HONDA GRANDINĖS KEITIMAS SU GARANTIJA +

Reikalingas Honda grandinės keitimas? Nutrūko Honda grandinė ir reikalingas Honda variklio remontas? Honda variklio remontas per brangus? Tada atliekamas Honda variklio keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje. Geriausias variklio meistrų klubas Lietuvoje - Variklistai.LT Skambink registruokis dabar. Turite klausimų - skambink ir klausk dabar!

NUTRŪKO HONDA GRANDINĖ? KOKIOS IŠLAIDOS LAUKIA?

variklio grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje

BUS REIKALINGAS HONDA VARIKLIO REMONTAS ARBA KEITIMAS+

Mūsų labai dažnai klausia – „Honda automobilis nuvažiavęs 200.000 km. Ar apsimoka keisti variklio grandinę?“

Mūsų atsakymas gana paprastas: tai yra Jūsų valia ir Jūsų supratimas – jei manote, kad pas stomatologą reikia eiti tada, kai dantį pradeda skaudėti… Tai reiktų sužinoti, kiek kainuoja implantas…

Na, o jeigu nenukrypstant nuo temos – skaičiuoklė paprasta:

Variklio remontas nuo 1000,- Eur 4 cilindrų variklių

Jeigu pažeidimai yra tik viršutinėje variklio dalyje – galima tilpti su darbu, detalėmis ir grandinės komplektu iki 1500,- Eur.

Su sąlyga, kad nėra linkęs nei vienas švaistiklis. Tada reikės dar daugiau pinigų.

Variklio keitimas nuo 2500,- Eur 4 cilindrų varikliui

Čia skaičiuojasi panašiai, tik kad papildomai dar reikia variklį nusipirkti, jį patikrinti, paruošti ir tik tada pastatyti. Bet kurio pigiausio naudoto variklio kaina bus nuo 1000,- ir į viršų.

Kalbant apie naujausių modelių variklius – jų kaina prasideda nuo 3000,- Eur su maža Rida.

Taigi… Honda variklio remontas ne pigus malonumas…

bmw audi mercedes opel variklio grndines keitimas

HONDA GRANDINIŲ KEITIMAS – KAUNAS VILNIUS KLAIPĖDA

Variklistai.lt – specializuoti Honda variklių remonto meistrai, kurie padės ne tik išspręsti grandinės problemą, bet ir padarys viską taip, kaip privalo tikrai kompetetingas ir kvalifikuotas meistras ar Honda servisas Kaune, Honda servisas Vilniuje, Honda servisas Klaipėdoje

Ieškote pigiausios Honda grandinės keitimo kainos? Pažiūrėkime… Gal surasime aukso vidurį tarp pigiausios Honda grandinės kainos ir tikrai profesionalaus darbo – grandinės keitimo.

Na, o jeigu Jums nesvarbu kaip darbas daromas, ir domina tik kaina – ją visada surasite.

Yra labai daug žmonių dirbančių namuose ar garaže, kurie Jums keis Honda grandinę visą savaitę už nedidelę kainą… Tačiau apie tokius dalykus kaip garantiją – reikės jau negalvoti.

Dabar labai populiaru, norint prisidurti prie atlyginimo – karts nuo karto kažkam pakeisti Honda grandinę.

frame 232

Nuo ko priklauso Honda variklio grandinės keitimo kaina?

Visų pirma, turite žinoti, kad norint pakeisti Honda variklio grandinę – vieniems modeliams reikalingas variklio išėmimas, kitiems to daryti nereikia. Todėl didžiąją Honda grandinės keitimo kainos dalį sudaro pats darbas, na ir… priklauso kas tą darbą darys.

variklio grandines keitimas kaina kaune

Svarbu: Honda variklis – tai ne važiuoklė!

Mielieji, galbūt mūsų būsimi Honda klientai, mes puikiai suprantame, kad Honda variklio grandinės keitimo kaina yra viena iš brangiausių ne tik naujesnių automobilių remonto procedūrų. Ir mes puikiai suprantame, kad pagunda pasinaudoti pačiu pigiausiu autoserviso ar meistro pasiūlymu – yra be galo didelė.

variklio grandines diagnostika kaune vilniuje klaipedoje

Honda variklio grandinės diagnostika patikra – ar padės?

