TOYOTA GRANDINĖS KEITIMAS SU GARANTIJA +

Reikalingas Toyota grandinės keitimas? Nutrūko Toyota grandinė ir reikalingas Toyota variklio remontas? Toyota variklio remontas per brangus? Tada atliekamas Toyota variklio keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Geriausias variklio meistrų klubas Lietuvoje - Variklistai.LT Skambink registruokis dabar. Turite klausimų - skambink ir klausk dabar!

NUTRŪKO TOYOTA GRANDINĖ? KOKIOS IŠLAIDOS LAUKIA?

variklio grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje

BUS REIKALINGAS TOYOTA VARIKLIO REMONTAS ARBA KEITIMAS+

Mūsų labai dažnai klausia – „TOYOTA automobilis nuvažiavęs 200.000 km. Ar apsimoka keisti variklio grandinę?“

Mūsų atsakymas gana paprastas: tai yra Jūsų valia ir Jūsų supratimas – jei manote, kad pas stomatologą reikia eiti tada, kai dantį pradeda skaudėti… Tai reiktų sužinoti, kiek kainuoja implantas…

Na, o jeigu nenukrypstant nuo temos – skaičiuoklė paprasta:

Variklio remontas nuo 1000,- Eur 4 cilindrų variklių

Jeigu pažeidimai yra tik viršutinėje variklio dalyje – galima tilpti su darbu, detalėmis ir grandinės komplektu iki 1500,- Eur.

Su sąlyga, kad nėra linkęs nei vienas švaistiklis. Tada reikės dar daugiau pinigų.

Variklio keitimas nuo 2500,- Eur 4 cilindrų varikliui

Čia skaičiuojasi panašiai, tik kad papildomai dar reikia variklį nusipirkti, jį patikrinti, paruošti ir tik tada pastatyti. Bet kurio pigiausio naudoto variklio kaina bus nuo 1000,- ir į viršų.

Kalbant apie naujausių modelių variklius – jų kaina prasideda nuo 3000,- Eur su maža Rida.

Taigi… TOYOTA variklio remontas ne pigus malonumas…

bmw audi mercedes opel variklio grndines keitimas

TOYOTA GRANDINIŲ KEITIMAS – KAUNAS VILNIUS KLAIPĖDA

Variklistai.lt – specializuoti TOYOTA variklių remonto meistrai, kurie padės ne tik išspręsti grandinės problemą, bet ir padarys viską taip, kaip privalo tikrai kompetetingas ir kvalifikuotas meistras ar TOYOTA servisas Kaune, TOYOTA servisas Vilniuje, TOYOTA servisas Klaipėdoje

Ieškote pigiausios TOYOTA grandinės keitimo kainos? Pažiūrėkime… Gal surasime aukso vidurį tarp pigiausios TOYOTA grandinės kainos ir tikrai profesionalaus darbo – grandinės keitimo.

Na, o jeigu Jums nesvarbu kaip darbas daromas, ir domina tik kaina – ją visada surasite.

Yra labai daug žmonių dirbančių namuose ar garaže, kurie Jums keis TOYOTA grandinę visą savaitę už nedidelę kainą… Tačiau apie tokius dalykus kaip garantiją – reikės jau negalvoti.

Dabar labai populiaru, norint prisidurti prie atlyginimo – karts nuo karto kažkam pakeisti TOYOTA grandinę.

frame 232

Nuo ko priklauso TOYOTA variklio grandinės keitimo kaina?

Visų pirma, turite žinoti, kad norint pakeisti TOYOTA variklio grandinę – vieniems modeliams reikalingas variklio išėmimas, kitiems to daryti nereikia. Todėl didžiąją TOYOTA grandinės keitimo kainos dalį sudaro pats darbas, na ir… priklauso kas tą darbą darys.

variklio grandines keitimas kaina kaune

Svarbu: TOYOTA variklis – tai ne važiuoklė!

Mielieji, galbūt mūsų būsimi TOYOTA klientai, mes puikiai suprantame, kad TOYOTA variklio grandinės keitimo kaina yra viena iš brangiausių ne tik naujesnių automobilių remonto procedūrų. Ir mes puikiai suprantame, kad pagunda pasinaudoti pačiu pigiausiu autoserviso ar meistro pasiūlymu – yra be galo didelė.

variklio grandines diagnostika kaune vilniuje klaipedoje

TOYOTA variklio grandinės diagnostika patikra – ar padės?

