NISSAN GRANDINĖS KEITIMAS SU GARANTIJA +

Reikalingas Nissan grandinės keitimas? Nutrūko Nissan grandinė ir reikalingas Nissan variklio remontas? Nissan variklio remontas per brangus? Tada atliekamas Nissan variklio keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Geriausias variklio meistrų klubas Lietuvoje - Variklistai.LT Skambink registruokis dabar. Turite klausimų - skambink ir klausk dabar!

NUTRŪKO NISSAN GRANDINĖ? KOKIOS IŠLAIDOS LAUKIA?

variklio grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje

BUS REIKALINGAS NISSAN VARIKLIO REMONTAS ARBA KEITIMAS+

Mūsų labai dažnai klausia – „Nissan automobilis nuvažiavęs 200.000 km. Ar apsimoka keisti variklio grandinę?“

Mūsų atsakymas gana paprastas: tai yra Jūsų valia ir Jūsų supratimas – jei manote, kad pas stomatologą reikia eiti tada, kai dantį pradeda skaudėti… Tai reiktų sužinoti, kiek kainuoja implantas…

Na, o jeigu nenukrypstant nuo temos – skaičiuoklė paprasta:

Variklio remontas nuo 1000,- Eur 4 cilindrų variklių

Jeigu pažeidimai yra tik viršutinėje variklio dalyje – galima tilpti su darbu, detalėmis ir grandinės komplektu iki 1500,- Eur.

Su sąlyga, kad nėra linkęs nei vienas švaistiklis. Tada reikės dar daugiau pinigų.

Variklio keitimas nuo 2500,- Eur 4 cilindrų varikliui

Čia skaičiuojasi panašiai, tik kad papildomai dar reikia variklį nusipirkti, jį patikrinti, paruošti ir tik tada pastatyti. Bet kurio pigiausio naudoto variklio kaina bus nuo 1000,- ir į viršų.

Kalbant apie naujausių modelių variklius – jų kaina prasideda nuo 3000,- Eur su maža Rida.

Taigi… Nissan variklio remontas ne pigus malonumas…

bmw audi mercedes opel variklio grndines keitimas

NISSAN GRANDINIŲ KEITIMAS – KAUNAS VILNIUS KLAIPĖDA

Variklistai.lt – specializuoti Nissan variklių remonto meistrai, kurie padės ne tik išspręsti grandinės problemą, bet ir padarys viską taip, kaip privalo tikrai kompetetingas ir kvalifikuotas meistras ar Nissan servisas Kaune, Nissan servisas Vilniuje, Nissan servisas Klaipėdoje

Ieškote pigiausios Nissan grandinės keitimo kainos? Pažiūrėkime… Gal surasime aukso vidurį tarp pigiausios Nissan grandinės kainos ir tikrai profesionalaus darbo – grandinės keitimo.

Na, o jeigu Jums nesvarbu kaip darbas daromas, ir domina tik kaina – ją visada surasite.

Yra labai daug žmonių dirbančių namuose ar garaže, kurie Jums keis Nissan grandinę visą savaitę už nedidelę kainą… Tačiau apie tokius dalykus kaip garantiją – reikės jau negalvoti.

Dabar labai populiaru, norint prisidurti prie atlyginimo – karts nuo karto kažkam pakeisti Nissan grandinę.

frame 232

Nuo ko priklauso Nissan variklio grandinės keitimo kaina?

Visų pirma, turite žinoti, kad norint pakeisti Nissan variklio grandinę – vieniems modeliams reikalingas variklio išėmimas, kitiems to daryti nereikia. Todėl didžiąją Nissan grandinės keitimo kainos dalį sudaro pats darbas, na ir… priklauso kas tą darbą darys.

variklio grandines keitimas kaina kaune

Svarbu: Nissan variklis – tai ne važiuoklė!