Jeigu turite gana įdomius Honda variklio darbo simptomus ir apsilankėte pas 3 skirtingus meistrus,

kurių vienas sako, kad tai variklio grandinės problema, kitas sako, kad reikės ardyti variklį,

trečias sako – kad problema gali būti ir ten ir ten – nepatingėkite apsilankyti dar ir pas mus.

Turime ne tik visą reikalingą įrangą atlikti tikrai profesionalią Honda variklio diagnostiką, bet yra ir tokios patirties, kad kartais net jokia geriausia įranga jos negali atstoti. Daugiau informacijos čia : Honda Diagnstika

Skambink dabar – prarasti daug neprarasite, tačiau jausitės tikrai daug ramiau.

Stebuklas Nr. 1

Trąsos režimas – amžinybės eliksyras

Mūsų vienas geras draugas prieš 5 metus Vokietijoje nusipirko naują automobilį, dyzeliniu varikliu. Kadangi žino mūsų aistrą motorams ir eksperimantams su jais, buvo nutarta šiek tiek pakeisti gamintojo nurodytus techninio aptarnavimo reikalavimus ar rekomendacijas ( kaip vadinsi – taip nepagadinsi) ir kažkada patikrinti rezultatus.

Kadangi, mūsų draugas dirba kelių priežiūros ir statybos srityje, jau iš anksto žinojome, kad šis naujas automobilis važiuos beveik visada užmiesčio keliais, autostradomis daugiausia. To mums labai reikėjo – nes atlikti tokį bandymą, net pats Automobilio gamintojas niekada nėra atilkęs.

Mes visada buvome nuomonės, kad miestas šiuolaikiniams automobilių varikliams – tai tikrų tikriausia Katorga, jeigu taip galima sužadinti Jūsų vaizduotę, kad geriau suprastumėte. O užmiesčio režimo variklio apkrovos – tai lyg poilsinė kelionė kur nors į Karibų salas.

Dabar jau turime tiesioginių įrodymų, kad Honda automobilio variklio grandinės tarnavimo laikas ir resursas tiesiogiai priklauso nuo to, kur jis daugiausia laiko praleis – t.y. mieste ar trasoje…

Kadangi tiek naujos kartos Automobilio varikliai, tiek visi kiti, turi tos pačios sudėties lydinius – tai reiškia, kad ir bet kokie bandymų rezultatai turi būti visur panašūs.

Honda automobilio Tepalų keitimas – arba kraujo perpylimas

Tai turbūt pats geriausias palyginimas, kokį galima sugalvoti. Mūsų atveju buvo nutarta keisti tepalus ne daugiau kaip kas 10.000 km nors gamintojo rekomendacija yra kas 25.000. Čia panašu kaip tau gydytojas pasakytų apsilankyk pas mane, kai jau nebepaeisi…

Viso to tikslas maitinti variklio sistemos komponentus tepalu, kurio savybės būtų būtų nepakitusios. Arba kitaip – kad variklio tepalo savybės visada būtų tokios, lyg ką tik po tepalų keitimo.

Taigi ką turim – 500.000 km ir variklį kuriame buvo pakeisti 50 kartu tepalai. Jeigu vadovautis gamintojo patarimais – turėtume variklį, kuriame pakeisti tepalai tik 20 kartų.

Arba kitaip – turime žmogų 60 metų amžiaus, kuris atodo kai 20-metis.

Stebuklas Nr. 2

HONDA GRANDINĖS KOMPLEKTAS – TAS PATS GAMINTOJAS – SKIRTINGA KOKYBĖ

Ši situacija – tai tikrų tikriausias stebuklas. Su Honda varikliais dirbame turbūt jau daugiau nei virš 20 metų. Praktiškai visas dalis vežamės patys iš Vokietijos tiesiai. Niekada nebuvo tokių dalykų, kad pasitaikytų broko. Bent jau mums nepasitaikė.

Prieš keletą metų, tam tikrais atvejais pradėjome leisti patiems klientams atsivežti Honda grandinių komplektus. Pas mus reikdavo susimokėti tik už darbą.