Jeigu turite gana įdomius TOYOTA variklio darbo simptomus ir apsilankėte pas 3 skirtingus meistrus,

kurių vienas sako, kad tai variklio grandinės problema, kitas sako, kad reikės ardyti variklį,

trečias sako – kad problema gali būti ir ten ir ten – nepatingėkite apsilankyti dar ir pas mus.

Turime ne tik visą reikalingą įrangą atlikti tikrai profesionalią TOYOTA variklio diagnostiką, bet yra ir tokios patirties, kad kartais net jokia geriausia įranga jos negali atstoti. Daugiau informacijos čia : TOYOTA Diagnstika

Skambink dabar – prarasti daug neprarasite, tačiau jausitės tikrai daug ramiau.

Stebuklas Nr. 1

Trąsos režimas – amžinybės eliksyras

Mūsų vienas geras draugas prieš 5 metus Vokietijoje nusipirko naują automobilį, dyzeliniu varikliu. Kadangi žino mūsų aistrą motorams ir eksperimantams su jais, buvo nutarta šiek tiek pakeisti gamintojo nurodytus techninio aptarnavimo reikalavimus ar rekomendacijas ( kaip vadinsi – taip nepagadinsi) ir kažkada patikrinti rezultatus.

Kadangi, mūsų draugas dirba kelių priežiūros ir statybos srityje, jau iš anksto žinojome, kad šis naujas automobilis važiuos beveik visada užmiesčio keliais, autostradomis daugiausia. To mums labai reikėjo – nes atlikti tokį bandymą, net pats Automobilio gamintojas niekada nėra atilkęs.

Mes visada buvome nuomonės, kad miestas šiuolaikiniams automobilių varikliams – tai tikrų tikriausia Katorga, jeigu taip galima sužadinti Jūsų vaizduotę, kad geriau suprastumėte. O užmiesčio režimo variklio apkrovos – tai lyg poilsinė kelionė kur nors į Karibų salas.

Dabar jau turime tiesioginių įrodymų, kad TOYOTA automobilio variklio grandinės tarnavimo laikas ir resursas tiesiogiai priklauso nuo to, kur jis daugiausia laiko praleis – t.y. mieste ar trasoje…

Kadangi tiek naujos kartos Automobilio varikliai, tiek visi kiti, turi tos pačios sudėties lydinius – tai reiškia, kad ir bet kokie bandymų rezultatai turi būti visur panašūs.

TOYOTA automobilio Tepalų keitimas – arba kraujo perpylimas

Tai turbūt pats geriausias palyginimas, kokį galima sugalvoti. Mūsų atveju buvo nutarta keisti tepalus ne daugiau kaip kas 10.000 km nors gamintojo rekomendacija yra kas 25.000. Čia panašu kaip tau gydytojas pasakytų apsilankyk pas mane, kai jau nebepaeisi…

Viso to tikslas maitinti variklio sistemos komponentus tepalu, kurio savybės būtų būtų nepakitusios. Arba kitaip – kad variklio tepalo savybės visada būtų tokios, lyg ką tik po tepalų keitimo.

Taigi ką turim – 500.000 km ir variklį kuriame buvo pakeisti 50 kartu tepalai. Jeigu vadovautis gamintojo patarimais – turėtume variklį, kuriame pakeisti tepalai tik 20 kartų.

Arba kitaip – turime žmogų 60 metų amžiaus, kuris atodo kai 20-metis.

Stebuklas Nr. 2

TOYOTA GRANDINĖS KOMPLEKTAS – TAS PATS GAMINTOJAS – SKIRTINGA KOKYBĖ

Ši situacija – tai tikrų tikriausias stebuklas. Su TOYOTA varikliais dirbame turbūt jau daugiau nei virš 20 metų. Praktiškai visas dalis vežamės patys iš Vokietijos tiesiai. Niekada nebuvo tokių dalykų, kad pasitaikytų broko. Bent jau mums nepasitaikė.

Prieš keletą metų, tam tikrais atvejais pradėjome leisti patiems klientams atsivežti TOYOTA grandinių komplektus. Pas mus reikdavo susimokėti tik už darbą.

