SEAT VARIKLIO REMONTAS IR DIAGNOSTIKA VARIKLISTAI.LT

Seat automobilio variklio remontas - kapitalinis Seat variklio remontas, Seat variklio grandinių keitimas, Seat variklio diagnostika ir visi kiti darbai, kai reikalingas variklio remontas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžyje. Konsultacijos iki 22.00 kasdien. Skambink - klausk - kiek įmanoma padėsime ir telefonu. Tel: +37068058880

PASKAITYKITE APIE TAI
KAIP TURI BŪTI ATLIEKAMAS
SEAT VARIKLIO REMONTAS

varikliu remontas automobiliu variklisai


GERIAUSIAS SEAT DYZELINIŲ IR BENZININIŲ VARIKLIŲ SERVISAS


Jeigu atsitiko jau taip, kad reikalingas geras SEAT automobilių dyzelinių ir benzininių variklių remontas Vilniuje Kaune ar Klaipėdoje – greičiausiai buvo atlikta variklio diagnostika paprastame servise ir pasiūlyta susirasti tuos,,,

,,,kas remontuoja variklius ir juose specializuojasi. Taigi, dabar naršote ir bandote surasti tuos, kas suras jūsų automobilio variklio gedimą ir jį pašalins.

Pasakysime tik tiek, kad esate ten – kur ir reikia. Mes galime įveikti pratiškai visus dyzelinių bei benzininių variklių gedimus ir pasiūlyti įvairiausius sprendimo metodus. Viskas priklauso nuo to, kokie jūsų norai, na ir be abejonės galimybės.

Kitaip sakant, visada galima surasti patį pigiausią variklio remonto sprendimą ir patį geriausią. Reikia tik Jūsų leidimo veikti…

1.

SEAT BENZININIŲ IR DYZELINIŲ VARIKLIŲ DIAGNOSTIKA VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

seat variklis remontas diagnostika kapitalinis grandines keitimas dirzo pakeitimas 19 1

SEAT DPF FAP FILTRŲ REMONTAS
SEAT Dpf filtrų valymas, keitimas

SEAT DPF FILTRŲ IŠPROGRAMAVIMAS
Profesionalūs dpf filtrų išjungimo sprendimai

SEAT EGR VOŽTUVAI
SEAT Egr vožtuvų remontas

SEAT DYZELINIŲ PURKŠTUKŲ PATIKRA
SEAT Dyzelinių purkštukų diagnostika ir remontas

SEAT TURBINŲ REMONTAS
SEAT Turbinų diagnostika, remontas, restauravimas

SEAT KAPITALINIS VARIKLIO REMONTAS
Kapitalinis dyzelinių ir benzininių variklių remontas SEAT automobiliams

SEAT CHIP TUNING VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS
Chip tiuningas – SEAT variklio galios didinimas


Pas mus gausite ne tik išsamią dyzelinio SEAT variklio diagnostiką. Ji gali būti atlikta su papildomais ir labai dažnai būtinais testais.

Tai ypač svarbu, kai perkamas automobilis ir reikia atlikti kompiuterinę SEAT diagnostiką pirmiausia, o paskui pratestuoti ir kitais metodais.

Daugelis autoservisų net nesiūlo tai padaryti, nes šie darbai laiko atžvilgiu užtrunka daug ilgiau nei paprasta kompiuterinė dyzelio diagnostika.

2.

SEAT PURKŠTUKŲ REMONTAS

purkstuku remontas kaunas


Jeigu reikia serviso, kuris remontuoja SEAT dyzelinius purkštukus ir duoda šiam remontui garantijas – tuomet drąsiai skambinkite, kad ir dabar.

Sugebame ne tik atlikti jų remontą, tačiau ir atidžiai peržiūrėti visą dyzelio magistralę, kurioje dažniausiai ir prasideda visos purkštukų gedimų priežąstys.