Tačiau po tokių „geros širdies darbų“ ir kelių klientui sutaupytų eurų – pradėjo dėtis labai įdomūs dalyka. Iš 30 klientams pakeistų Honda variklio grandinių su klientų atvežtomis dalimis – vienam nutrūko grandinė po 15.000 km. Kitam po 70.000. Trečiam po 110.000 km Honda grandinė atrodė kaip senų kelnių guma.

Klausimas kodėl taip gaunasi? Kodėl iš pakeistų su mūsų atsivežtomis iš Vokietijos Honda grandinėmis visi važiuoja ramiai 300.000 km, o čia prasideda jau anomalijos… ?

Ir kodėl Lietuvoje galima nusipirkti Honda grandinių komplektą to paties gamintojo pigiau nei Vokietijoje ant 200,- Eur ? Sakysite sąmokslo teorija? Nežinau. Mes žiūrime tik į rezultatą… O rezultatas toks, koks yra…

Stebuklas Nr. 3

TRŪKO HONDA VARIKLIO GRANDINĖ – NORS NEBARŠKĖJO !

Labai dažna situacija, kai Honda vairuotojas važiuoja tvarkingai leistinu greičiu kur nors automagistrale ir… variklis užgęsta. Bando užvesti – nesiveda. Starteris nesuka. Išsikviečia tralą, nuveža į autoservisą – ir ten pasako: Pas Jus trūko Honda grandinė.

Žmogus netiki, pradeda visiems pažįstamiems meistrams skambinti klausinėti, ar gali taip būti? Ar gali būti, kad ne iš šio, nė iš to nutrūko Honda variklio grandinė ir reikės keisti variklį? Dar prie to paties pabrėžia, kad nesenai buvo atlikta Honda variklio diagnostika ir jokių bėdų nesimatė…

Gali! Ir labai dažnai!

Honda dyzelinių Automobilių variklių grandinių nusidėvėjimas apie save nepraneša. Viskas būna gerai ir… vieną dieną labai blogai. Apie tai plačiau www.dyzeliuremontas.lt pasiskaitykite…

Honda benzininių variklių grandinių nusidėvėjimas girdimas ir turi dar ne vieną simptomą, iš kurio galima spręsti ką daryti ir kaip, kad nereiktų paskui atlikti variklio keitimo. Atliekant paprastą Honda kompiuterinę automobilio diagnostiką galima tam tikrus dalykus pamatyti, jeigu žinote kaip ir kur žiūrėti…

Taigi, nusipirkote Honda automobilį? Kažkur girdėjote, kad gali reikėti keisti Honda grandinę? Skambinkite mums dabar. Galite užduoti bet kokį klausimą šia tema.

Turite abejonių, kad kažkas negerai su Honda grandine? Skambinkite taip pat. Galėsime patikrinti, apžiūrėti, įvertinti, reikalingas Honda variklio grandinės keitimas ar ne.

Stebuklas Nr. 4

SUBYRĖJO HONDA ŠLIAUŽIKLIS? LYGU VARIKLIO KEITIMUI, JEIGU…

Žinoma taip atsitinka ne visada. Bet gana tikrai dažnai. Visų pirma reiktų suprasti, kodėl lūžta ir subyra Honda grandinės šliaužikliai.

Honda grandinių šliaužikliai labai jautrūs susikoksavusio tepalo kietiesiems elementams, jeigu bus taip aiškiau.

Apskritai apžiūrinėjant keičiamą grandinę Honda automobiliui (ar kokiam kitam) ir pažvelgus į šliaužiklio darbinę vietą, visada galima pamatyti, kaip Honda variklio savininkas elgėsi su tepalo keitimo intervalais, arba ant kiek jam buvo svarbi pilamo tepalo kokybė.

Ką gali padaryti subyrėjusio Honda grandinės šliaužiklio skeveldros? Skeveldros keliauja į karterį – o ten siurblys, kuris maitina visą varikio sistemą. Tai – kaip bet kuri gyva širdis. Jeigu joje atsiras trombų – ji sustos.