Tačiau po tokių „geros širdies darbų“ ir kelių klientui sutaupytų eurų – pradėjo dėtis labai įdomūs dalyka. Iš 30 klientams pakeistų TOYOTA variklio grandinių su klientų atvežtomis dalimis – vienam nutrūko grandinė po 15.000 km. Kitam po 70.000. Trečiam po 110.000 km TOYOTA grandinė atrodė kaip senų kelnių guma.

Klausimas kodėl taip gaunasi? Kodėl iš pakeistų su mūsų atsivežtomis iš Vokietijos TOYOTA grandinėmis visi važiuoja ramiai 300.000 km, o čia prasideda jau anomalijos… ?

Ir kodėl Lietuvoje galima nusipirkti TOYOTA grandinių komplektą to paties gamintojo pigiau nei Vokietijoje ant 200,- Eur ? Sakysite sąmokslo teorija? Nežinau. Mes žiūrime tik į rezultatą… O rezultatas toks, koks yra…

Stebuklas Nr. 3

TRŪKO TOYOTA VARIKLIO GRANDINĖ – NORS NEBARŠKĖJO !

Labai dažna situacija, kai TOYOTA vairuotojas važiuoja tvarkingai leistinu greičiu kur nors automagistrale ir… variklis užgęsta. Bando užvesti – nesiveda. Starteris nesuka. Išsikviečia tralą, nuveža į autoservisą – ir ten pasako: Pas Jus trūko TOYOTA grandinė.

Žmogus netiki, pradeda visiems pažįstamiems meistrams skambinti klausinėti, ar gali taip būti? Ar gali būti, kad ne iš šio, nė iš to nutrūko TOYOTA variklio grandinė ir reikės keisti variklį? Dar prie to paties pabrėžia, kad nesenai buvo atlikta TOYOTA variklio diagnostika ir jokių bėdų nesimatė…

Gali! Ir labai dažnai!

TOYOTA dyzelinių Automobilių variklių grandinių nusidėvėjimas apie save nepraneša. Viskas būna gerai ir… vieną dieną labai blogai. Apie tai plačiau www.dyzeliuremontas.lt pasiskaitykite…

TOYOTA benzininių variklių grandinių nusidėvėjimas girdimas ir turi dar ne vieną simptomą, iš kurio galima spręsti ką daryti ir kaip, kad nereiktų paskui atlikti variklio keitimo. Atliekant paprastą TOYOTA kompiuterinę automobilio diagnostiką galima tam tikrus dalykus pamatyti, jeigu žinote kaip ir kur žiūrėti…

Taigi, nusipirkote TOYOTA automobilį? Kažkur girdėjote, kad gali reikėti keisti TOYOTA grandinę? Skambinkite mums dabar. Galite užduoti bet kokį klausimą šia tema.

Turite abejonių, kad kažkas negerai su TOYOTA grandine? Skambinkite taip pat. Galėsime patikrinti, apžiūrėti, įvertinti, reikalingas TOYOTA variklio grandinės keitimas ar ne.

Stebuklas Nr. 4

SUBYRĖJO TOYOTA ŠLIAUŽIKLIS? LYGU VARIKLIO KEITIMUI, JEIGU…

Žinoma taip atsitinka ne visada. Bet gana tikrai dažnai. Visų pirma reiktų suprasti, kodėl lūžta ir subyra TOYOTA grandinės šliaužikliai.

TOYOTA grandinių šliaužikliai labai jautrūs susikoksavusio tepalo kietiesiems elementams, jeigu bus taip aiškiau.

Apskritai apžiūrinėjant keičiamą grandinę TOYOTA automobiliui (ar kokiam kitam) ir pažvelgus į šliaužiklio darbinę vietą, visada galima pamatyti, kaip TOYOTA variklio savininkas elgėsi su tepalo keitimo intervalais, arba ant kiek jam buvo svarbi pilamo tepalo kokybė.

Ką gali padaryti subyrėjusio TOYOTA grandinės šliaužiklio skeveldros? Skeveldros keliauja į karterį – o ten siurblys, kuris maitina visą varikio sistemą. Tai – kaip bet kuri gyva širdis. Jeigu joje atsiras trombų – ji sustos.

