LAND RANGE ROVER VARIKLIO REMONTAS IR DIAGNOSTIKA VARIKLISTAI.LT

LAND RANGE ROVER automobilio variklio remontas - kapitalinis LAND RANGE ROVER variklio remontas, LAND RANGE ROVER variklio grandinių keitimas, LAND RANGE ROVER variklio diagnostika ir visi kiti darbai, kai reikalingas variklio remontas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžyje. Konsultacijos iki 22.00 kasdien. Skambink - klausk - kiek įmanoma padėsime ir telefonu. Tel: +37068058880

LAND RANGE ROVER VARIKLIAI

PASKAITYKITE APIE TAI
KAIP TURI BŪTI ATLIEKAMAS
LAND RANGE ROVER VARIKLIO REMONTAS

varikliu remontas taisymas kapitalinis variklistai kaune vilniuje klaipeodje


GERIAUSIAS LAND RANGE ROVER DYZELINIŲ IR BENZININIŲ VARIKLIŲ SERVISAS


Jeigu atsitiko jau taip, kad reikalingas geras Land Range Rover automobilių dyzelinių ir benzininių variklių remontas Vilniuje Kaune ar Klaipėdoje – greičiausiai buvo atlikta variklio diagnostika paprastame servise ir pasiūlyta susirasti tuos,,,

,,,kas remontuoja variklius ir juose specializuojasi. Taigi, dabar naršote ir bandote surasti tuos, kas suras jūsų automobilio variklio gedimą ir jį pašalins.

Pasakysime tik tiek, kad esate ten – kur ir reikia. Mes galime įveikti pratiškai visus dyzelinių bei benzininių variklių gedimus ir pasiūlyti įvairiausius sprendimo metodus. Viskas priklauso nuo to, kokie jūsų norai, na ir be abejonės galimybės.

Kitaip sakant, visada galima surasti patį pigiausią variklio remonto sprendimą ir patį geriausią. Reikia tik Jūsų leidimo veikti…

Tel: +370 680 58880

1.

LAND ROVER RANGE ROVER BENZININIŲ IR DYZELINIŲ VARIKLIŲ DIAGNOSTIKA VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

gera tiksli automobilio variklio diagnostika kaune vilniuje klaipedoje panevezyje

Land Range Rover DPF FAP FILTRŲ REMONTAS
Land Range Rover Dpf filtrų valymas, keitimas

Land Range Rover DPF FILTRŲ IŠPROGRAMAVIMAS
Profesionalūs dpf filtrų išjungimo sprendimai

Land Range Rover EGR VOŽTUVAI
Land Range Rover Egr vožtuvų remontas

Land Range Rover DYZELINIŲ PURKŠTUKŲ PATIKRA
Land Range Rover Dyzelinių purkštukų diagnostika ir remontas

Land Range Rover TURBINŲ REMONTAS
Land Range Rover Turbinų diagnostika, remontas, restauravimas

Land Range Rover KAPITALINIS VARIKLIO REMONTAS
Kapitalinis dyzelinių ir benzininių variklių remontas Land Range Rover automobiliams

Land Range Rover CHIP TUNING VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS
Chip tiuningas – Land Range Rover variklio galios didinimas


Pas mus gausite ne tik išsamią dyzelinio Land Range Rover variklio diagnostiką. Ji gali būti atlikta su papildomais ir labai dažnai būtinais testais.

Tai ypač svarbu, kai perkamas automobilis ir reikia atlikti kompiuterinę Land Range Rover diagnostiką pirmiausia, o paskui pratestuoti ir kitais metodais.

Daugelis autoservisų net nesiūlo tai padaryti, nes šie darbai laiko atžvilgiu užtrunka daug ilgiau nei paprasta kompiuterinė dyzelio diagnostika.

2.

LAND RANGE ROVER PURKŠTUKŲ REMONTAS


Jeigu reikia serviso, kuris remontuoja Land Range Rover dyzelinius purkštukus ir duoda šiam remontui garantijas – tuomet drąsiai skambinkite, kad ir dabar.

Sugebame ne tik atlikti jų remontą, tačiau ir atidžiai peržiūrėti visą dyzelio magistralę, kurioje dažniausiai ir prasideda visos purkštukų gedimų priežąstys.

Taip pat atliekame dyzelinių purkštukų išėmimą / demontavimą sudėtingiausiems automobilių modeliams – net naujausiems Land Range Rover varikliams

frame 526 1

3.