Dabar galime pagalvoti, kas bus, kai sustos Honda variklio galvutės ir stūmoklinės grupės aprūpinimas pakankamu kiekiu tepalo. Kas bus kai metalas pradės trintis į metalą – galima ir taip pasakyti. Nieko gero nebus.

Bus reikalingas Honda variklio keitimas, nes remontas būtų visiškai neracionalus, o geras variklio remontas Kaune net neįmanomas. Reikia įsidėmėti, kad tada, kai variklio tepimo kanaluose atsiranda šiukšlių, nuolaužų, skeveldrų, drožlių ir kokso – darykite ką norite – nebus nieko gero.

Nebent labai trumpam.

Stebuklas Nr. 5

HONDA VARIKLIO GRANDINĖS KEITIMO KAINA – LIETUVIŠKI STEBUKLAI

Na ir pats įdomiausias momentas. Tai Honda variklio grandinių keitimo kaina – su Lietuviškais turginiais išradimais.

Sakykime paprastai ir labiausiai pasitaikantys darbai, kai technologiškai Honda grandinės keitimas reikalauja variklio išėmimo, kainuoja nuo 600-700 Eurų ir daugiau.

Tačiau jį galima atpiginti ir tam tikruose modeliuose jo neišiminėti. Taip atpiginti galima tam tikrų Honda modelių grandinės keitimo darbus.

Tačiau jeigu Honda automobilis buvo sveikas, tai po tokio pinigų taupymo galima jį iš karto varyti į turgų. Dėl to tai jau ir tapo plačiai vadinama „Turginis Honda grandinės keitimas“

Sutikite pardavinėjantiems automobilius sutaupyti 300,- yra vistiek šis tas.

Jeigu pamatytumėte, kaip keičiasi Honda variklio grandinė neišiminėjant variklio, kur išėmimas privalomas – net nieko nesuprasdamas automobilių remonte, pasakytumėte, kad tai ne tik kad automobilio laužymas, o tiesiog tiesiogine to žodžio prasme, – išdraskymas.

Reikia suprasti, kad jeigu kokio dpf filtro išėmimas ar Honda katalizatoriaus ketimas galimas be demontavimo, tai Honda grandinės keitimas turi būti atliekamas pagal gamintojo techninę instrukciją, o ne dviratį išradinėjant…

Todėl suradę pasiūlymą 300,- Eurais pigiau nei rinkos dalių ir darbo kaina – pagalvokite iš kur ir kaip taip pigiai keičia Honda grandines. Yra vienintelis kelias atlikti Honda variklio grandinės keitimą. Jis tikrai yra.

Pavyzdžiui, vienas vaikinukas pas save garaže paima keisti Honda variklio grandinę. Jo darbo greitis 1 grandinės keitimas per savaitę. Kaina nereali. Maža. Viskas gerai…

Blogai tik, kad tiems Honda modeliams, kuriems reikalingas variklio išėmimas, jis keičia grandines to nedarydamas. Viskas laužosi, laidynas pertempiamas ir … žodžiu turim pakeistą Honda grandinę pigiai.

Klausimas: jeigu darote grandinės keitimą sau ir planuojate važiuoti ne 10.000 km. – norėsite tokio automobilio po tokio remonto?

REGISTRACIJA IKI 22.00h

variklsitai lt varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje
GERAS AUTOMOBILIU SERVISAS KAUNAS

Automobilių pardavėjai mums patiki savo nuosavų mašinų variklius, o pardavimui skirti

važiuoja pas tuos, kurie daro nesvarbu kaip, svarbiausia, kad pigiai…

Ir dar vienas įdomus momentas su automobilių pardavėjais. Jie mums neveža automobilių, kurie bus parduodami. Tačiau kai nusiperka kažkokį automobilį sau – atvaro numeta ir net neklausia nei kiek kainuos, nei kada bus padaryta…

Tokia tad realybė apie Honda variklio grandinės keitimą, kainas ir kitus užkulisius…. Galvokite!