Dabar galime pagalvoti, kas bus, kai sustos TOYOTA variklio galvutės ir stūmoklinės grupės aprūpinimas pakankamu kiekiu tepalo. Kas bus kai metalas pradės trintis į metalą – galima ir taip pasakyti. Nieko gero nebus.

Bus reikalingas TOYOTA variklio keitimas, nes remontas būtų visiškai neracionalus, o geras variklio remontas Kaune net neįmanomas. Reikia įsidėmėti, kad tada, kai variklio tepimo kanaluose atsiranda šiukšlių, nuolaužų, skeveldrų, drožlių ir kokso – darykite ką norite – nebus nieko gero.

Nebent labai trumpam.

Stebuklas Nr. 5

TOYOTA VARIKLIO GRANDINĖS KEITIMO KAINA – LIETUVIŠKI STEBUKLAI

Na ir pats įdomiausias momentas. Tai TOYOTA variklio grandinių keitimo kaina – su Lietuviškais turginiais išradimais.

Sakykime paprastai ir labiausiai pasitaikantys darbai, kai technologiškai TOYOTA grandinės keitimas reikalauja variklio išėmimo, kainuoja nuo 600-700 Eurų ir daugiau.

Tačiau jį galima atpiginti ir tam tikruose modeliuose jo neišiminėti. Taip atpiginti galima tam tikrų TOYOTA modelių grandinės keitimo darbus.

Tačiau jeigu TOYOTA automobilis buvo sveikas, tai po tokio pinigų taupymo galima jį iš karto varyti į turgų. Dėl to tai jau ir tapo plačiai vadinama „Turginis TOYOTA grandinės keitimas“

Sutikite pardavinėjantiems automobilius sutaupyti 300,- yra vistiek šis tas.

Jeigu pamatytumėte, kaip keičiasi TOYOTA variklio grandinė neišiminėjant variklio, kur išėmimas privalomas – net nieko nesuprasdamas automobilių remonte, pasakytumėte, kad tai ne tik kad automobilio laužymas, o tiesiog tiesiogine to žodžio prasme, – išdraskymas.

Reikia suprasti, kad jeigu kokio dpf filtro išėmimas ar TOYOTA katalizatoriaus ketimas galimas be demontavimo, tai TOYOTA grandinės keitimas turi būti atliekamas pagal gamintojo techninę instrukciją, o ne dviratį išradinėjant…

Todėl suradę pasiūlymą 300,- Eurais pigiau nei rinkos dalių ir darbo kaina – pagalvokite iš kur ir kaip taip pigiai keičia TOYOTA grandines. Yra vienintelis kelias atlikti TOYOTA variklio grandinės keitimą. Jis tikrai yra.

Pavyzdžiui, vienas vaikinukas pas save garaže paima keisti TOYOTA variklio grandinę. Jo darbo greitis 1 grandinės keitimas per savaitę. Kaina nereali. Maža. Viskas gerai…

Blogai tik, kad tiems TOYOTA modeliams, kuriems reikalingas variklio išėmimas, jis keičia grandines to nedarydamas. Viskas laužosi, laidynas pertempiamas ir … žodžiu turim pakeistą TOYOTA grandinę pigiai.

Klausimas: jeigu darote grandinės keitimą sau ir planuojate važiuoti ne 10.000 km. – norėsite tokio automobilio po tokio remonto?

REGISTRACIJA IKI 22.00h

variklsitai lt varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje
GERAS AUTOMOBILIU SERVISAS KAUNAS

Automobilių pardavėjai mums patiki savo nuosavų mašinų variklius, o pardavimui skirti

važiuoja pas tuos, kurie daro nesvarbu kaip, svarbiausia, kad pigiai…

Ir dar vienas įdomus momentas su automobilių pardavėjais. Jie mums neveža automobilių, kurie bus parduodami. Tačiau kai nusiperka kažkokį automobilį sau – atvaro numeta ir net neklausia nei kiek kainuos, nei kada bus padaryta…

Tokia tad realybė apie TOYOTA variklio grandinės keitimą, kainas ir kitus užkulisius…. Galvokite!