KAPITALINIS LAND RANGE ROVER DYZELINIŲ / BENZININIŲ VARIKLIŲ

variklio kapitalinis remontas kaunas vilnius klaipeda siauliai panevezys 1


Šioje vietoje reiktų pabrėžti, jog turime visas galimybes atlikti Land Range Rover variklio kapitalinį remontą tiek lengviesiems automobiliams tiek komerciniam transportui, ko neturi galimybės daryti visi garažuose dirbantys ir variklius remontuojantys meistriukai.

Tai labai aktualu įmonėms ir organizacijoms, kurios savo automobilio remonto išlaidas gali traukti į veiklos sąnaudas.

Savo komandoje turime turbūt beveik visus geriausius Vilniaus Kauno Klaipėdos dyzelistus, daugelis jų dirba daugiau nei po 20 metų ir patirties tiek, kad galime pasiruošti sau mokinius ir jais didžiuotis.

Bandymų ir klaidų metodai – -tikrai ne mūsų darbo stilius… Visi mūsų kolegos, kuriems remontuojame variklius – tokie kaip Land Range Rover servisas Kaune, Land Range Rover servisas Vilniuje ir Land Range Rover servisas Klaipėdoje žino, kad geriau rimtesnį darbą patikėti mums, nei patiems gaišti laiką su dideliais kapitaliniais variklių projektais.

4.

LAND RANGE ROVER VARIKLIŲ ECU PROGRAVIMAS, KODAVIMAS, KEITIMAS, ATNAUJINIMAS


Šiandien rimtai su Land Range Rover dyzeliniais varikliais darbuotis tikrai nepavyksta kiekvienam eiliniam autoservisui. Nors tiesa sakant paprasti servisai gerai uždirba ir atlikdami paprastą eilinį techninį aptarnavimą bei važiuoklės remonto darbus.

Rizikos mažai – pelnas geras. Todėl akivaizdu, kad profesionalaus variklisto tikrai laikyti jiems neapsimoka.

Mes galime programuoti purkštukus. Galime pririšinėti dyzelinius siurblius. Kas dažniausiai po sudėtingesnio variklio remonto – būtina procedūra. Reiškia apsilankę pas mus – gausite visas aukščiausio lygio ir profesionalumo paslaugas vienoje vietoje.

variklio valdymo bloko remontas kaune vilniuje klaipedoje siauliai panevezys

5.

LAND RANGE ROVER VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS – CHIP TIUNINGAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

variklio galios didinimas kaunas vilnius klaipeda


Su mumis dirba vienas iš trijų geriausių ne tik Lietuvoje, o Pabaltijo šalyse – variklio valdymo blokų korekcijos specialistų, galintis atlikti ne tik ECU čipavimo procedūrą, bet ir pašalinti visus ypač dyzeliams nereikalingus komponentus –

tokius kaip Dpf fap duodžių filtras, Egr vožtuvas, antrinės oro sklendės ir kitus tam tikrų modelių „gamyklinius patobulinimus“.

Kurie ir yra pagrindiniai šiuolaikinių dyzelinių variklių priešai, sugebantys savo nekaltu gedimu pridaryti tiek žalos, kad duagelis vairuotojų net patikėti negali.

Ypač tie, kurie buvo pripratę prie senų gerų ir pigių dyzelių. Sudomino Land Range Rover variklio čipavimas? Skaitykite apie tai, kas yra profesionalus Land Range Rover Chip tiuningas čia >

6.

LAND RANGE ROVER KATALIZATORIŲ REMONTAS IR RESTAURAVIMAS


Labai dažna dyzelinio ir benzininio Land Range Rover variklio gedimo priežąstis – užsikimšęs katalizatorius.

Apie grandininių gedimų grandinę, sugedus ir užsikimšus katalizatoriui galėsite paskaityti mūsų atskirame skyriuje – katalizatoriai ir jų gedimai.

Arba kitaip sakant „Koks katalizatorius geriau? Naujas ar naudotas?“ >>> Daugiau informacijos apie tai čia Land Range Rover katalizatoriai >>>

Turite žinoti, kad benzininiam Land Range Rover automobiliui, ypatingai TFSI ir FSI varikliams katalizatorius būtinas ir ne tik dėl to, kad saugo aplinką.

kaatalizatoriai kaune vilniuje klaipedoje

7.

LAND RANGE ROVER EGR VOŽTUVŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

egr voztuvo valymas kaune vilniuje klaipedoje


Atskirame skyriuje aptarsime apie tai, ką daryti su sugedusiu Land Range Rover Egr vožtuvu. Kas geriau išprogramuoti Egr vožtuvą ar nusipirkti naują?

Visada turime galimybę atlikti Egr vožtuvo išjungimą pačioje variklio valdymo bloko programinėje versijoje.