Mes galime daug…

Jei reikia pakeisti Honda variklio grandinę

O ne sugadinti automobilį…

Strategija:

Honda grandinės kokybė
Gera Honda grandinės keitimo kaina
Patenkinti Honda klientai
Jūsų rekomendacijos

Darbai:

Honda grandinės keimas
Honda kapitalinis variklio remontas
Profesionali Honda variklio grandinės diagnostika
Honda Grandinės, diržai, aptarnavimas

Honda autoelektrikas
Honda Programavimas + ECU remontas

Variklistai.Lt -17 variklistų klubas

Viskas yra įmanoma kai dirba Honda komanda
Nėra nesuremontuojamo Honda variklio
Yra tik jūsų galimybių ribos

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

variklsitai lt varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje

Tel: +370 680 58880

Mūsų draugai ir partneriai:

autoservisas klaipedoje sestadieni sekmadieni
autoservisas kaune visa para
autoservisai katalogas vilnius kaunas klaipeda
automobilio grazinimas pardavejui 2023
autoservisas vilniuje adc
autoelektrikas kaune automobiliu elektrikas
katalizatoriai duslintuvai dpf filtrai
porsche servisas kaune vilniuje klaipedoje
landrover rangerover servisas
autoelektrikas vilniuje kaune klaipedoje audiopulsas lt
bmw servisas vokietis vilniuje kaune
automobiliu diagnostika pries pirkima kaune vilniuje klaipedoje

Paslaugos

variklio grandiniu keiitimas variklistai lt
variklio remontas su garantija
kapitalinis variklio remontas keitimas
kompiuterine diagn 1
variklio galios didinimas kelimas chip tuning
variklistai variklio kompiuterine diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas diagnostika
kompiuterine diagn

Dirbkime
kartu

Turite neeilinį projektą? Gal būt reikalingas senovinio variklio restauravimas? Ruošiatės autosporto varžyboms? Skambinkite – surasime bendrą kalbą bet kokiu klausimu, jeigu tai liečia variklį…
info@varikliuremontas.lt

Tel: +370 680 58880

Dirbame su šiais modeliais:

Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Aero Deck V 2.0i (CE2)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Aero Deck V 2.2i (CE1)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Station Wagon V 2.3 (CE)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje V 1.9 (CE, CF)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje V 2.0 TDi (CF1)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje V 2.0i (115hp) (CE, CF)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje V 2.0i (131hp) (CE, CF)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje V 2.2i Coupe (CD7)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje V 2.2i VTEC (150hp) (CE9)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje V 2.3i (CE,CF)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 1.6 16V (CG)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 1.6 Hatchback (CH)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 1.8 16V Hatchback (CH)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 1.8 16V (CG)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 1.9i
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.0 16V (147hp) (CG)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.0 16V Coupe (CG)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.0 Hatchback (CH)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.0 TD Hatchback (CH)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.0 TD (CF5)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.0 TD (CG)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.0i (180hp)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.0i (200hp)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.2 16V Type R (CG)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.2i Wagon
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.3 16V
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.3 16V Coupe (CG)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.3 16V (CG)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 2.3i Hatchback (CH)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 3.0 V6 24V
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 3.0 V6 24V Coupe (CG)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VI 3.0 V6 Coupe (CG)
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VII 2.0
Honda Acord grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VII 2.4

Honda Avancier
Honda Avancier 2.3
Honda Avancier 2.3 4WD
Honda Avancier 3.0 V6 24V
Honda Avancier 3.0 V6 24V 4WD
Honda Beat 660i
Honda Capa 1.5 16V GA4
Honda Capa 1.5 16V 4WD GA4
Honda City 1.2
Honda City 1.3
Honda City 1.3
Honda City 1.5 EG4

Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.4 Sedan
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.4i Aerodeck (75hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.4i Hatchback (3durys) (75hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.4i Hatchback (3durys) (90hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.4i Hatchback (5durys) (90hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.4i Sedan (90hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.5 Sedan
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.5i Hatchback (3durys)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.5i Hatchback (5durys)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.5i Sedan
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.6 (110hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.6 Sedan (114 hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.6 Sedan (160hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.6i Aerodeck (114hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.6i Coupe
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.6i Hatchback (3durys) (114hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.6i Hatchback (3durys) (126hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.6i Hatchback (3durys) (160hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.6i Hatchback (5durys) (126hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.6i Hatchback CVT (3durys) (114hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.6i Sedan (160hp)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.8i Aerodeck
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 2.0 (3durys) (200hp) (EU)
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 2.0 TD Aerodeck
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Hatchback VIII 1.4
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Hatchback VIII 1.8
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Hatchback VIII 2.2
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Sedan VIII 1.8
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Type R
Honda Civic grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje VIII Type R Plus