Mielieji, galbūt mūsų būsimi Nissan klientai, mes puikiai suprantame, kad Nissan variklio grandinės keitimo kaina yra viena iš brangiausių ne tik naujesnių automobilių remonto procedūrų. Ir mes puikiai suprantame, kad pagunda pasinaudoti pačiu pigiausiu autoserviso ar meistro pasiūlymu – yra be galo didelė.

variklio grandines diagnostika kaune vilniuje klaipedoje

Nissan variklio grandinės diagnostika patikra – ar padės?

Jeigu turite gana įdomius Nissan variklio darbo simptomus ir apsilankėte pas 3 skirtingus meistrus,

kurių vienas sako, kad tai variklio grandinės problema, kitas sako, kad reikės ardyti variklį,

trečias sako – kad problema gali būti ir ten ir ten – nepatingėkite apsilankyti dar ir pas mus.

Turime ne tik visą reikalingą įrangą atlikti tikrai profesionalią Nissan variklio diagnostiką, bet yra ir tokios patirties, kad kartais net jokia geriausia įranga jos negali atstoti. Daugiau informacijos čia : Nissan Diagnstika

Skambink dabar – prarasti daug neprarasite, tačiau jausitės tikrai daug ramiau.

Stebuklas Nr. 1

Trąsos režimas – amžinybės eliksyras

Mūsų vienas geras draugas prieš 5 metus Vokietijoje nusipirko naują automobilį, dyzeliniu varikliu. Kadangi žino mūsų aistrą motorams ir eksperimantams su jais, buvo nutarta šiek tiek pakeisti gamintojo nurodytus techninio aptarnavimo reikalavimus ar rekomendacijas ( kaip vadinsi – taip nepagadinsi) ir kažkada patikrinti rezultatus.

Kadangi, mūsų draugas dirba kelių priežiūros ir statybos srityje, jau iš anksto žinojome, kad šis naujas automobilis važiuos beveik visada užmiesčio keliais, autostradomis daugiausia. To mums labai reikėjo – nes atlikti tokį bandymą, net pats Automobilio gamintojas niekada nėra atilkęs.

Mes visada buvome nuomonės, kad miestas šiuolaikiniams automobilių varikliams – tai tikrų tikriausia Katorga, jeigu taip galima sužadinti Jūsų vaizduotę, kad geriau suprastumėte. O užmiesčio režimo variklio apkrovos – tai lyg poilsinė kelionė kur nors į Karibų salas.

Dabar jau turime tiesioginių įrodymų, kad Nissan automobilio variklio grandinės tarnavimo laikas ir resursas tiesiogiai priklauso nuo to, kur jis daugiausia laiko praleis – t.y. mieste ar trasoje…

Kadangi tiek naujos kartos Automobilio varikliai, tiek visi kiti, turi tos pačios sudėties lydinius – tai reiškia, kad ir bet kokie bandymų rezultatai turi būti visur panašūs.

NISSAN automobilio Tepalų keitimas – arba kraujo perpylimas

Tai turbūt pats geriausias palyginimas, kokį galima sugalvoti. Mūsų atveju buvo nutarta keisti tepalus ne daugiau kaip kas 10.000 km nors gamintojo rekomendacija yra kas 25.000. Čia panašu kaip tau gydytojas pasakytų apsilankyk pas mane, kai jau nebepaeisi…

Viso to tikslas maitinti variklio sistemos komponentus tepalu, kurio savybės būtų būtų nepakitusios. Arba kitaip – kad variklio tepalo savybės visada būtų tokios, lyg ką tik po tepalų keitimo.

Taigi ką turim – 500.000 km ir variklį kuriame buvo pakeisti 50 kartu tepalai. Jeigu vadovautis gamintojo patarimais – turėtume variklį, kuriame pakeisti tepalai tik 20 kartų.

Arba kitaip – turime žmogų 60 metų amžiaus, kuris atodo kai 20-metis.

