BMW VARIKLIO REMONTAS IR DIAGNOSTIKA VARIKLISTAI.LT

Bmw automobilio variklio remontas - kapitalinis Bmw variklio remontas, Bmwvariklio grandinių keitimas, Bmw variklio diagnostika ir visi kiti darbai, kai reikalingas variklio remontas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Šiauliuose Panevėžyje. Konsultacijos iki 22.00 kasdien. Skambink - klausk - kiek įmanoma padėsime ir telefonu. Tel: +37068058880

Paskaitykite, kaip turi būti atliekamas Bmw variklio remontas, norint gauti garantiją

bmw varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje


Bmw variklių remonto centras Kaune Vilniuje Klaipėdoje


Jeigu atsitiko jau taip, kad reikalingas geras Bmw automobilių dyzelinių ir benzininių variklių remontas Vilniuje Kaune ar Klaipėdoje – greičiausiai buvo atlikta Bmw variklio diagnostika paprastame servise ir pasiūlyta susirasti tuos,,,

,,,kas remontuoja variklius ir juose specializuojasi. Taigi, dabar naršote ir bandote surasti tuos, kas suras jūsų Bmw automobilio variklio gedimą ir jį pašalins.

Pasakysime tik tiek, kad esate ten – kur ir reikia. Mes galime įveikti pratiškai visus Bmw dyzelinių bei benzininių variklių gedimus ir pasiūlyti įvairiausius sprendimo metodus.

Užsiimame net tik benzininiais bet ir M serijos varikliais.

Modifikuojame senus Bmw variklius, atliekame tiek mechaninės dalies Tuning procedūrą, tiek ECU valdymo bloko korekcijas.

Viskas priklauso nuo to, kokie jūsų norai, na ir be abejonės galimybės.

Kitaip sakant, visada galima surasti patį pigiausią Bmw variklio remonto sprendimą ir patį geriausią. Reikia tik Jūsų noro…

Tel: +370 680 58880

0.

BMW GRANDINĖS KEITIMAS – REIKIA? IR KODĖL?

bmw variklio grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje kaina

NUTRŪKO BMW VARIKLIO GRANDINĖ?

Bus reikalingas Bmw variklio remontas arba keitimas…

Mūsų labai dažnai klausia – „Bmw automobilis nuvažiavęs 200.000 km. Ar apsimoka keisti variklio grandinę?“

Mūsų atsakymas gana paprastas: tai yra Jūsų valia ir Jūsų supratimas – jei manote, kad pas stomatologą reikia eiti tada, kai dantį pradeda skaudėti… Tai reiktų sužinoti, kiek kainuoja implantas…

Na, o jeigu nenukrypstant nuo temos – skaičiuoklė paprasta:

Bmw variklio remontas nuo 900,- Eur 4 cilindrų variklių

Jeigu pažeidimai yra tik viršutinėje variklio dalyje – galima tilpti su darbu, detalėmis ir grandinės komplektu iki 1500,- Eur.

Su sąlyga, kad nėra linkęs nei vienas švaistiklis. Tada reikės dar daugiau pinigų.

Bmw variklio keitimas nuo 600,- Eur 4 cilindrų varikliui

Čia skaičiuojasi panašiai, tik kad papildomai dar reikia variklį nusipirkti, jį patikrinti, paruošti ir tik tada pastatyti. Bet kurio pigiausio naudoto variklio kaina bus nuo 1000,- ir į viršų.

Kalbant apie naujausių Bmw modelių variklius – jų kaina prasideda nuo 3000,- Eur su maža Rida.

Taigi… Bmw variklio remontas ne pigus malonumas…

Tel: +370 680 58880

1.