O kas svarbiausia – tai galime daryti nesvarbu, koks pas jus originalus failas.

Kitaip sakant, pas jus gali būti alikta korekcija – tarkim Land Range Rover Chip tiuningas. Mums tai netrukdo. Kažkieno darbas liks nepakeistas – važiuosite ir toliau – smagiai kaip iki šiol. Daugiau informacijos rasite čia http://www.egrvoztuvas.lt

8.

LAND RANGE ROVER DPF FAP SUODŽIŲ FILTRŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE


Labai dažnai bet kuris variklius remontuojantis servisas susiduria su dpf fap filtrais ir jų gedimais. Įprasti dyzelių servisai šios problemos nesprendžia, arba jei tai daro – atlieka tik dpf filtrų keitimą nauju.

Mes turime galimybę pasiūlyti alternatyvius sprendimus, kurie gali sutaupyti labai dažnai net ne vieną tūkstantį eurų.

Ir tai darome geriausiai Lietuvoje. Apie tai daugiau informacijos rasite čia http://www.katalizatorius.lt/dpf-filtru-katalizatoriu-valymas/

dpf filtrai valymas keitimas kaina kaunas vilnius klaipeda

9.

PROTINGAS LAND RANGE ROVER TURBINŲ REMONTAS

turbinos remontas kaunas kliapeda vilnius siauliai


Su turbinų remontu – tema taip pat neišsenkanti. Pavyzdžiui mes atskirai mūsų atrestauruotų turbokompresorių niekam, jokiam kitam autoservisui nepardavėme ir neparduosime.

Priežąstis paprasta – daugelis deda turbokompresorių net nepasidomėję kokia turbinos gedimo priežąstis.

Taip Land Range Rover turbina važiuoja maksimum keletą mėnesių, o kartais ir „nulekia“ per pirmus 50 kilometrų.

Viskas dėl to, kad niekas nesirūpina, kaip turbina dirbs po jos pastatymo.

Vienas darbas yra turbiną suremontuoti – visai kitas, padaryti viską, kad ji suktųsi daug daug kilometrų.

Todėl, kokį remonto kelią pasirinksite, tokia bus ir kaina. Vienu atveju – pinigai gali būti išmesti, kitu – galima bus pasidžiaugti rezultatu…

variklio remonto centras kaune
variklio patikra pries pirkima kaune
varikliu remontas vilniuje

KO SIEKIAME?

Pirmas metodas garantuoja klientą, tačiau taip pat ir ginčus, nesusipratimus ir t.t. Antras metodas garantuoja, mažiau klientų – tačiau visada parodomas meistro profesionalus požiūris į savo darbą.
Bet koks darbas turi pradžią ir pabaigą.

Niekada nepradedame automobilio variklio remonto nuo vidurio ar nuo galo, nebent to pageidauja patys klientai. Protingas meistras niekada neužsiims eksperimentais, nes jie kainuoja laiką – o laikas pinigai!

GARANTIJA LAND RANGE ROVER VARIKLIO REMONTUI


Mes visada garantuojame Jums, kad savo darbams duodame pačią didžiausią garantiją kokia tik yra įmanoma.

Tačiau daugelis vairuotojų nori absurdiškų garantijų. Mes puikiai suprantame, kad visi norime, kad mūsų vairuojami automobiliai negestų…

Tačiau suremontavus vieną mazgą, niekas negali duoti garantijos, kad automobilyje daugiau niekas nesuges da 10 metų

KONSULTACIJOS VARIKLIO REMONTO KLAUSIMAIS

Savo klientams negailime gerų patarimų. Savo klientams siūlome ne vienadienius sprendimus.

Ir jeigu reikalingas geras dyzelinių variklių remontas, galime pasiūlyti patį geriausią.

Konsultuojame dažniausiai net iki 22.00 h vakaro 7 dienas per savaitę

REGISTRACIJA


Registruokitės telefonu iki 22.00 val. vakaro. Skambinkite ir derinkite laiką iš anksto.

Taip išvengsime ilgo automobilio stovėjimo prie serviso durų ir visi bus patenkinti ir laimingi.