Stebuklas Nr. 2

NISSAN GRANDINĖS KOMPLEKTAS – TAS PATS GAMINTOJAS – SKIRTINGA KOKYBĖ

Ši situacija – tai tikrų tikriausias stebuklas. Su Nissan varikliais dirbame turbūt jau daugiau nei virš 20 metų. Praktiškai visas dalis vežamės patys iš Vokietijos tiesiai. Niekada nebuvo tokių dalykų, kad pasitaikytų broko. Bent jau mums nepasitaikė.

Prieš keletą metų, tam tikrais atvejais pradėjome leisti patiems klientams atsivežti Nissan grandinių komplektus. Pas mus reikdavo susimokėti tik už darbą.

Tačiau po tokių „geros širdies darbų“ ir kelių klientui sutaupytų eurų – pradėjo dėtis labai įdomūs dalyka. Iš 30 klientams pakeistų Nissan variklio grandinių su klientų atvežtomis dalimis – vienam nutrūko grandinė po 15.000 km. Kitam po 70.000. Trečiam po 110.000 km Nissan grandinė atrodė kaip senų kelnių guma.

Klausimas kodėl taip gaunasi? Kodėl iš pakeistų su mūsų atsivežtomis iš Vokietijos Nissan grandinėmis visi važiuoja ramiai 300.000 km, o čia prasideda jau anomalijos… ?

Ir kodėl Lietuvoje galima nusipirkti Nissan grandinių komplektą to paties gamintojo pigiau nei Vokietijoje ant 200,- Eur ? Sakysite sąmokslo teorija? Nežinau. Mes žiūrime tik į rezultatą… O rezultatas toks, koks yra…

Stebuklas Nr. 3

TRŪKO NISSAN VARIKLIO GRANDINĖ – NORS NEBARŠKĖJO !

Labai dažna situacija, kai Nissan vairuotojas važiuoja tvarkingai leistinu greičiu kur nors automagistrale ir… variklis užgęsta. Bando užvesti – nesiveda. Starteris nesuka. Išsikviečia tralą, nuveža į autoservisą – ir ten pasako: Pas Jus trūko Nissan grandinė.

Žmogus netiki, pradeda visiems pažįstamiems meistrams skambinti klausinėti, ar gali taip būti? Ar gali būti, kad ne iš šio, nė iš to nutrūko Nissan variklio grandinė ir reikės keisti variklį? Dar prie to paties pabrėžia, kad nesenai buvo atlikta Nissan variklio diagnostika ir jokių bėdų nesimatė…

Gali! Ir labai dažnai!

Nissan dyzelinių Automobilių variklių grandinių nusidėvėjimas apie save nepraneša. Viskas būna gerai ir… vieną dieną labai blogai. Apie tai plačiau www.dyzeliuremontas.lt pasiskaitykite…

Nissan benzininių variklių grandinių nusidėvėjimas girdimas ir turi dar ne vieną simptomą, iš kurio galima spręsti ką daryti ir kaip, kad nereiktų paskui atlikti variklio keitimo. Atliekant paprastą Nissan kompiuterinę automobilio diagnostiką galima tam tikrus dalykus pamatyti, jeigu žinote kaip ir kur žiūrėti…

Taigi, nusipirkote Nissan automobilį? Kažkur girdėjote, kad gali reikėti keisti Nissan grandinę? Skambinkite mums dabar. Galite užduoti bet kokį klausimą šia tema.

Turite abejonių, kad kažkas negerai su Nissan grandine? Skambinkite taip pat. Galėsime patikrinti, apžiūrėti, įvertinti, reikalingas Nissan variklio grandinės keitimas ar ne.

Stebuklas Nr. 4

SUBYRĖJO NISSAN ŠLIAUŽIKLIS? LYGU VARIKLIO KEITIMUI, JEIGU…

Žinoma taip atsitinka ne visada. Bet gana tikrai dažnai. Visų pirma reiktų suprasti, kodėl lūžta ir subyra Nissan grandinės šliaužikliai.

Nissan grandinių šliaužikliai labai jautrūs susikoksavusio tepalo kietiesiems elementams, jeigu bus taip aiškiau.