BMW BENZININIŲ IR DYZELINIŲ VARIKLIŲ DIAGNOSTIKA VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

bmw variklio diagnostika kaune vilniuje klaipedoje

BMW DPF FAP FILTRŲ REMONTAS
BMW Dpf filtrų valymas, keitimas

BMW DPF FILTRŲ IŠPROGRAMAVIMAS
Profesionalūs dpf filtrų išjungimo sprendimai

BMW EGR VOŽTUVAI
BMW Egr vožtuvų remontas

BMW DYZELINIŲ PURKŠTUKŲ PATIKRA
BMW Dyzelinių purkštukų diagnostika ir remontas

BMW TURBINŲ REMONTAS
BMW Turbinų diagnostika, remontas, restauravimas

BMW KAPITALINIS VARIKLIO REMONTAS
Kapitalinis dyzelinių ir benzininių variklių remontas BMW automobiliams

BMW CHIP TUNING VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS
Chip tiuningas – BMW variklio galios didinimas


Pas mus gausite ne tik išsamią dyzelinio BMW variklio kompiuterinę diagnostiką. Ji gali būti atlikta su papildomais ir labai dažnai būtinais (privalomais) testais.

Tai ypač svarbu, kai perkamas automobilis ir reikia atlikti kompiuterinę BMW diagnostiką pirmiausia, o paskui pratestuoti ir kitais metodais.

Daugelis autoservisų net nesiūlo tai padaryti, nes šie darbai laiko atžvilgiu užtrunka daug ilgiau nei paprasta kompiuterinė variklio diagnostika.

2.

BMW PURKŠTUKŲ REMONTAS KAUNE IR VILNIUJE


Jeigu reikia serviso, kuris remontuoja BMW dyzelinius purkštukus ir duoda šiam remontui garantijas – tuomet drąsiai skambinkite, kad ir dabar.

Sugebame ne tik atlikti jų remontą, tačiau ir atidžiai peržiūrėti visą dyzelio magistralę, kurioje dažniausiai ir prasideda visos purkštukų gedimų priežąstys.

Taip pat atliekame dyzelinių purkštukų išėmimą / demontavimą sudėtingiausiems automobilių modeliams – net naujausiems BMW varikliams

bmw purkstuku remontas kaune vilniuje klaipedoje

3.

KAPITALINIS BMW DYZELINIŲ / BENZININIŲ VARIKLIŲ REMONTAS

kapitalinis bmw variklio remontas


Šioje vietoje reiktų pabrėžti, jog turime visas galimybes atlikti BMW variklio kapitalinį remontą tiek lengviesiems automobiliams tiek komerciniam transportui, ko neturi galimybės daryti visi garažuose dirbantys ir variklius remontuojantys meistriukai.

Tai labai aktualu įmonėms ir organizacijoms, kurios savo automobilio remonto išlaidas gali traukti į veiklos sąnaudas.

Savo komandoje turime turbūt beveik visus geriausius Vilniaus Kauno Klaipėdos dyzelistus, daugelis jų dirba daugiau nei po 20 metų ir patirties tiek, kad galime pasiruošti sau mokinius ir jais didžiuotis.

Bandymų ir klaidų metodai – -tikrai ne mūsų darbo stilius… Visi mūsų kolegos, kuriems remontuojame variklius – tokie kaip BMW servisas Kaune, BMW servisas Vilniuje ir BMW servisas Klaipėdoje žino, kad geriau rimtesnį darbą patikėti mums, nei patiems gaišti laiką su dideliais kapitaliniais variklių projektais.

Tel: +370 680 58880

4.

BMW VARIKLIŲ ECU REMONTAS PROGRAVIMAS, KODAVIMAS, KEITIMAS, ATNAUJINIMAS


Šiandien rimtai su BMW dyzeliniais varikliais darbuotis tikrai nepavyksta kiekvienam eiliniam autoservisui. Nors tiesa sakant paprasti servisai gerai uždirba ir atlikdami paprastą eilinį techninį aptarnavimą bei važiuoklės remonto darbus.

Rizikos mažai – pelnas geras. Todėl akivaizdu, kad profesionalaus variklisto tikrai laikyti jiems neapsimoka.