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

kapitalinis variklio remontas kaune vilniuje klaipedoje

Tel: +370 680 58880

Benzininiai Land Range Rover varikliai, kuriuos remontuojame

B38 Variklio remontas
M10 Variklio remontas
S14 Variklio remontas
Land Range Rover M40 variklio remontas 1987–1995 1.6–1.8 L
Land Range Rover M42 Variklio remontas 1989–1996 1.8 L
Land Range Rover M43 Variklio remontas 1991–2002 1.6–1.9 L
Land Range Rover M44 Variklio remontas 1996–2001 1.9 L
Land Range Rover N40 Variklio remontas2001–2004 1.6 L
Land Range Rover N42 Variklio remontas 2001–2004 1.8–2.0 L
Land Range Rover N46 Variklio remontas 2004–2007 1.8–2.0 L
Land Range Rover N43 Variklio remontas 2007–2011 1.6–2.0 L
Land Range Rover N13 Variklio remontas 2011–2015 1.6 L
Land Range Rover N20 Variklio remontas 2011–2017 1.6–2.0 L
Land Range Rover B48 Variklio remontas 2015– 2.0 L
Land Range Rover M78 Variklio remontas 1933–1950 1.2-1.9 L
Land Range Rover M328 Variklio remontas 1936–1940 2.0-2.1 L
Land Range Rover M335 Variklio remontas 1939–1941 3.5 L
Land Range Rover M337 Variklio remontas 1952–1958 2.0-2.1 L
Land Range Rover M30 Variklio remontas 1968–1994 2.5-3.5 L
Land Range Rover M20 Variklio remontas 1977–1993 2.0-2.7 L
Land Range Rover M88/S38 Variklio remontas 1978–1989 3.5-3.8 L
Land Range Rover M102 Variklio remontas 1980–1982 3.2 L
Land Range Rover M106 Variklio remontas 1982–1986 3.4 L
Land Range Rover M50 Variklio remontas 1989–1996 2.0-2.5 L
Land Range Rover S50 Variklio remontas 1992–1999 3.0-3.2 L
Land Range Rover M52 Variklio remontas 1994–2000 2.0-2.8 L
Land Range Rover S52 Variklio remontas 1996–2000 3.2 L
Land Range Rover M54 Variklio remontas 2000–2006 2.2-3.0 L
Land Range Rover S54 Variklio remontas 2000–2008 3.2 L
Land Range Rover N52 Variklio remontas 2005–2015 2.5-3.0 L
Land Range Rover N54 Variklio remontas 2006–2016 3.0 L
Land Range Rover N53 Variklio remontas 2007–2014 2.5-3.0 L
Land Range Rover N55 Variklio remontas 2009– 3.0 L
Land Range Rover S55 Variklio remontas 2014– 3.0 L
Land Range Rover B58 Variklio remontas 2015– 3.0 L
Land Range Rover S58 Variklio remontas 2019– 3.0 L
Land Range Rover M60 V8 Variklio remontas N.A. 1992–1996 3.0-4.0 L
Land Range Rover M62 V8 Variklio remontas N.A. 1996–2005 3.5-4.8 L
Land Range Rover S62 V8 Variklio remontas N.A. 1998–2006 4.9 L
Land Range Rover S65 V8 Variklio remontas N.A. 2007–2013 4.0-4.4 L
Land Range Rover N63 V8 turbo Variklio remontas 2008 4.4 L
Land Range Rover S63 V8 turbo Variklio remontas 2009– 4.4 L
Land Range Rover E41/P80[2] V8 & V10 N.A. Variklio remontas 2000–2009 2.4-3.0 L
Land Range Rover S85 V10 N.A. Variklio remontas 2005–2010 5.0 L
Land Range Rover S70 V12 N.A. Variklio remontas 1992–2000 5.6-6.1 L
Land Range Rover M73 V12 N.A. Variklio remontas 1993–2002 5.4 L
Land Range Rover N73 V12 N.A. Variklio remontas 2003–2016 6.0-6.75 L
Bwm N74 V12 turbo Variklio remontas 2009– 6.0-6.75 L

Dyzeliniai Land Range Rover varikliai kuriuos remontuojame

Land Range Rover B37 Variklio remontas 2012– 1.5 L
Land Range Rover M41 Variklio remontas 1994–2000 1.7 L
Land Range Rover M47 Variklio remontas 1998–2006 2.0 L
Land Range Rover N47 Variklio remontas 2006–2014 2.0 L
Land Range Rover B47 Variklio remontas 2013– 2.0 L
Land Range Rover M21 Variklio remontas 1983–1993 2.4 L
Land Range Rover M51 Variklio remontas 1991–2000 2.5 L
Land Range Rover M57 Variklio remontas 1998–2011 2.5-3.0 L
Land Range Rover N57 Variklio remontas 2008–2020 3.0 L
Land Range Rover B57 Variklio remontas 2015– 3.0 L
Land Range Rover M67 V8 turbo Variklio remontas 1998–2009 3.9-4.4 L

Mūsų draugai ir partneriai:

Tel: +370 680 58880

Konsultacija 22.00 h +37068058