Apskritai apžiūrinėjant keičiamą grandinę Nissan automobiliui (ar kokiam kitam) ir pažvelgus į šliaužiklio darbinę vietą, visada galima pamatyti, kaip Nissan variklio savininkas elgėsi su tepalo keitimo intervalais, arba ant kiek jam buvo svarbi pilamo tepalo kokybė.

Ką gali padaryti subyrėjusio Nissan grandinės šliaužiklio skeveldros? Skeveldros keliauja į karterį – o ten siurblys, kuris maitina visą varikio sistemą. Tai – kaip bet kuri gyva širdis. Jeigu joje atsiras trombų – ji sustos.

Dabar galime pagalvoti, kas bus, kai sustos Nissan variklio galvutės ir stūmoklinės grupės aprūpinimas pakankamu kiekiu tepalo. Kas bus kai metalas pradės trintis į metalą – galima ir taip pasakyti. Nieko gero nebus.

Bus reikalingas Nissan variklio keitimas, nes remontas būtų visiškai neracionalus, o geras variklio remontas Kaune net neįmanomas. Reikia įsidėmėti, kad tada, kai variklio tepimo kanaluose atsiranda šiukšlių, nuolaužų, skeveldrų, drožlių ir kokso – darykite ką norite – nebus nieko gero.

Nebent labai trumpam.

Stebuklas Nr. 5

NISSAN VARIKLIO GRANDINĖS KEITIMO KAINA – LIETUVIŠKI STEBUKLAI

Na ir pats įdomiausias momentas. Tai Nissan variklio grandinių keitimo kaina – su Lietuviškais turginiais išradimais.

Sakykime paprastai ir labiausiai pasitaikantys darbai, kai technologiškai Nissan grandinės keitimas reikalauja variklio išėmimo, kainuoja nuo 600-700 Eurų ir daugiau.

Tačiau jį galima atpiginti ir tam tikruose modeliuose jo neišiminėti. Taip atpiginti galima tam tikrų Nissan modelių grandinės keitimo darbus.

Tačiau jeigu Nissan automobilis buvo sveikas, tai po tokio pinigų taupymo galima jį iš karto varyti į turgų. Dėl to tai jau ir tapo plačiai vadinama „Turginis Nissan grandinės keitimas“

Sutikite pardavinėjantiems automobilius sutaupyti 300,- yra vistiek šis tas.

Jeigu pamatytumėte, kaip keičiasi Nissan variklio grandinė neišiminėjant variklio, kur išėmimas privalomas – net nieko nesuprasdamas automobilių remonte, pasakytumėte, kad tai ne tik kad automobilio laužymas, o tiesiog tiesiogine to žodžio prasme, – išdraskymas.

Reikia suprasti, kad jeigu kokio dpf filtro išėmimas ar Nissan katalizatoriaus ketimas galimas be demontavimo, tai Nissan grandinės keitimas turi būti atliekamas pagal gamintojo techninę instrukciją, o ne dviratį išradinėjant…

Todėl suradę pasiūlymą 300,- Eurais pigiau nei rinkos dalių ir darbo kaina – pagalvokite iš kur ir kaip taip pigiai keičia Nissan grandines. Yra vienintelis kelias atlikti Nissan variklio grandinės keitimą. Jis tikrai yra.

Pavyzdžiui, vienas vaikinukas pas save garaže paima keisti Nissan variklio grandinę. Jo darbo greitis 1 grandinės keitimas per savaitę. Kaina nereali. Maža. Viskas gerai…

Blogai tik, kad tiems Nissan modeliams, kuriems reikalingas variklio išėmimas, jis keičia grandines to nedarydamas. Viskas laužosi, laidynas pertempiamas ir … žodžiu turim pakeistą Nissan grandinę pigiai.

Klausimas: jeigu darote grandinės keitimą sau ir planuojate važiuoti ne 10.000 km. – norėsite tokio automobilio po tokio remonto?