Mes galime programuoti purkštukus. Galime pririšinėti dyzelinius siurblius. Kas dažniausiai po sudėtingesnio variklio remonto – būtina procedūra. Reiškia apsilankę pas mus – gausite visas aukščiausio lygio ir profesionalumo paslaugas vienoje vietoje.

bmw variklio valdymo bloko remontas

5.

BMW VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS – CHIP TIUNINGAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

bmw variklio galios didinimas kaune vilniuje


Su mumis dirba vienas iš trijų geriausių ne tik Lietuvoje, o Pabaltijo šalyse – variklio valdymo blokų korekcijos specialistų, galintis atlikti ne tik ECU čipavimo procedūrą, bet ir pašalinti visus ypač dyzeliams nereikalingus komponentus –

tokius kaip Dpf fap duodžių filtras, Egr vožtuvas, antrinės oro sklendės ir kitus tam tikrų modelių „gamyklinius patobulinimus“.

Kurie ir yra pagrindiniai šiuolaikinių dyzelinių variklių priešai, sugebantys savo nekaltu gedimu pridaryti tiek žalos, kad duagelis vairuotojų net patikėti negali. Ypač tie, kurie buvo pripratę prie senų gerų ir pigių dyzelių. Sudomino BMW variklio čipavimas? Skaitykite apie tai, kas yra profesionalus BMW Chip tiuningas čia >

6.

BMW KATALIZATORIŲ REMONTAS IR RESTAURAVIMAS


Labai dažna dyzelinio ir benzininio BMW variklio gedimo priežąstis – užsikimšęs katalizatorius. Apie grandininių gedimų grandinę, sugedus ir užsikimšus katalizatoriui galėsite paskaityti mūsų atskirame skyriuje – katalizatoriai ir jų gedimai.

Arba kitaip sakant „Koks katalizatorius geriau? Naujas ar naudotas?“ >>> Daugiau informacijos apie tai čia BMW katalizatoriai >>>

Turite žinoti, kad benzininiam BMW automobiliui, ypatingai TFSI ir FSI varikliams katalizatorius būtinas ir ne tik dėl to, kad saugo aplinką.

bmw katalizatoriai keitimas restauravimas nuoma kaune vilniuje

7.

BMW EGR VOŽTUVŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

bmw egr voztuvo remontas plovimas kaune vilniuje


Atskirame skyriuje aptarsime apie tai, ką daryti su sugedusiu BMW Egr vožtuvu. Kas geriau išprogramuoti Egr vožtuvą ar nusipirkti naują? Visada turime galimybę atlikti Egr vožtuvo išjungimą pačioje variklio valdymo bloko programinėje versijoje.

O kas svarbiausia – tai galime daryti nesvarbu, koks pas jus originalus failas.

Kitaip sakant, pas jus gali būti alikta korekcija – tarkim BMW Chip tiuningas. Mums tai netrukdo. Kažkieno darbas liks nepakeistas – važiuosite ir toliau – smagiai kaip iki šiol. Daugiau informacijos rasite čia http://www.egrvoztuvas.lt

8.

BMW DPF FAP SUODŽIŲ FILTRŲ REMONTAS VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE


Labai dažnai bet kuris variklius remontuojantis servisas susiduria su dpf fap filtrais ir jų gedimais. Įprasti dyzelių servisai šios problemos nesprendžia, arba jei tai daro – atlieka tik dpf filtrų keitimą nauju.

Mes turime galimybę pasiūlyti alternatyvius sprendimus, kurie gali sutaupyti labai dažnai net ne vieną tūkstantį eurų.

Ir tai darome geriausiai Lietuvoje. Apie tai daugiau informacijos rasite čia http://www.katalizatorius.lt/dpf-filtru-katalizatoriu-valymas/

bmw dpf filtro valymas kaune vilniuje

9.

PROTINGAS BMW TURBINŲ REMONTAS

bmw turbinos remontas kaune vilniuje


Su turbinų remontu – tema taip pat neišsenkanti. Pavyzdžiui mes atskirai mūsų atrestauruotų turbokompresorių niekam, jokiam kitam autoservisui nepardavėme ir neparduosime.