Honda CR-V grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Honda CR-V grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 2.0 (128hp) RD1,RD2
Honda CR-V grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 2.0 (150hp) RD4,RD5
Honda CR-V grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 2.4 RD4,RD5
Honda CR-V grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje III 2.0 i-VTEC
Honda CR-V grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje III 2.2 i-CDTi
Honda CRX ESi
Honda CRX VTi
Honda Domani 1.5 EG
Honda Domani 1.6 4WD EG
Honda Domani 1.6i EG
Honda Domani 1.8i EG
Honda FR-V grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 1.7 i 16V (125 Hp)
Honda FR-V grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 2.0 i-VTEC 16V (155 Hp)
Honda FR-V grandinės keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje 2.2 i-CTDi (140 Hp)
Honda HR-V 1.6 16V (3durys) (105hp) GH
Honda HR-V 1.6 16V (3durys) (105hp) GH2
Honda HR-V 1.6 16V (5durys) (105hp) GH
Honda HR-V 1.6 16V (5durys) (105hp) GH2
Honda HR-V 1.6 16V 4WD (5durys) (125hp) GH2
Honda Insight 1.0 12V (68hp) (ZE)
Honda Insight 1.0 12V (76hp) (ZE)

Honda Integra
Honda Integra 1.6
Honda Integra 1.6 Coupe
Honda Integra 1.6 Coupe
Honda Integra 1.8i Coupe LS
Honda Integra 1.8i S
Honda Integra 1.8i V-TEC Coupe S
Honda Integra 16 4WD
Honda Integra Type-R 2.0 16V Coupe DD

Honda Jazz
Honda Jazz 1.2 (GD)
Honda Jazz 1.4 4WD (GD)
Honda Jazz 1.4 (GD)
Honda Legend (2004)
Honda Legend 3.2i V6 (KA7)
Honda Legend 3.5 V6 (KA7)
Honda Legend Coupe 33.2i V6
Honda Legend IV 3.5
Honda Logo 1.3 (3durys) (65hp)
Honda Logo 1.3 (3durys) (65hp) (GA3)
Honda Logo 1.3 (3durys) (91hp) (GA3)
Honda Logo 1.3 (48hp) (GA3)
Honda Logo 1.3 (5durys) (65hp)
Honda Logo 1.3 (5durys) (65hp) (GA3)
Honda Logo 1.3 (5durys) (91hp) (GA3)
Honda NSX 3.0 24V NA
Honda NSX 3.0 24V ND
Honda Odyssey 2.3 4WD
Honda Odyssey 3.0 24V
Honda Odyssey 3.5
Honda Passport 2.6i
Honda Passport 3.2i V6 24V

Honda Prelude
Honda Prelude 2.0 16V (BB)
Honda Prelude 2.2 16V (BB)
Honda Prelude 2.2 (BB)
Honda Prelude 2.3i (BB)
Honda S2000 AP
Honda Saber/Inspire 2.0i 20V
Honda Saber/Inspire 2.5i 20V S
Honda Shuttle 2.3 (RA1)
Honda Stepwgn 2.0 16V
Honda Stepwgn 2.0 16V 4WD
Honda Stream 1.7 16V 4WD (RN)
Honda Stream 1.7 16V (RN)
Honda Stream 2.0 16V 4WD (RN)
Honda Stream 2.0 16V (RN)
Honda Today 660
Honda Today 660 4WD

Honda Torneo
Honda Torneo 1.8 (ND)
Honda Torneo 2.0 16V 4WD ND
Honda Vamos 0.7 12V
Honda Vamos 0.7 12V 4WD
Honda Vigor 2.0i 20V G
Honda Vigor 2.5i 20V S
Honda Z 0.7 12V (52hp) 4WD (JGF-PA1)
Honda Z 0.7 12V T (64hp) 4WD (JGF-PA1