REGISTRACIJA IKI 22.00h

variklsitai lt varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje
GERAS AUTOMOBILIU SERVISAS KAUNAS

Automobilių pardavėjai mums patiki savo nuosavų mašinų variklius, o pardavimui skirti

važiuoja pas tuos, kurie daro nesvarbu kaip, svarbiausia, kad pigiai…

Ir dar vienas įdomus momentas su automobilių pardavėjais. Jie mums neveža automobilių, kurie bus parduodami. Tačiau kai nusiperka kažkokį automobilį sau – atvaro numeta ir net neklausia nei kiek kainuos, nei kada bus padaryta…

Tokia tad realybė apie Nissan variklio grandinės keitimą, kainas ir kitus užkulisius…. Galvokite!

Mes galime daug…

Jei reikia pakeisti Nissan variklio grandinę

O ne sugadinti automobilį…

Strategija:

Nissan grandinės kokybė
Gera Nissan grandinės keitimo kaina
Patenkinti Nissan klientai
Jūsų rekomendacijos

Darbai:

Nissan grandinės keimas
Nissan kapitalinis variklio remontas
Profesionali Nissan variklio grandinės diagnostika
Nissan Grandinės, diržai, aptarnavimas

Nissan autoelektrikas
Nissan Programavimas + ECU remontas

Variklistai.Lt -17 variklistų klubas

Viskas yra įmanoma kai dirba Nissan komanda
Nėra nesuremontuojamo Nissan variklio
Yra tik jūsų galimybių ribos

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

variklsitai lt varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje

Tel: +370 680 58880

Mūsų draugai ir partneriai:

autoservisas klaipedoje sestadieni sekmadieni
autoservisas kaune visa para
autoservisai katalogas vilnius kaunas klaipeda
automobilio grazinimas pardavejui 2023
autoservisas vilniuje adc
autoelektrikas kaune automobiliu elektrikas
katalizatoriai duslintuvai dpf filtrai
porsche servisas kaune vilniuje klaipedoje
landrover rangerover servisas
autoelektrikas vilniuje kaune klaipedoje audiopulsas lt
bmw servisas vokietis vilniuje kaune
automobiliu diagnostika pries pirkima kaune vilniuje klaipedoje

Paslaugos

variklio grandiniu keiitimas variklistai lt
variklio remontas su garantija
kapitalinis variklio remontas keitimas
kompiuterine diagn 1
variklio galios didinimas kelimas chip tuning
variklistai variklio kompiuterine diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas diagnostika
kompiuterine diagn

Dirbkime
kartu

Turite neeilinį projektą? Gal būt reikalingas senovinio variklio restauravimas? Ruošiatės autosporto varžyboms? Skambinkite – surasime bendrą kalbą bet kokiu klausimu, jeigu tai liečia variklį…
info@varikliuremontas.lt

Tel: +370 680 58880

Dirbame su šiais modeliais:

Nissan Leaf (2010 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Micra (1982 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan March (1982 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Note (2004 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Tiida (2004 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Tiida (2004 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Current Nissan Sedans
Nissan (1995 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Altima (1992 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Cima (1988 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Fuga (2004 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Lannia (2015 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Maxima (1980 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Sentra (1982 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Sylphy (2000 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Skyline (1957 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Teana (2003 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Current Nissan Japan City Cars
Nissan Dayz (2013 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Roox (2009 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Current Nisan Sports Cars
Nissan 370Z (2009 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan GT-R (1969 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Current Nissan SUVs & Crossovers
Nissan Ariya (2020 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Juke (2010 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Kicks (2016 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan (2019 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Livina (2006 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Magnite (2020 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Murano (2002 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Pathfinder (1985 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Patrol (1951 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Patrol (1951 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Armada (2003 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Qashqai (2007 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Rogue (2007 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan X-Trail (2001 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Terra (2018 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Terrano (1985 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Current Nissan MPVs
Nissan Elgrand (1997 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Livina (2006 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Nissan Serena (1991 – grandinės / paskirtsymo diržo keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje)

Dabar +37068058880