Priežąstis paprasta – daugelis deda turbokompresorių net nepasidomėję kokia turbinos gedimo priežąstis.

Taip Bmw turbina važiuoja maksimum keletą mėnesių, o kartais ir „nulekia“ per pirmus 50 kilometrų. Viskas dėl to, kad niekas nesirūpina, kaip turbina dirbs po jos pastatymo.

Vienas darbas yra turbiną suremontuoti – visai kitas, padaryti viską, kad ji suktųsi daug daug kilometrų. Todėl, kokį remonto kelią pasirinksite, tokia bus ir kaina.

Vienu atveju – pinigai gali būti išmesti, kitu – galima bus pasidžiaugti rezultatu…

MŪSŲ DARBO PRINCIPAI

varikliu remontas kaune vilniuje


Nesvarbu kaip dirba mūsų kolegos ar konkurentai, mes žinome, kad turime būti bent vienu žingsniu priekyje, todėl… visada stengiamės visus darbus padaryti idealiai ir ne kitaip

MŪSŲ BMW DIAGNOSTIKA

variklio patikra diagnostika kaune vilniuje klaipedoje 2


Dyzelinių ir benzininių variklių diagnostika – tai nėra vien tik kompiuterinės įrangos pajungimas už 20,- eurų. Turite žinoti, kad yra žymiai daugiau būdų patikrinti jūsų variklį, turbiną, dpf filtrą, egr vožtuvą, purkštukus, siurblį ir ECU.

BMW VARIKLIŲ REMONTO KAINA

variklio remonto kaina kaune vilniuje klaipedoje 2

Beveik visi iki vieno klausia „Kiek kainuoja pas jus Bmw variklių remontas?“ Atsakyti į šį klausimą galima dviem būdais: pasakant mažiausią remonto kainą arba nepasakant nieko, kol Bmw automobiliui neatlikta variklio diagnostika.

Tel: +370 680 58880

KO SIEKIAME?

Pirmas metodas garantuoja klientą, tačiau taip pat ir ginčus, nesusipratimus ir t.t. Antras metodas garantuoja, mažiau klientų – tačiau visada parodomas meistro profesionalus požiūris į savo darbą.
Bet koks darbas turi pradžią ir pabaigą.

Niekada nepradedame automobilio variklio remonto nuo vidurio ar nuo galo, nebent to pageidauja patys klientai. Protingas meistras niekada neužsiims eksperimentais, nes jie kainuoja laiką – o laikas pinigai!

GARANTIJA BMW VARIKLIO REMONTUI


Mes visada garantuojame Jums, kad savo darbams duodame pačią didžiausią garantiją kokia tik yra įmanoma.

Tačiau daugelis vairuotojų nori absurdiškų garantijų. Mes puikiai suprantame, kad visi norime, kad mūsų vairuojami automobiliai negestų…

Tačiau suremontavus vieną mazgą, niekas negali duoti garantijos, kad automobilyje daugiau niekas nesuges da 10 metų

KONSULTACIJOS VARIKLIO REMONTO KLAUSIMAIS

Savo klientams negailime gerų patarimų. Savo klientams siūlome ne vienadienius sprendimus.

Ir jeigu reikalingas geras dyzelinių variklių remontas, galime pasiūlyti patį geriausią. Kosultuojame dažniausiai net iki 22.00 h vakaro 7 dienas per savaitę

REGISTRACIJA


Registruokitės telefonu iki 22.00 val. vakaro. Skambinkite ir derinkite laiką iš anksto.

Taip išvengsime ilgo automobilio stovėjimo prie serviso durų ir visi bus patenkinti ir laimingi.