Taip pat atliekame dyzelinių purkštukų išėmimą / demontavimą sudėtingiausiems automobilių modeliams – net naujausiems SEAT varikliams

3.

KAPITALINIS SEAT DYZELINIŲ / BENZININIŲ VARIKLIŲ

kapitalinis variklio remontas


Šioje vietoje reiktų pabrėžti, jog turime visas galimybes atlikti SEAT variklio kapitalinį remontą tiek lengviesiems automobiliams tiek komerciniam transportui, ko neturi galimybės daryti visi garažuose dirbantys ir variklius remontuojantys meistriukai.

Tai labai aktualu įmonėms ir organizacijoms, kurios savo automobilio remonto išlaidas gali traukti į veiklos sąnaudas.

Savo komandoje turime turbūt beveik visus geriausius Vilniaus Kauno Klaipėdos dyzelistus, daugelis jų dirba daugiau nei po 20 metų ir patirties tiek, kad galime pasiruošti sau mokinius ir jais didžiuotis.

Bandymų ir klaidų metodai – -tikrai ne mūsų darbo stilius… Visi mūsų kolegos, kuriems remontuojame variklius – tokie kaip SEAT servisas Kaune, SEAT servisas Vilniuje ir SEAT servisas Klaipėdoje žino, kad geriau rimtesnį darbą patikėti mums, nei patiems gaišti laiką su dideliais kapitaliniais variklių projektais.

4.

SEAT VARIKLIŲ ECU PROGRAVIMAS, KODAVIMAS, KEITIMAS, ATNAUJINIMAS

variklio valdymo bloko remontas vilniuje kaune klaipedoje


Šiandien rimtai su SEAT dyzeliniais varikliais darbuotis tikrai nepavyksta kiekvienam eiliniam autoservisui. Nors tiesa sakant paprasti servisai gerai uždirba ir atlikdami paprastą eilinį techninį aptarnavimą bei važiuoklės remonto darbus.

Rizikos mažai – pelnas geras. Todėl akivaizdu, kad profesionalaus variklisto tikrai laikyti jiems neapsimoka.

Mes galime programuoti purkštukus. Galime pririšinėti dyzelinius siurblius. Kas dažniausiai po sudėtingesnio variklio remonto – būtina procedūra. Reiškia apsilankę pas mus – gausite visas aukščiausio lygio ir profesionalumo paslaugas vienoje vietoje.

5.

SEAT VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS – CHIP TIUNINGAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

variklio galios didinimas kaune vilnius klaipeda


Su mumis dirba vienas iš trijų geriausių ne tik Lietuvoje, o Pabaltijo šalyse – variklio valdymo blokų korekcijos specialistų, galintis atlikti ne tik ECU čipavimo procedūrą, bet ir pašalinti visus ypač dyzeliams nereikalingus komponentus –

tokius kaip Dpf fap duodžių filtras, Egr vožtuvas, antrinės oro sklendės ir kitus tam tikrų modelių „gamyklinius patobulinimus“.

Kurie ir yra pagrindiniai šiuolaikinių dyzelinių variklių priešai, sugebantys savo nekaltu gedimu pridaryti tiek žalos, kad duagelis vairuotojų net patikėti negali. Ypač tie, kurie buvo pripratę prie senų gerų ir pigių dyzelių. Sudomino SEAT variklio čipavimas? Skaitykite apie tai, kas yra profesionalus SEAT Chip tiuningas čia >

6.

SEAT KATALIZATORIŲ REMONTAS IR RESTAURAVIMAS

katalizatoriu remontas kaunas vilnius


Labai dažna dyzelinio ir benzininio SEAT variklio gedimo priežąstis – užsikimšęs katalizatorius. Apie grandininių gedimų grandinę, sugedus ir užsikimšus katalizatoriui galėsite paskaityti mūsų atskirame skyriuje – katalizatoriai ir jų gedimai.