Mes galime daug…

Jei reikia pakeisti TOYOTA variklio grandinę

O ne sugadinti automobilį…

Strategija:

TOYOTA grandinės kokybė
Gera TOYOTA grandinės keitimo kaina
Patenkinti TOYOTA klientai
Jūsų rekomendacijos

Darbai:

TOYOTA grandinės keimas
TOYOTA kapitalinis variklio remontas
Profesionali TOYOTA variklio grandinės diagnostika
TOYOTA Grandinės, diržai, aptarnavimas

TOYOTA autoelektrikas
TOYOTA Programavimas + ECU remontas

Variklistai.Lt -17 variklistų klubas

Viskas yra įmanoma kai dirba TOYOTA komanda
Nėra nesuremontuojamo TOYOTA variklio
Yra tik jūsų galimybių ribos

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

variklsitai lt varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje

Tel: +370 680 58880

Mūsų draugai ir partneriai:

autoservisas klaipedoje sestadieni sekmadieni
autoservisas kaune visa para
autoservisai katalogas vilnius kaunas klaipeda
automobilio grazinimas pardavejui 2023
autoservisas vilniuje adc
autoelektrikas kaune automobiliu elektrikas
katalizatoriai duslintuvai dpf filtrai
porsche servisas kaune vilniuje klaipedoje
landrover rangerover servisas
autoelektrikas vilniuje kaune klaipedoje audiopulsas lt
bmw servisas vokietis vilniuje kaune
automobiliu diagnostika pries pirkima kaune vilniuje klaipedoje

Paslaugos

variklio grandiniu keiitimas variklistai lt
variklio remontas su garantija
kapitalinis variklio remontas keitimas
kompiuterine diagn 1
variklio galios didinimas kelimas chip tuning
variklistai variklio kompiuterine diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas diagnostika
kompiuterine diagn

Dirbkime
kartu

Turite neeilinį projektą? Gal būt reikalingas senovinio variklio restauravimas? Ruošiatės autosporto varžyboms? Skambinkite – surasime bendrą kalbą bet kokiu klausimu, jeigu tai liečia variklį…
info@varikliuremontas.lt

Tel: +370 680 58880

Dirbame su šiais modeliais:

Toyota 4Runner (1984) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota 86 (2012) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Agya (2013) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Allion (2001t) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Alphard (2002) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Aurion (2006) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Auris (2007) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Avalon (1994) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Avanza (2003) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Avensis (1997) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Aygo (2005) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Belta (2006) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Calya (2016) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Camry (1983) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Century (1967) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota C-HR (2017) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Coaster (1969) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Comfort (1988) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Corolla/Sprinter (1966) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Corolla Axio (2006) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Corolla Fielder (2000) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Crown (1955) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Crown Majesta (1991) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Dyna (1959) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Estima (1990) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Etios (2010) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Fortuner (2005) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Heavy Duty Truck grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Highlander (2001) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Hilux (1968) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Hilux Surf (1984 Toyota 4Runner) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota HiClass grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Hiace (1967) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Innova (2004) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Isis (2004) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Kingdom grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Kluger (2001) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Land Cruiser (1954 Lexus LX) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Land Cruiser Prado (1984 Lexus GX) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota LiteAce (1970t) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Mark X (2004) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Mirai (2015) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota NAV1 (2012) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Noah (2001) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Passo (2004) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Porte (2004) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Premio (2001) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Prius (1997) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Prius α (2011) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Prius Aqua (2013) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Probox (2002) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota ProAce (2013 Citroën Jumpy) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota RAV4 (1994) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Reiz (2004) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Rush (2006 Daihatsu Terios) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Sai (2009) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Sequoia (2000) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Sienna (1998) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Sienta (2003) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Sofia grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Spade (2012) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Sparky (Daihatsu Hijet) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Succeed (2002) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Tacoma (1995) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Tarago (1983) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Tank (2016) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota TownAce (1983) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota ToyoAce (1959) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Tundra (1999) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Vanguard (2008) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Venture (1986–1996) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Vellfire (2002) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Verso (2009t) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Vios (2003 Toyota Soluna Vios) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Vitz/Platz/Yaris/Echo (1999) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Voxy (2001) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Wish (2003) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Toyota Yaris (1999) grandinės / paskirstymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Dabar +37068058880