Vilnius +5
Kaunas +7 Klaipėda +3

SKAMBINTI

dyzeliniu benzininiu varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje

Tel: +370 680 58880

Benzininiai Bmw varikliai, kuriuos remontuojame

B38 Variklio remontas
M10 Variklio remontas
S14 Variklio remontas
Bmw M40 variklio remontas 1987–1995 1.6–1.8 L
Bmw M42 Variklio remontas 1989–1996 1.8 L
Bmw M43 Variklio remontas 1991–2002 1.6–1.9 L
Bmw M44 Variklio remontas 1996–2001 1.9 L
Bmw N40 Variklio remontas2001–2004 1.6 L
Bmw N42 Variklio remontas 2001–2004 1.8–2.0 L
Bmw N46 Variklio remontas 2004–2007 1.8–2.0 L
Bmw N43 Variklio remontas 2007–2011 1.6–2.0 L
Bmw N13 Variklio remontas 2011–2015 1.6 L
Bmw N20 Variklio remontas 2011–2017 1.6–2.0 L
Bmw B48 Variklio remontas 2015– 2.0 L
Bmw M78 Variklio remontas 1933–1950 1.2-1.9 L
Bmw M328 Variklio remontas 1936–1940 2.0-2.1 L
Bmw M335 Variklio remontas 1939–1941 3.5 L
Bmw M337 Variklio remontas 1952–1958 2.0-2.1 L
Bmw M30 Variklio remontas 1968–1994 2.5-3.5 L
Bmw M20 Variklio remontas 1977–1993 2.0-2.7 L
Bmw M88/S38 Variklio remontas 1978–1989 3.5-3.8 L
Bmw M102 Variklio remontas 1980–1982 3.2 L
Bmw M106 Variklio remontas 1982–1986 3.4 L
Bmw M50 Variklio remontas 1989–1996 2.0-2.5 L
Bmw S50 Variklio remontas 1992–1999 3.0-3.2 L
Bmw M52 Variklio remontas 1994–2000 2.0-2.8 L
Bmw S52 Variklio remontas 1996–2000 3.2 L
Bmw M54 Variklio remontas 2000–2006 2.2-3.0 L
Bmw S54 Variklio remontas 2000–2008 3.2 L
Bmw N52 Variklio remontas 2005–2015 2.5-3.0 L
Bmw N54 Variklio remontas 2006–2016 3.0 L
Bmw N53 Variklio remontas 2007–2014 2.5-3.0 L
Bmw N55 Variklio remontas 2009– 3.0 L
Bmw S55 Variklio remontas 2014– 3.0 L
Bmw B58 Variklio remontas 2015– 3.0 L
Bmw S58 Variklio remontas 2019– 3.0 L
Bmw M60 V8 Variklio remontas N.A. 1992–1996 3.0-4.0 L
Bmw M62 V8 Variklio remontas N.A. 1996–2005 3.5-4.8 L
Bmw S62 V8 Variklio remontas N.A. 1998–2006 4.9 L
Bmw S65 V8 Variklio remontas N.A. 2007–2013 4.0-4.4 L
Bmw N63 V8 turbo Variklio remontas 2008 4.4 L
Bmw S63 V8 turbo Variklio remontas 2009– 4.4 L
Bmw E41/P80[2] V8 & V10 N.A. Variklio remontas 2000–2009 2.4-3.0 L
Bmw S85 V10 N.A. Variklio remontas 2005–2010 5.0 L
Bmw S70 V12 N.A. Variklio remontas 1992–2000 5.6-6.1 L
Bmw M73 V12 N.A. Variklio remontas 1993–2002 5.4 L
Bmw N73 V12 N.A. Variklio remontas 2003–2016 6.0-6.75 L
Bwm N74 V12 turbo Variklio remontas 2009– 6.0-6.75 L

Dyzeliniai Bmw varikliai kuriuos remontuojame

Bmw B37 Variklio remontas 2012– 1.5 L
Bmw M41 Variklio remontas 1994–2000 1.7 L
Bmw M47 Variklio remontas 1998–2006 2.0 L
Bmw N47 Variklio remontas 2006–2014 2.0 L
Bmw B47 Variklio remontas 2013– 2.0 L
Bmw M21 Variklio remontas 1983–1993 2.4 L
Bmw M51 Variklio remontas 1991–2000 2.5 L
Bmw M57 Variklio remontas 1998–2011 2.5-3.0 L
Bmw N57 Variklio remontas 2008–2020 3.0 L
Bmw B57 Variklio remontas 2015– 3.0 L
Bmw M67 V8 turbo Variklio remontas 1998–2009 3.9-4.4 L