Arba kitaip sakant „Koks katalizatorius geriau? Naujas ar naudotas?“ >>> Daugiau informacijos apie tai čia SEAT katalizatoriai >>>

Turite žinoti, kad benzininiam SEAT automobiliui, ypatingai TFSI ir FSI varikliams katalizatorius būtinas ir ne tik dėl to, kad saugo aplinką.

7.

SEAT EGR VOŽTUVŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

egr voztuvu remontas isprogramavimas


Atskirame skyriuje aptarsime apie tai, ką daryti su sugedusiu SEAT Egr vožtuvu. Kas geriau išprogramuoti Egr vožtuvą ar nusipirkti naują? Visada turime galimybę atlikti Egr vožtuvo išjungimą pačioje variklio valdymo bloko programinėje versijoje.

O kas svarbiausia – tai galime daryti nesvarbu, koks pas jus originalus failas.

Kitaip sakant, pas jus gali būti alikta korekcija – tarkim SEAT Chip tiuningas. Mums tai netrukdo. Kažkieno darbas liks nepakeistas – važiuosite ir toliau – smagiai kaip iki šiol. Daugiau informacijos rasite čia http://www.egrvoztuvas.lt

8.

SEAT DPF FAP SUODŽIŲ FILTRŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

dpf fap filtrai keitimas kaina variklistai lt


Labai dažnai bet kuris variklius remontuojantis servisas susiduria su dpf fap filtrais ir jų gedimais. Įprasti dyzelių servisai šios problemos nesprendžia, arba jei tai daro – atlieka tik dpf filtrų keitimą nauju.

Mes turime galimybę pasiūlyti alternatyvius sprendimus, kurie gali sutaupyti labai dažnai net ne vieną tūkstantį eurų.

Ir tai darome geriausiai Lietuvoje. Apie tai daugiau informacijos rasite čia http://www.katalizatorius.lt/dpf-filtru-katalizatoriu-valymas/

9.

PROTINGAS SEAT TURBINŲ REMONTAS

turbinu remontas variklistai lt


Su turbinų remontu – tema taip pat neišsenkanti. Pavyzdžiui mes atskirai mūsų atrestauruotų turbokompresorių niekam, jokiam kitam autoservisui nepardavėme ir neparduosime. Priežąstis paprasta – daugelis deda turbokompresorių net nepasidomėję kokia turbinos gedimo priežąstis.

Taip SEAT turbina važiuoja maksimum keletą mėnesių, o kartais ir „nulekia“ per pirmus 50 kilometrų. Viskas dėl to, kad niekas nesirūpina, kaip turbina dirbs po jos pastatymo.

Vienas darbas yra turbiną suremontuoti – visai kitas, padaryti viską, kad ji suktųsi daug daug kilometrų. Todėl, kokį remonto kelią pasirinksite, tokia bus ir kaina. Vienu atveju – pinigai gali būti išmesti, kitu – galima bus pasidžiaugti rezultatu…

MŪSŲ DARBO PRINCIPAI

varikliu remontas atsiliepimai variklistai


Nesvarbu kaip dirba mūsų kolegos ar konkurentai, mes žinome, kad turime būti bent vienu žingsniu priekyje, todėl… visada stengiamės visus darbus padaryti idealiai ir ne kitaip

MŪSŲ SEAT DIAGNOSTIKA

variklio patikra vilnius kaune klaipeda


Dyzelinių ir benzininių variklių diagnostika – tai nėra vien tik kompiuterinės įrangos pajungimas už 20,- eurų. Turite žinoti, kad yra žymiai daugiau būdų patikrinti jūsų variklį, turbiną, dpf filtrą, egr vožtuvą, purkštukus, siurblį ir ECU.

SEAT VARIKLIŲ REMONTO KAINA

variklio remonto kaina 1

Beveik visi iki vieno klausia „Kiek kainuoja pas jus SEAT variklių remontas?“ Atsakyti į šį klausimą galima dviem būdais: pasakant mažiausią remonto kainą arba nepasakant nieko, kol SEAT automobiliui neatlikta variklio diagnostika.

