDINĖS DIRŽO KEITIMAS ŠIEMS MODELIAMS:

Audi 80 IV (89,89Q,8A) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi 80 V (8C,B4) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi 80 V Avant (8C,B4) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi 90 serviso centras

Audi 90 (89,89Q,8A) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A2 serviso centras

Audi A2 (8Z) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A3 serviso centras

Audi A3 (8L) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A3 (8P) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A3 Cabriolet Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A3 Sportback (8P) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A4 serviso centras

Audi A4 (8D,B5) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A4 (8E) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A4 (B8) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A4 Avant (8D,B5) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A4 Avant (8E) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A4 Avant (B8) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A4 Cabriolet (8H,QB6) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A5 serviso centras

Audi A5 Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A6 serviso centras

Audi A6 (4A,C4) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A6 (4B,C5) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A6 (4F,C6) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A6 Avant (4A,C4) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A6 Avant (4B,C5) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A6 Avant (4F,C6) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A8 serviso centras

Audi A8 (4E) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A8 (D2) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A8 Long (4E) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi A8 Long (D2) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi Allroad serviso centras

Audi A6 allroad quattro (4F,C6) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi Allroad (4B,C5) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi Cabriolet serviso centras

Audi Cabriolet (89)
Audi Coupe serviso centras

Audi Coupe (89,8B) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi Q5 serviso centras

Audi Q5 Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi Q7 serviso centras

Audi Q7 Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi R8 serviso centras

Audi R8 Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi RS4 serviso centras

Audi RS4 Avant Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje Audi RS4 Avant (8E) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje Audi RS4 Cabrio (8E) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje Audi RS4 Salon (8E) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi RS6 serviso centras

Audi RS6 (4B,C5) servisas / remontas ir diagnostika –
Kaunas Audi RS6 Avant (4B,C5) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi RS6 Avant (4F,C6) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S2 serviso centras

Audi S2 Avant Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S2 Coupe Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S3 serviso centras

Audi S3 (8L) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S3 (8P) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S3 Sportback (8P) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S4 serviso centras

Audi S4 (4A,C4) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S4 (8D,B5) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S4 (8E) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S4 Avant (8D,B5) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S4 Avant (8E) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S4 Cabriolet Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S5 serviso centras

Audi S5 Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S6 serviso centras

Audi S6 (4A,C4) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S6 (4B,C5) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S6 (4F,C6) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S6 Avant (4A,C4) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S6 Avant (4B,C5) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S6 Avant (4F,C6) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi S8 serviso centras Audi S8 (4E) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi TT serviso centras

Audi TT (8N) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi TT (PQ35,PQ46) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Audi TT Roadster (8N) Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
,Audi TT Roadster (PQ35,36 Grandinės / diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Dabar +37068058880