PIRMOS SERIJOS BMW REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW 1 Serija Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 1 Serija hečbekas Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 1-Serija hečbekas 118i Sport Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X1 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X1 Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X1 XDrive 20D Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
ANTROS SERIJOS BMW REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW 2 Serija Coupe Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 2 Serija Coupe Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 2-Serija Coupé 220i Sport Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW2-Serija Coupé M Sport Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 2 Serija Active Tourer Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 2 Series Active Tourer Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 2-Serija Active Tourer 218i Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
TREČIOS SERIJOS BMW 330 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW 3 Serija Sedan Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 3 Serija Sedan Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 3-Serija Sedan 318D Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW E90 2.0 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW 3-Serija Sedan 320DBMW 3 Serija Gran Turismo Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 3 Serija Gran Turismo Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 3-Serija Gran Turismo 320D Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X6 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW X6 Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X6 xDrive30D servisas Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X6 xDrive 30d M Sport Limited Edition Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X3 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BWW X3 Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X3 XDrive18D Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X3 XDrive20D Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X4 Serija REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW 4 Serija Coupe Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 4 Serija Coupe Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 4-Serija Coupe 420d Sport Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 4-Serija Coupe 420d M Sport Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 4 Serija Gran Coupe Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 4 Serija Gran Coupe Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 4-Serija Gran Coupe 420d Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X4 Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X4 XDrive20d Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 5 Serija REMONTAS IR DIAGNOSTIKA S

Expand BMW 5 Serija Sedan Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 5 Serija Gran Turismo Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 5 Serija Gran Turismo Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
520D Modern Essential A/T Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
520D Luxury Essential A/T Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
520D Modern Package A/T Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
530D Luxury A/T Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
530D Modern Package A/T Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
530D Luxury Package A/T Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 6 Serija REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW 6 Serija Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
640i Gran Coupe Essential A/T Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
640i Gran Coupe Package A/T Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
RETESNI BMW REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW E24 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW I8 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW M3 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW M5 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW Z4 Roadster Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW Z4 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW Z4 Variants Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW Z4 sDrive20i Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW X6M Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW Concept X6 ActiveHybrid Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 760 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 600 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 750 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 745i E23 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW New Class Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 2002tii Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 700 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 315 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 335 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW / EMW 340 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW M5 E28 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 333i E30 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 325is E30 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 530 MLE Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 550 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
320i Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 530 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 325 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 330 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 550i Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 745 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 645 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 535 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 650 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 545 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 2002 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 528 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 1600 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 135 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 2002ti Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 128 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW H2R Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW F07 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
X3 3.0i SAV Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 525 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
X5 4.4i SAV Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
X5 4.8is SAV Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
X5 3.0i SAV Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
Grand Tourer modeliai: W 507 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW E9 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 3200 CS Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW/EMW 327 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 503 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 8 Series (E31) Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
Sportinio stiliaus BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW Z8 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW M1 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW M6 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW Z3 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 328 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW Z1 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
First Generation E36/7 M Roadster Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
E36/8 M Coupe Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
Išskirtiniai BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

Brilliance BS6
BMW 326
BMW 501
BMW New Six
BMW Hydrogen 7
Vidurinės klasės BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW 321
BMW 320
Kompaktinės klasės BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW 3 Series Compact Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW F3 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
Kiti BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA

BMW 340 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW Mini E Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW Compact Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW 327 Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW M Roadster Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika
BMW M Coupe Variklis kaina – kapitalinis remontas / diagnostika

Mūsų draugai ir partneriai:

autoservisai vilniuje kaune klaipedoje
autoservisas klaipedoje sestadieni sekmadieni 1
autoservisas kaune visa para

Tel: +370 680 58880

Konsultacija 22.00 h +37068058