KO SIEKIAME?

Pirmas metodas garantuoja klientą, tačiau taip pat ir ginčus, nesusipratimus ir t.t. Antras metodas garantuoja, mažiau klientų – tačiau visada parodomas meistro profesionalus požiūris į savo darbą.
Bet koks darbas turi pradžią ir pabaigą.

Niekada nepradedame automobilio variklio remonto nuo vidurio ar nuo galo, nebent to pageidauja patys klientai. Protingas meistras niekada neužsiims eksperimentais, nes jie kainuoja laiką – o laikas pinigai!

GARANTIJA SEAT VARIKLIO REMONTUI


Mes visada garantuojame Jums, kad savo darbams duodame pačią didžiausią garantiją kokia tik yra įmanoma. Tačiau daugelis vairuotojų nori absurdiškų garantijų. Mes puikiai suprantame, kad visi norime, kad mūsų vairuojami automobiliai negestų… Tačiau suremontavus vieną mazgą, niekas negali duoti garantijos, kad automobilyje daugiau niekas nesuges da 10 metų

KONSULTACIJOS VARIKLIO REMONTO KLAUSIMAIS

Savo klientams negailime gerų patarimų. Savo klientams siūlome ne vienadienius sprendimus. Ir jeigu reikalingas geras dyzelinių variklių remontas, galime pasiūlyti patį geriausią. Kosultuojame dažniausiai net iki 22.00 h vakaro 7 dienas per savaitę

REGISTRACIJA


Registruokitės telefonu iki 22.00 val. vakaro. Skambinkite ir derinkite laiką iš anksto. Taip išvengsime ilgo automobilio stovėjimo prie serviso durų ir visi bus patenkinti ir laimingi.

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

Tel: +370 680 58880

TIK ŠIŲ SEAT AUTOMOBILIŲ VARIKLIŲ TAISYMAS

SEAT Meriva Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Corsa 1.3 Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Zafira A B 1.9 cdti 2.0 2.2 dti Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Omega 2.0 2.2 dti Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Calibra benzinas Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Vectra 1,9 cdti 2.0 2.2 dti Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Astra 1.7 1.9 2.0 2.2 Variklis kaina Remontas + diagnostika

SENESNIŲ BENZININIŲ SEAT ASTRA IR CORSA C – SERVISAS VILNIUJE

SEAT Kadett Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Astra J Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Corsa D Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Zafira A Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Astra G Variklis kaina Remontas + diagnostika

SEAT Omega B Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Astra F Variklis kaina Remontas + diagnostika
Vectra A 2.0 2.2 dti Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Ascona C Variklis kaina Remontas + diagnostika

SPORTINIŲ SEAT AUTOMOBILIŲ SERVISAS VILNIUJE

SEAT Manta Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Tigra Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT GT Variklis kaina Remontas + diagnostika
City Car type Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Agila Variklis kaina Remontas + diagnostika

SEAT MIKROAUTOBUSŲ SERVISAS VILNIUJE

SEAT Movano Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Combo Variklis kaina Remontas + diagnostika

LIUKSO KLASĖS SEAT AUTOSERVISAS VILNIUJE

SEAT Rekord Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Diplomat Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Commodore Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Senator Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Omega Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Admiral Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Kapitän Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Antara Variklis kaina Remontas + diagnostika

KITI SEAT AUTOMOBILIŲ MODELIAI

SEAT Kadett Superboss Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Vivaro Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Laubfrosch Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Astra Cabrio Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Super 6 Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Olympia Variklis kaina Remontas + diagnostika
SEAT Blitz Variklis kaina Remontas + diagnostika

Mūsų draugai ir partneriai:

autoservisai vilniuje kaune klaipedoje
autoservisas klaipedoje sestadieni sekmadieni 1
autoservisas kaune visa para
Konsultacija 22.00 h +37068058